"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

kuz sus ağzından yel alsın :KK60: çatlak sevinsene günün gelmiş bi test alıp yapayım demiyoda hıııı kızarım valla :)

canım çookkkk tek çizgi gördüğüm için günümü bekliyim dedim yoksa içimde sanki elma kurdu var ordan oraya geziyo :KK34:

ya bu arada ben 6 gun ustune pembemsı akıntı geldı dedım ya ac bıse sabahdan bıraz kuduruklugum tuttuydu bıraz hoplayıp zıpladıydım ondan 1 veya 2 saat sonra geldı akıntı bı alakası varmıdır sızce ?

ya bu arada ben 6 gun ustune pembemsı akıntı geldı dedım ya ac bıse sabahdan bıraz kuduruklugum tuttuydu bıraz hoplayıp zıpladıydım ondan 1 veya 2 saat sonra geldı akıntı bı alakası varmıdır sızce ?

hiç bi fikrim yok :KK50: inşallah sorun yoktur ...

Aman bee canim bi tane yetmiyo bide iki tane nie oyle senin ?

üvey kv de var ... eşimin memleketine gidince zaten onlarda kalıyoruz.ama ikisi de iyi insanlar bazen üvey kvmi acaba daha mı çok seviyorum dediğim bile oluyo:KK53:
ikisi de en iyi kv olmak için yarışıyolar sanki kızlar :KK19: aslında ben memnunum ya yaşasın kayınannemler:KK9:

üvey kv de var ... eşimin memleketine gidince zaten onlarda kalıyoruz.ama ikisi de iyi insanlar bazen üvey kvmi acaba daha mı çok seviyorum dediğim bile oluyo:KK53:
ikisi de en iyi kv olmak için yarışıyolar sanki kızlar :KK19: aslında ben memnunum ya yaşasın kayınannemler:KK9:

ne güzell..

peki eşin hangisini daha çok seviyo acaba:21:

Neguzel yaa anlasmak gibisi yok valla ama bazi insanlarlada anlasilmiyo insanin huzurunu kaciriyolar :KK43:(

rahim filmi için çok zor ve ağrılı bir olay diyorlar.doğru mu ?

evt kiminin ağrı olmuyo kimininde oluyo hatta bi arkadaş uyutularak yaptırmış uykusunda bile ağlamış ağrısına dayanamamış ağrı kesici yapmışlar ben de korkumdan uyutularak yaptırcam yarın bakalım hayırlısı

X