"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaaar idrar thlili yaptımmmmm silik çizgi çıktııııııııııı elim ayağım titriyo yaa çok heyecanlıyımmm:KK52:

ayy süper canım yaaaa..ama dur hemen panikleme..başka marka bi test daha alll..ayy yada ne bileyim bi özele git kantahlili yaptır bikaç saate çıkar sonuç..hadi hayırlısı yaa güne güzel haberle başlattın bizii:KK9::KK9::KK9:

kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaaar idrar thlili yaptımmmmm silik çizgi çıktııııııııııı elim ayağım titriyo yaa çok heyecanlıyımmm:KK52:

Hadi hayırlısı canım. Belki erken ama tebrik ederim seni.:KK3: :KK49: Testin resmini eklesene canım?
Ya bende diyodum acaba bugün kimden alicaz güzel haberleri :))

Kızlar bat a yarın 5 gün kalmış olacak ve bende erken gebelik testi var. Yarın yapicam testi insallah ama çok umitsizim :KK43: çünkü dün ovulasyon testi yaptım ve cooook silik çıktı , demekki bende hiç hcg hormonu yok, di mi kızlar???
Bı yorum yapın yaa :KK43:(

Kızlar bat a yarın 5 gün kalmış olacak ve bende erken gebelik testi var. Yarın yapicam testi insallah ama çok umitsizim :KK43: çünkü dün ovulasyon testi yaptım ve cooook silik çıktı , demekki bende hiç hcg hormonu yok, di mi kızlar???
Bı yorum yapın yaa :KK43:(
canım daha 5 gün varmış bi bekle bakalım hemen karamsar düşünme tabii ki silik çıkıcak çünkü lh düştü artık yumurtlama günün geçti silik çıkması çok doğal:110:

Canım dişçiden kaçış yok demek ki ama kolay bişey demekki şıp diye kurtulcan o ağrıyı çekmenden iyidir
ayrıca sen o dişin derdine düştüğün vakit aşılaman da tutucak bence hep böyle vakitlerde gelir böyle müjdeler :KK54::124:

asiselcan cadısı senin yüzünden sayfaları oku oku bitiremedim :KK52:
çatlak mısın sen yaa :KK9: iğne ne renk olcak çişin içinde paslanır :KK52:
sende ne cevherler varmış dökül bakem :111:

aşkolsun şumir ben neciyim yawrum burda
hepicinizi doğurtmadan bırakmam sizi :KK9:
hehehe kız kocam yok ya kafaya vurdu benim üstelik bak netten arat karbonat olayını geçmişte kulübün kızları yapmış böyle deneyler :KK60: çok gülmüştüm okuyunca böyle bizimgibi sabırsızlar bu deneyleri yopmış kaş göz kontrolü parmak vb :KK60: ahahahhaha hala aklıma geldıkçe çişini kaynatan mı ararsın ne istersen kadın zekası işte yaşasın KK :KK9:

Canım dişçiden kaçış yok demek ki ama kolay bişey demekki şıp diye kurtulcan o ağrıyı çekmenden iyidir
ayrıca sen o dişin derdine düştüğün vakit aşılaman da tutucak bence hep böyle vakitlerde gelir böyle müjdeler :KK54::124:

asiselcan cadısı senin yüzünden sayfaları oku oku bitiremedim :KK52:
çatlak mısın sen yaa :KK9: iğne ne renk olcak çişin içinde paslanır :KK52:
sende ne cevherler varmış dökül bakem :111:

aşkolsun şumir ben neciyim yawrum burda
hepicinizi doğurtmadan bırakmam sizi :KK9:

saol canm yaaa sen bize dua etsen yeter hamilelerin duasi kabul olur..

pepeninteyzesine kocaman bir alkış yapıyoruz kızlar :KK9: :KK9: ıslık ıslık sabırla geçecek bir 9 ay ve sağlıkla kucağına almanı diliyorum güzelim darısıda bize aminnnnnnnnn

ya kızlar ben şimdi kaç gündür havaya girdim kesin hamileyim diye bide değilmişim bızzzzzt çıkıyomuş bana kocaman ahdım var bu sefer ağlamıycam hatta ağlancak halime gülcem :KK1: ay ne bozulurum ama ya :KK60:

bende dün ağrılarıma dayanamayıp gittim doktora ve tahlil yapıldı ilaç verdi ve değerlerime bakıldı 0,100 çıktıı bu nedir kkızlar :KK5::KK5:

yok yavrum gitmem biyere ben bu topiğe yapıştım kene gibi naz arkadaşımızın açtığı topik uğurlu geliyomuş hamiş kalıpta doğurana kadar naz nerde ben orda ben nerde siz orda ahahahahaha :KK60:

Valla bende cok fena yapistim buraya 4aydir :)) ins. Hepimize ugurlu gelir bu topik.. Sen ne zamandir burdasin cnm :KK66:

dün dua etmiştik karşılıklı ben kırmızıları gördüm ama senin testine acayip sevindim kardeşim rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin artık hamişsin dualarında bana da yer ver olur mu :KK1:

Canım sakın canını sıkma ! Ama söyle de bir doğru var, hiç uğraşmadigin zaman daha kolay gebe kalınıyor . Buraya güzel haberlerle dönmeni bekliycem.

teşekkürler atlantacım. kafama takmayacağım diyorum ama inşallah becereblirim. buraya da herseferinde bakmayım diyorum ama onu da yapamıyorum. inşallah birgün bizde güzel haberler verebiliriz. bende ilk burda paylaşırım büyük ihtimalleEn Büyük KK

canım daha 5 gün varmış bi bekle bakalım hemen karamsar düşünme tabii ki silik çıkıcak çünkü lh düştü artık yumurtlama günün geçti silik çıkması çok doğal:110:

Lh düşüyor ama gebelik olsaydı hcg artacaktı ve testim pozitif çıkacaktı. Bu sekilde gebeliğini erken öğrenenler olmuştu da ondan yaptım bende :KK43:

benimde o kadar oldu selcancım ben yoruldum artık. ama sen şanslısın en azından daha önce hamile kalabildiğini biliyorsun

canım benim öyle diyosunda ben bu bebeği 10 yıldır istiyorum ama ya kalbi duruyo ya düşüyo böyle şeyler kadın pskolojısını bozuyo heleki kürtaj çok derin yara açıyo allah hepimize çok çok sabır versin canımya valla üzülme sana dr olmaz dedimi demedi heralde o zaman üzülme

kızlar ağrınız mı var hem de acaip ağrı ben bunu biyerden hatırlıyorum
oh ne güzel ne güzel bende de var o ağrıdan bilmem anlatabildim mi :KK9:

çok güzel anlattında bende anladığım gibi olmasını çok istiyorum ama bakalım :18: benim bat bugün ama henüz gelen giden yok :KK52: sadece şişkinlik ve hala devam eden kasık batması göğüs ağrısı var allahım allahımm inşaAllah gelmez kırmızılar :KK52:
test yapmak istiyorum ama evde yok eczanelerde kapanır ben almaya gidene kadar en iyisi beklemek akışına bırakmak galiba:KK31:

kızlar banim de bata 6 gün var ve ben normalde hiç ateş falan ölçmem.. o yöntemi de kullanmayı düşünüyodum önceden ama kısmet olupta hiç kullanmadım buna rağmen ateşim varmış gibi hissederek 4 gün önce ölçmeye başladım şöyle ki;
36,8
36,9
37
37

dijitalle ölçtüm.. düşmesi gerekmez miydi bana bi garip geldi de:26:

X