"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

bazen civcivleri goruncee bir tavuk kadar olamadimmmm diyorummm sanirimmm kafayi yedimmmmmmm:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

bazen civcivleri goruncee bir tavuk kadar olamadimmmm diyorummm sanirimmm kafayi yedimmmmmmm:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

canım 15 gün önce o düşünce bendede vardı bir tavuk kadar olamadım diyodum o hergün birtane yaparken ben ayda 1 tane yapamadım der dururdum en sonunda aldım ovul testide kurtuldum :KK60:

sağol bacımmm inşallah bu ay burdaki herkezin olurda burasıda boş kalır :KK1:

amın ınsallah hepımızın olur ınsallah :)))

acaba idrarda çıkar mı

yok sanmam,,hem ıdrarda yaptırsan cıkmayınca aynı suphen devam edecek,,kı ıkı gundur var en ıyı kan testı yaptır,,sonuca gorede doktora gorunursun ,,
bende carsamabay kadar beklıcem olmassam yaptırcam olursam yaptırmıcam cunku bazen dollenme olamıo ve vucut onu atmak ıstıo erken adet oluyosun o donemde yaptırınca test deger bıraz yuksek cıkıo sonra uc gun sonra bı daha yaptırıon dusuk olmusmu yoksa gebelık devam mı edıo dıe basıma geldı de :))

kocamda sen kafayi yedin diyor bu bebek askindan oyleeoldu sanirimmmmm bu ay igne tedavisineee basliycaz ins tutarrrrrr:KK34:

inşallah canım hayırlısı hepimize valla bende böyle işi deliliğe vurdumki bu ay sorma gitsin hem kendimi hem burda arkadaşları neşelendirmek istiyorum yoğun enerji en güzel ilaç birde yani bukadar insan burda inşallah maşşallah diye sürekli dua ediliyo rabbim sırasıyla hepimize verir nekadar çok dua okadar enerjı yoğunluğu

Ben bi turlu neselenemiyorum canm yaa aklim hep orda neden olmuyo neden olmuyo diye diye kafayi yicem cok taktim yaa bide gorumcemler cok baski yapiyolar hic onlari gormek bile istemiyorum burda siznle konusarak rahatliyorum bitek.

kızlar teşekkürler herşeyin hayırlısı inşallah hamiş olmuşumdur ama bu akıntı beni sinir etti çünkü çok acaba adet düzenimmi bozuldu die düşündürüyor yoksa yoksa yoksa ....:emir_bebek:

Ben bi turlu neselenemiyorum canm yaa aklim hep orda neden olmuyo neden olmuyo diye diye kafayi yicem cok taktim yaa bide gorumcemler cok baski yapiyolar hic onlari gormek bile istemiyorum burda siznle konusarak rahatliyorum bitek.

ya tabi banada öyle oluyo ister istemez nekadar düşünmeyin desemde bende düşünüyorum allahtan görümcem yok 10 görümceye bedel bir kaynana var onlada konuşmuyorum :KK60: bende valla burda rahatlıyorum nedense eşim ankara dışında çalışıyo 3 aydır göreve gelir gibi yumoş günlerimde geliyo 3 gün kalıyo gidiyo :KK60: işte bende 3 günde allah ne verirse diyorum gariban gariban burda sizlerle vakit geçiriyorum :KK43:

ya tabi banada öyle oluyo ister istemez nekadar düşünmeyin desemde bende düşünüyorum allahtan görümcem yok 10 görümceye bedel bir kaynana var onlada konuşmuyorum :KK60: bende valla burda rahatlıyorum nedense eşim ankara dışında çalışıyo 3 aydır göreve gelir gibi yumoş günlerimde geliyo 3 gün kalıyo gidiyo :KK60: işte bende 3 günde allah ne verirse diyorum gariban gariban burda sizlerle vakit geçiriyorum :KK43:

benımde yok kaynanam gorumcem ama masallah tum yengeler teyzeler hepsı kaynana modunda sınır oluyorum :KK52:

merhabaaaa kızlar :KK3:
ben ekim ayı topiğindeydim ....eeee malum ekim bitti zaten arkadaşlarımda buraya transfer olmuşlar :KK4: beni de aranıza alırsanız sevinirim:KK16:

Benim kaynanada gorumcelerin ele basi cnm onu hic sorma zaten o ayri bi facia tovbe ya rabbi insani gunaha sokuyolar allah onlarin diline dusurmesin bizi..

X