"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

Uffff kirk tane msj gelmis yaa şu tlfnu firlatasim geliyo ama cok para verdim kiyamiyom :)

:KK60::KK60: off daraldım yaa bugün başka bi dişçiye gidip film çektirttim yarı gömükmüş alınması gerekıyomuşş offffff...bu arada kullandıgım antıbıyotık zrarlı degılmiş tatlım bugun kadın doktorum hamılelerde onu kullanıyoruz dedi bana..bende dişçime korunmadıgımı söylemiştim...
canım bu ay kistten dolayı klomen vermemişti doktor...belki havalardan falandır mevsşm değişimi...ayy çok saol tatlım yaa inan nasıl stres yaptım sana anlatamam..bakalım bu hafta cekktırcem buyuk ıhtımalle...bugün kadın dogum doktorumada gittim adetimin 3. günü yine morlim çok bozuldu...benim çocgum olmıycak herhalde yaaa :KK14: bu ayda klomen tedavısı verdi bidahakı ay iğnelerle yumurtalarımı buyultup aşılama yapcakmış..oda olmazsa tek tüpüm için laparoskopi amelıyatı :KK43:(( bana bu sene amelıyat yolları gözüktü hep...o kadar bunaldımkı anlatamam....
sende durumlar nasıl tatlım klomen verdimi yine doktor ?

öyleymiş ama yine stres yapıyor insan amelıyat sonrası cok sancılı geçiyormuş...bugün bide farklı bı dişçiye gözikiyim dedim film falan çekti yarı gömülüymüş çok zor çekilmiycek dedi...
Canımm kendini strese sokma herşey çok guzel olucak maşallah çokta guzel gidiyor...bi bakmışsınki doguvermiş oğulcuğun...ayy ne guzel heycan bunlar rabbim bizede nasip etsin tatlım..sanada bir nefeste kolay dogumlar nasip etsin :KK34:

Canım dişçiden kaçış yok demek ki ama kolay bişey demekki şıp diye kurtulcan o ağrıyı çekmenden iyidir
ayrıca sen o dişin derdine düştüğün vakit aşılaman da tutucak bence hep böyle vakitlerde gelir böyle müjdeler :KK54::124:

kız vardıda onu bebişiyle uğurladık :) arada bir geliyo uğruyo minikkelebek :KK1: buarada mesajı aldım
kaldı 9 gün bebeğini alan gitti kızlar başka topiklere biz aynı tempoda bıkmadan usanmadan mücadeleye devam ediyoruz hakkımızda hayırlısı kızlar tam gaz ileri :KK60:

hemmm valla şeker annişim sol kasığımda bi his var sanki kalbim orda gibi :KK1: atıyo afedersin birde hiç kuru değilim yumoş gününden beri bugün 5. gün çok heycan yaptım arkadaşım :KK60: temmuz annesi olcam galiba bi ommmm yapıp rüyaya yatacam artıkın yada idrarıma karbonatmı döksem yada içine iğnemi atsam :KK9: :KK60: bekletip rengine bakayım ahahaha

asiselcan cadısı senin yüzünden sayfaları oku oku bitiremedim :KK52:
çatlak mısın sen yaa :KK9: iğne ne renk olcak çişin içinde paslanır :KK52:
sende ne cevherler varmış dökül bakem :111:

Senide ugurlarsak bizi yalniz birakma canm yaaa...

aşkolsun şumir ben neciyim yawrum burda
hepicinizi doğurtmadan bırakmam sizi :KK9:

tabiki kendi annesini daha çok seviyo ama ü. annesiyle de çok iyi anlaşıyolar. ü. kayınannemin hakkını yiyemem bizi gerçekten kendi çocuklarından ayırmaz:KK16:
ne kadar şanslısın canım.Allah bozmasın..ama herşey karşılıklı demek ki sende ona saygıda kusur etmemişsin sevdirmişsin kendini ne gelinler var valla. :KK23:

Son düzenleme:
iyi geceler.geçen ay klomen ve çatlatma iğnesi tedavisi gördüm ama olmadı.şimdide soğan kürü yapıyorum ve incirde yiyorum.adetimin 11. ve günü kasık ağrım var.acaba yumurtam büyüyo olabilirmi?

iyi geceler.geçen ay klomen ve çatlatma iğnesi tedavisi gördüm ama olmadı.şimdide soğan kürü yapıyorum ve incirde yiyorum.adetimin 11. ve günü kasık ağrım var.acaba yumurtam büyüyo olabilirmi?

Her kasık ağrısında(üşüttüğüm zamanlarda da) "ay yumurtam geliyor kocacım koş deyip" o anları değerlendirelim diye epey bi uğraştık.Olmayınca olmuyor işte!Vakti var herhalde. Yumurtlama günü bünyeye göre farklılık gösterir.Nacizane fikrimdir ki genede içinde şüphe kalacağına,gerekeni yap aklında kalmasın derim.Takdir senin.

Her kasık ağrısında(üşüttüğüm zamanlarda da) "ay yumurtam geliyor kocacım koş deyip" o anları değerlendirelim diye epey bi uğraştık.Olmayınca olmuyor işte!Vakti var herhalde. Yumurtlama günü bünyeye göre farklılık gösterir.Nacizane fikrimdir ki genede içinde şüphe kalacağına,gerekeni yap aklında kalmasın derim.Takdir senin.

öyle canım artık ne yapacağımı şaşırdım.köy yerinin zorluğu işte.ovulasyo testide bulunmuyo.bu ay çok yıkıldım.rabbimden umut kesilmez ama ne bileyim umudum kalmadı artık

Yaşadığın yerde yoksa internetten alabilirsin kargoyla gelir.Hediyesi olanlar bile var.Ben geçen ay ovülasyonlada denedim tık yok.Bekliyoruz bakalım miniğin ne zaman canı istiycekte gelicek.

Yaşadığın yerde yoksa internetten alabilirsin kargoyla gelir.Hediyesi olanlar bile var.Ben geçen ay ovülasyonlada denedim tık yok.Bekliyoruz bakalım miniğin ne zaman canı istiycekte gelicek.

aynen öyle:)sendedemi pco var

X