sahiden umursamaz mıyım? kim hatalı?

bence de çünkü sabahki tartışmada ben onu terslemedim, diklenmedim, ters konuşmadım. kendimi ifade ettim sadece. anlamamakta ısrar etti ve sanki ben sakin konuştukça üste çıkmaya çalıştı.
Böyle bir toksik sevgilim oldu zamanında. Ayrılamam seviyorum sanıyordum cahillikle. Meğer sadece sindirilmişim. En son pat diye bir bıraktım ortada, kendini şaşırdı. Af dilemeler özürler aile bireylerini işin içine sokmaya çalışmalar biz evlenecektik beni bıraktın gittinler... Oysaki daha önceki gün beni terk etmekle tehdit ediyordu. Herşey önce neden dışarı çıkınca veya gelince haber vermiyorsunlarla başlamıştı. Koşarak uzaklaşman lazım.

Sizin adama ilginiz yok bence, kendinizi rahatsiz hissediyorsaniz devam etmenin anlami yok. Gülme meselesinde de adam garip davraniyor gercekten.

Onun disinda ben aşiri yazma darlamayi da sevmem ama takmiyor gibi yok yarin konusalim yok disardayim cevap veremem seylerini sevmiyorum. Bu konuda da karsiya hak verdim. Hayatima alacagim insan beni özel hissettirmeli, özel hissetmeyeceksem hayatimda o kişiye gerek olmaz.

Mesela eşimle her dakika konuşmuyoruz veya başka birilerinin yanindaysa cart cart mesaj atip karsilik beklemiyorum ama arada minik bir emoji, bir kelime bir sey yaziyor aklimdasin manasina gelen hoşuma gidiyor gulumsuyorum. Bence cok tatli. Vakit olmayabilir her dakika yazişmayabilriiz ama beni onemsedigini hissetmeliyim, 5 dakika sesimi duymaya istekli olmali.

7 bucuk sene oldu hala işteyken aklina geldikce o sevgiliyken attigi emojiden atar yoğundur cunku biliyorum. Ya da her gun olmasa da nadiren tuvalete gittiginde arar
Bilmiyorum işte boyle sizin tavirlarda biriyle karşilaşsam asla devam etmezdim ben kendi adima.

şu sevgili bulup tüm arkadaş çevresini silen sosyal hayatını sekteleten buldumcuklara benzetmeye çalışmış seni kuzum.ama sen akıllı kız olduğundan yememişsinn.elbette ilişki başlangıçlarında telefon konuşmaları olacak mesajlaşmalar olacak daha fazla ama böyle darlayarak değil.bence de adam aniden aşık olmadı tarzı bu adamın.bence daha önce hayatındaki tüm kadınlar da onun istediği gibi davransın kararları da çoğunlukla ben alayım diyor.bu adamın 3 tık fazlası da aradığı zaman 10 saniyede telefonu açmayan eşine şiddet uygulayan adamlar.valla rest çek konuş kendisiyle.düzelirse ne ala düzelmezse de yol ver gitsin

Adamı sevmemissiniz ki
Sevseniz bu hareketleri siz isterdiniz, doymazdiniz

Kendini ilişkiye bu kadar hızlı kaptıran erkekler bana sağlıklı gelmiyor. Muhtemelen birkaç haftaya da evlilik muhabbetleri açıp darlar.

Bir de dışarı çıktığınızda, eve geldiğinizde de falan sürekli iletişimde kalıp haber etmeniz için darlaması bende kıskanç ve baskıcı bir erkek karakteri izlenimi bıraktı.

Zaten öyle pek hoşlanmamışsınız. Bitirin gitsin derim yoksa sürekli trip yiyecekseniz gibi duruyor…

Enerjiniz burdan bile hissediliyor sizinm yorumlarınızı cevaplarınızı çok keyifli bulurum her zaman.
Erken yaşlandırır bu tip insanı.

Bitir bacım. Adam ömür törpüsu gibi, neden niye güldün nedir ya

Gülme olayında çok canımı sıktı benim ya
Farklı kişiliklere sahip olup orta yol illa ki bulunur ilgi mevzusunda ama haraketlere karışıp bozmak çok itici
İnsanın hayat ışığını söndürür bu be

Sevmek boyle bir sey degil. Asiri kontrolcu biri. Insani yorar bu tipler

İyyy ne sacma ya, canım gözüm aşkım olsa beni darlamasini istemezdim. Kendi paylaşıyor,ne güzel. Ama o paylaşıyor diye ben de mi her şeyini paylaşayım? O başka insan ben başka. Her şeyi dakika dakika haber vermenin ne mantığı var ki? Zaten sohbet ettikçe anlatırsın günlerin nasıl geçiyor.
Bu adam ne burcu? balık-yengec ise kötü niyetli değil, içinden gelip soruyordur. Darlamak-iliskiye kendinden vermek bu insanların kanında var ama bence sen de başlama sakin rapor vermeye. İşin ucu uygulama indirip navigasyon açıp birbirinizin her adımını izlemeye kadar varabilir ki bunu yapan insanlar var cevremde (hatta biri evlendi,hala kullaniyor. Boş kaldıkça bakıyor adam nerede)

Biraz fazla umursamama yapılmış o ince çizgiden kayılmış bariz ama neye gülüyorsun demek ne kabalık ya güzel üslupla uyarılabilir düzelmezse yol ver gitsin zaman önemli

derli toplu yanıtlamak istedim, başlıyorum.
acaba hata bende mi diye düşünmem bile başlangıç sayılırdı.
Manipüle de etmeye başlar zamanla. Kendini rapor verirken ya da tartışmak istemediğin için sosyallikten uzaklaşırken bulursun. O yüzden kaç. Kırmızı çizgileri de onun olsun.
aynen öyle yaptım. yol verdim bu akşam kendisine.
yaptım, bitirdim tamamen. kesinlikle derdi buydu yani aslında benimle ilgilendiği için falan değil.
böyle tipler manipüle etmeye çok meyilli. uzayıp da ona uyduğun zaman gerçekten içinden çıkılması zor bir hal alıyor. yol verdim kendisine.
Aslında adamda da sorun yok sende de sadece ikinizin yapıları ve beklentileri farklı bence.
yok ya adam kesinlikle anormal, bu kadar olmaz. ne yaptı bana biliyor musun, en son akşamüstü yazmıştı, cevap vermiştim. aradan birkaç saat geçti. kalktı bana ne dese beğenirsin?
"sen hala aynısın, hala beni merak etmiyorsun, yazmıyorsun"
ben de daha önce yaşadım yeni tanışmanın verdiği o uzun uzun konuşmaları. ama onlar asla darlıyor gibi hissettirmiyordu. bunaltmıyordu. valla her şeyi çat çat yüzüne söyleyip kopardım iletişimi. bi de sinirden kudurdu ki sorma gitsin.
bence kaptırmıyordu da. kontrolcü hastanın tekiydi. bitirdim bu akşam. rahatladım valla.
Bitir bacım. Adam ömür törpüsu gibi, neden niye güldün nedir ya
bitirdim bitirdim bu akşam. ay sorma ya, çok şaşırdım o an. kaldım böyle bi an, baktım ciddi yani... ciddi ciddi niye güldün dedi bana.
korkunç bir durum. sanırım hayatımda ilk kez birisi bana neden güldüğümü sordu. ki ben asla hareketlere karışan biri değilim, önceki ilişkilerim de dahil karşımdaki insanların beğenmediğim hareketleri, özellikleri hep oldu. zira kimse mükemmel değil ama ben hep öyle kabullenmeyi tercih ettim. karşımdaki malzeme bu, ben onu bu haliyle istiyorsam isterim, istemiyorsam zaten devam etmem diye düşündüm ve hala o düşüncedeyim. bu arada ben de kova burcuyum, düşün yani o darlayan şeylerde ne hissettiğimi tamam başına buyruk, biraz bencil ve fazla bireyselim kabul ama beğenen böyle beğensin, eğip bükmeye kalkmasın. bitirdim bu arada.
Sorunlu bir tip. Bunun manipulasyonlarina kanip kendini suclama
bitirdim.
Sevmek boyle bir sey degil. Asiri kontrolcu biri. Insani yorar bu tipler
fazlasıyla kontrolcü, bitirdim.
oğlak burcu kendisi paylaşabilir ki yine de her şeyi paylaşmasın bana merak edecek bişeyler kalsın isterim. neymiş efendim 7'de işten çıkıyormuş, ben ona sormuyormuşum ne yaptın çıktın mı işten diye. aaa deli midir nedir. kestim zaten her şeyi bu akşam, kendisine de açık açık söyledim. soğuk davranıyordum zaten sabahtan beri. birkaç saat de hiçbir şey yazmayınca bana döşemiş whatsapptan. işte merak etmiyorsun, hala aynısın, keşke biraz merak etseydin ne haldeyim falan yazmış. dedim merak edecek bişey bırakmadın sen. soğurum demiştim, öyle de oldu. ben laf olsun diye söylemem hiçbir şeyi, dedim. çirkinleşti biraz ama fazla muhatap olmadım.
Biraz fazla umursamama yapılmış o ince çizgiden kayılmış bariz ama neye gülüyorsun demek ne kabalık ya güzel üslupla uyarılabilir düzelmezse yol ver gitsin zaman önemli
gerçekten çok ama çok çirkin bir durumdu.
yolu verdim zaten bütün yollar onun :)

Enerjiniz burdan bile hissediliyor sizinm yorumlarınızı cevaplarınızı çok keyifli bulurum her zaman.
Erken yaşlandırır bu tip insanı.
teşekkür ederim ben de sizinkileri çok beğeniyorum :)
kii bu insan benim enerjimi çok sevmişti en başında. tamam öyle enerji patlaması yaşamıyorum ama düşük enerjili biri de değilim. konuşurum, konuştururum, keyfi, morali olmayana moral dağıtırım. içimi şişirdi hakikaten ve ben de bu akşam bitirdim tamamen.

Adamı sevmemissiniz ki
Sevseniz bu hareketleri siz isterdiniz, doymazdiniz
sevmediğim doğru. ama onun ilgisi de çok yapmacık. bu kadar kısa süre içinde kimse kimseyi sevemez, onun üzerime düşmesi beni özel hissettirmedi mesela, aksine yapay geldi, muhtemelen herkese bu şekilde yaklaşıyor.
ya ben daha cool seviyorum. tabii ki umursamaz tipleri değil ama bu kadar abartmayanları en azından. aklı başında olanları. hayatı sevgiliden ibaret olmayanları. karşımdakinin tek derdi ben olmayayım, bana kalkıp da çevrimiçi'sin ama yazmıyorsun, kiminle konuşuyorsun gibi aşırı ezik bir laf etmemeli.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…