"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

iyi geceler kızlar..
stres sıkıntı yok, her birimiz zamanı gelince doğuracaz inşallah: )
şimdi hamile kalsak bu seferde başka stresler başlıcak..boşverin az: )

yaptım tabi havuç kürü bile yaptım.Bekliyoruz bakalım canlandıralım diye.Rabbim hayırlısını bilir ve verir.İnşlh sağlıkla gelsinde geç gelsin napalım

kızlar bence siz şanslısınız ; benim iki tane kv var

çok şanslısın kız ben bi tane olsun diye isterken sen iki tane bulmuşsun ne güzel benim k.valide ve k.peder rahmetli oldular eşim küçükken ölmüşler mekanları cennet olsun çok iyilermiş

iyi geceler kızlar..
stres sıkıntı yok, her birimiz zamanı gelince doğuracaz inşallah: )
şimdi hamile kalsak bu seferde başka stresler başlıcak..boşverin az: )

haklısın bizim stresimiz de sıkıntımızda bitmez bizim kocalarımız gibi kaygısız olmak lazım ama yapamıyoruz işte

haklısın bizim stresimiz de sıkıntımızda bitmez bizim kocalarımız gibi kaygısız olmak lazım ama yapamıyoruz işte

bizde eşim kaygılı.ben çok rahatım.allah istediği zaman olur inşallah.benim derdim böyle abidik gubudik sorunlr çıkıp rahat kafamı rahatsız etmesi.canım pek tatlıdır benim: )

kırmızıları gördüm bile. artık hiç uğraşmamaya karar verdim. Allah sizlere nasip etsin en kısa zamanda hoşçakalın

iyi geceler.geçen ay klomen ve çatlatma iğnesi tedavisi gördüm ama olmadı.şimdide soğan kürü yapıyorum ve incirde yiyorum.adetimin 11. ve günü kasık ağrım var.acaba yumurtam büyüyo olabilirmi?

cnmm yumurtan büyüyordur bu günlerde..ben 10. gün gittim 15 mm olmuştu.22 mm de çatlıyo zaten..doktorum hesapladı 12. günden itibaren günaşırı 1 hafta görüşün dedi
bundan sonraki günleri değerlendirin..hayırlısıyla bebiş gelecektir

kırmızıları gördüm bile. artık hiç uğraşmamaya karar verdim. Allah sizlere nasip etsin en kısa zamanda hoşçakalın

Canım sakın canını sıkma ! Ama söyle de bir doğru var, hiç uğraşmadigin zaman daha kolay gebe kalınıyor . Buraya güzel haberlerle dönmeni bekliycem.

kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaaar idrar thlili yaptımmmmm silik çizgi çıktııııııııııı elim ayağım titriyo yaa çok heyecanlıyımmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…