"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

:KK60::KK60: off daraldım yaa bugün başka bi dişçiye gidip film çektirttim yarı gömükmüş alınması gerekıyomuşş offffff...bu arada kullandıgım antıbıyotık zrarlı degılmiş tatlım bugun kadın doktorum hamılelerde onu kullanıyoruz dedi bana..bende dişçime korunmadıgımı söylemiştim...

canım bu ay kistten dolayı klomen vermemişti doktor...belki havalardan falandır mevsşm değişimi...ayy çok saol tatlım yaa inan nasıl stres yaptım sana anlatamam..bakalım bu hafta cekktırcem buyuk ıhtımalle...bugün kadın dogum doktorumada gittim adetimin 3. günü yine morlim çok bozuldu...benim çocgum olmıycak herhalde yaaa :KK14: bu ayda klomen tedavısı verdi bidahakı ay iğnelerle yumurtalarımı buyultup aşılama yapcakmış..oda olmazsa tek tüpüm için laparoskopi amelıyatı :KK43:(( bana bu sene amelıyat yolları gözüktü hep...o kadar bunaldımkı anlatamam....
sende durumlar nasıl tatlım klomen verdimi yine doktor ?

doktor bana ilaçtan dolayı olabilir demişti hayırlısı cnm benim inşallah aşılamaya gerek kalmadan hamiş kalırsın inş. en azından çare var ne güzel hiç çocuğunun olmamasına engel bi durum görmüyorum Allah daha beterinden saklasın tek sorun içimizde çok kafaya taktığımız için olmuyo bence benimde hiç çocuğum olmayacakmış gibi geliyo hiç aklımdan çıkmıyo Allah yardımcımız olsun ben yeni bi doktora gidiyorum benden rahim filmi+kan testi istedi sonuca göre bakacak galiba muayene ücreti 200 tl tutmuştu onu patronum ödedi çok iyi oldu :KK1: böyle patron darısı herkesin başına patronum bayan olunca halden anlıyor haliyle

iyi geceler kızlar..
stres sıkıntı yok, her birimiz zamanı gelince doğuracaz inşallah: )
şimdi hamile kalsak bu seferde başka stresler başlıcak..boşverin az: )

yaptım tabi havuç kürü bile yaptım.Bekliyoruz bakalım canlandıralım diye.Rabbim hayırlısını bilir ve verir.İnşlh sağlıkla gelsinde geç gelsin napalım

:KK60::KK60: off daraldım yaa bugün başka bi dişçiye gidip film çektirttim yarı gömükmüş alınması gerekıyomuşş offffff...bu arada kullandıgım antıbıyotık zrarlı degılmiş tatlım bugun kadın doktorum hamılelerde onu kullanıyoruz dedi bana..bende dişçime korunmadıgımı söylemiştim...

canım bu ay kistten dolayı klomen vermemişti doktor...belki havalardan falandır mevsşm değişimi...ayy çok saol tatlım yaa inan nasıl stres yaptım sana anlatamam..bakalım bu hafta cekktırcem buyuk ıhtımalle...bugün kadın dogum doktorumada gittim adetimin 3. günü yine morlim çok bozuldu...benim çocgum olmıycak herhalde yaaa :KK14: bu ayda klomen tedavısı verdi bidahakı ay iğnelerle yumurtalarımı buyultup aşılama yapcakmış..oda olmazsa tek tüpüm için laparoskopi amelıyatı :KK43:(( bana bu sene amelıyat yolları gözüktü hep...o kadar bunaldımkı anlatamam....
sende durumlar nasıl tatlım klomen verdimi yine doktor ?

doktor bana ilaçtan dolayı olabilir demişti hayırlısı cnm benim inşallah aşılamaya gerek kalmadan hamiş kalırsın inş. en azından çare var ne güzel hiç çocuğunun olmamasına engel bi durum görmüyorum Allah daha beterinden saklasın tek sorun içimizde çok kafaya taktığımız için olmuyo bence benimde hiç çocuğum olmayacakmış gibi geliyo hiç aklımdan çıkmıyo Allah yardımcımız olsun ben yeni bi doktora gidiyorum benden rahim filmi+kan testi istedi sonuca göre bakacak galiba muayene ücreti 200 tl tutmuştu onu patronum ödedi çok iyi oldu :KK1: böyle patron darısı herkesin başına patronum bayan olunca halden anlıyor haliyle

merhaba..
bu rahim filmi nasıl bişi?
ağrılı, acılı mı ?

kızlar bence siz şanslısınız ; benim iki tane kv var :KK53: :21:

çok şanslısın kız ben bi tane olsun diye isterken sen iki tane bulmuşsun ne güzel benim k.valide ve k.peder rahmetli oldular eşim küçükken ölmüşler mekanları cennet olsun çok iyilermiş

hemşireye sordum ağrılı oluyor dedi narkoz veriliyormuş normal filmde narkoz verilmiyor yarın test edip onaylycam çünkü ben de ilk kez çekilcem yarın haber veririm hayırlısı

ben çok korkuyorum bu rahim filmi olayından..ama başa gelirse çekilir napalım..
bazılarında çok ağrılı oluyormuş, bazıları pek bişi hissetmiyormuş bile.
inşallah sende bişi hissetmezsin.hem film çekimi sıkıntısız olur hemde sonuç güzel gelir inşallah.

iyi geceler kızlar..
stres sıkıntı yok, her birimiz zamanı gelince doğuracaz inşallah: )
şimdi hamile kalsak bu seferde başka stresler başlıcak..boşverin az: )

haklısın bizim stresimiz de sıkıntımızda bitmez bizim kocalarımız gibi kaygısız olmak lazım ama yapamıyoruz işte :KK1:

ben çok korkuyorum bu rahim filmi olayından..ama başa gelirse çekilir napalım..
bazılarında çok ağrılı oluyormuş, bazıları pek bişi hissetmiyormuş bile.
inşallah sende bişi hissetmezsin.hem film çekimi sıkıntısız olur hemde sonuç güzel gelir inşallah.

ben de korkuyorum ama yapcak bişi yok katlancaz tşk ederim inşallah kolay atlatırım bu film işini sen ne zamandan beri düşünüyosun bebişi inş. film olayına gelmeden hamiş kalırsın

haklısın bizim stresimiz de sıkıntımızda bitmez bizim kocalarımız gibi kaygısız olmak lazım ama yapamıyoruz işte :KK1:

bizde eşim kaygılı.ben çok rahatım.allah istediği zaman olur inşallah.benim derdim böyle abidik gubudik sorunlr çıkıp rahat kafamı rahatsız etmesi.canım pek tatlıdır benim: )

ben de korkuyorum ama yapcak bişi yok katlancaz tşk ederim inşallah kolay atlatırım bu film işini sen ne zamandan beri düşünüyosun bebişi inş. film olayına gelmeden hamiş kalırsın

benim 2 ay oldu daha..geçen ay karar verdik.dedik bi bebek sahibi olalım artık hayırlısıyla.yaş ilerliyo, evlilikte oturdu çok şükür: )
sağolasın inşallah.allah nasılını uygun gördüyse onu yaşıcaz şükredicez halimize napalım.

pepenin teyzesi benim de batım bugün ya da yarın aynı senin gibi panik heyacan bekliyorum. ben sana dua ediyorum sende bana et. başkasına edilen dua kabul olurmuş ya inşallah kırmızılar gelmez bu ay. sen nasıl hissediyorsun kendini ne gibi belirtilerin var:26:

kırmızıları gördüm bile. artık hiç uğraşmamaya karar verdim. Allah sizlere nasip etsin en kısa zamanda hoşçakalın

merhaba..
bu rahim filmi nasıl bişi?
ağrılı, acılı mı ?

cnm benim arkadaşım yaptırdı..yeni makinelerde hiç ağrı falan hissetmiyormuşsun..muayene gibi geçiyormuş..ama eskiden yaptıranlar hep çok kötü şeyler anlatıyordu..yaptıracaksan yeni makine kullanan merkezleri tercihetmeni öneririm..nasılsa bu para cepten çıkıyo ssk falan karşılamıyo..yada özel sigorta.

iyi geceler.geçen ay klomen ve çatlatma iğnesi tedavisi gördüm ama olmadı.şimdide soğan kürü yapıyorum ve incirde yiyorum.adetimin 11. ve günü kasık ağrım var.acaba yumurtam büyüyo olabilirmi?

cnmm yumurtan büyüyordur bu günlerde..ben 10. gün gittim 15 mm olmuştu.22 mm de çatlıyo zaten..doktorum hesapladı 12. günden itibaren günaşırı 1 hafta görüşün dedi:KK17:
bundan sonraki günleri değerlendirin..hayırlısıyla bebiş gelecektir:emir_bebek:

kırmızıları gördüm bile. artık hiç uğraşmamaya karar verdim. Allah sizlere nasip etsin en kısa zamanda hoşçakalın

Canım sakın canını sıkma ! Ama söyle de bir doğru var, hiç uğraşmadigin zaman daha kolay gebe kalınıyor . Buraya güzel haberlerle dönmeni bekliycem.

kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaaar idrar thlili yaptımmmmm silik çizgi çıktııııııııııı elim ayağım titriyo yaa çok heyecanlıyımmm:KK52:

X