sahiden umursamaz mıyım? kim hatalı?

bilmiyorum sanırım beni en çok iten şey bu kadar kısa sürede bu kadar çok hevesli davranması oldu. yani ben kendim keşfetmeyi isterdim. ona dair hiçbir merakım kalmadı sanki 1-2 haftada "heh bak bu da bu kadar, böyle bir insan" dedirtti. bir de tripleri çok itici buluyorum. afedersiniz ota boka trip yiyince ben de ona sormaz ve kendim de söylemez oldum. yoksa tabii ki haberleşilmeli. telefon ettiğinde artık konuşacak bişey bulamıyordum. çevrimiçisin kiminle konuşuyorsun, bana yazmıyorsun beni umursamıyorsun laflarını duyunca bayağı uzağa kaçasım geliyor ki öyle de yaptım. bu akşam bitirdim.

İyy tam sakızmış bu da.

Bu ne yaf kaç kız kaç

Arayisiniz aşk değil

Bunu okuyunca da size hak verdim simdi

Her güne plan yapıp sizi dahil etmeyip, siz dışarı çıktığınızda da daraltması garip çok garip.
İlgi ilgi ilgi ilgi ok de e madem sizi neden dahil etmiyor planlarına.

Kendisi dışarı çıksın ama siz çıkmayın mı istiyor acaba.
Kırmızı çizgisi neymiş 17 yaşındaki sevgililer gibi dakika dakika rapor geçmek mi.?

Sizden bugün şöyle şöyle planlarım var istersen sende gel demenizi mi bekledi acaba ne kadar planlari olsa da bilemedim ki…

Bana aşırı ilgili erkekler hiç samimi gelmiyor.

İcinizde ufacık da olsa acaba oluştuysa hiç devam etmeyin ama bi şans daha vereyim dersenizde bişey kaybetmezsiniz.

Demek ki bir anda fazla bağlanan,ilgi bekleyen biriymiş

Bu kadar her şeyi rapor eden adamlar ilişkinin ilerleyen zamanlarında o raporu senden de ister. Sonra rapor yetmez ben de geleyim der, sonra ben de geleyim de yetmez sen de gitme der. Psikolojik vaka bunlar, uzak dur. Tecrübeyle sabit.

bir tecrübe de benden gelsin. kesinlikle kaçın. ilişki ilerledikçe rapor istemesi artacak, üstüne onunla görüşme, buraya gitme gibi sorunlar çıkarıp siz itiraz edince sizi suçlamaya, 'bunların hepsi paylaşımdır, sen paylaşımı bile bilmiyorsun' gibi saçma sapan şekillerde kavga edecek. o psikoloğa gitsin, siz de bırakın onu.

Böyle ilişkinin daha basında darlayan adamların ciddi psikolojik sorunları oluyor...Herkes demiş ki yakında rapor ister daha da darlar. Alakası yok...Bu tipler kısa süre içinde biranda soğurlar, buz gibi olurlar ufak bişeyi bahane ederek.

Bravo... kaldiki hemen adını koyup istediği şeye cinsellige kavuşmayı istiyor gibi. Ne o oyle ergen gibi surdsyim buradayım. Kendince güven verip kafalicak s.lak.

Gercekten yapmacik bir durum bu.. yani yeni hayatinda olan birine 5 yillik sevgilinmis gibi nerdesin napiyorsun anlatmak sacma geliyor banada.. hem o samimiyet olussa emin ol sen burda konu aciyor olmazdin.. cunku kendiliginden olusur bir sekilde.

ısınmıyor ki soğusun bence yaptığı şeyin yoğun ilgiden olduğunu düşünsem biraz daha zaman vermeye çalışırdım sanırım. ama aptal değilim gelmişim artık 29 yaşına, sapla samanı ayırt edebiliyor insan.

Bravo... kaldiki hemen adını koyup istediği şeye cinsellige kavuşmayı istiyor gibi. Ne o oyle ergen gibi surdsyim buradayım. Kendince güven verip kafalicak s.lak.
benim aklıma ilk gelen lovebombing oldu, evet artniyetliyim sanırım ama öyle karşıdaki insanı çok yoğun ilgiye boğup kendine hızla bağlamak sonra terk etmek ya da uzaklaşmak, bu durumda bağlanan taraf aynı ilgiyi tekrar görebilmek için sürekli manipüle edilebilir kıvama geliyor falan. ama o psikolojik işkencede sürekli ilgi gösteren taraf aynı zamanda ilgi gösterdiği kişiyi böyle prensesler gibi falan özel hissettirmek için uğraşır. bunda öyle bişey yoktu. güvenmenin de her yaptığını rapor etmekle alakası olmadığının farkındayım zaten.

Okurken içim darlandi hayatim kaç bence de hiç düşünme bile.
kaçtım dün akşam zaten :)
Gercekten yapmacik bir durum bu.. yani yeni hayatinda olan birine 5 yillik sevgilinmis gibi nerdesin napiyorsun anlatmak sacma geliyor banada.. hem o samimiyet olussa emin ol sen burda konu aciyor olmazdin.. cunku kendiliginden olusur bir sekilde.
evet kendiliğinden olur ve bu rahatsızlığı hissetmez insan. bitirdim dün akşam. çok bozuldu. öyle bozuldu ki engellemek zorunda kaldım.
Okurken ben daraldım
bi de beni düşün, yaşadım neyse bitirdim dün akşam.

Konuyu okurken aşırı darlandım. Günde 93849239 sms atan ergenler değiliz artık, koskoca insanlarız, işimiz var, gücümüz var. İlişki anlayışı garip geldi bana, ben kimseye böyle rapor vermedim; kocama bile vermiyorum. Gün sonu ne oldu ne bitti konuşulur. Arkadaşlarla mı görüşeceğim, zırt zırt titreyen telefona bakıp onunla mı ilgileneceğim? Akşam gelmişim çalışmışım, üstüm başım ter, yüzüm makyajlı duş alıp dinleneceğim, belki kahve içip KK’da takılacağım, hiçbir şey yapmadan telefonda onunla mı konuşayım? İstiyor ki yapışık ikiz gibi anlık durum bildirimi yapın. İnsan bıkar be. Hiç özlemez ki. Bence çok bunaltır bu insanı, ben olsam yol yakınken bitirirdim.

Hic begenmedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…