sahiden umursamaz mıyım? kim hatalı?

kesinlikle katılıyorum. benim ilişki anlayışıma tamamen tersti. geçen gün 3-4 saat süren arka arkaya toplantılarım oldu. toplantı öncesi yazıştığımızda söyledim, toplantıda olucam dedim. tamam dedi. yemin ederim toplantılar boyunca 3-4 kez yazdı. cevap vermeyince de aradı. meşgule atıp toplantı devam ediyor sonra konuşuruz demek zorunda kaldım whatsapptan. bu kadar uzun toplantı mı olur diyor bi de hasta. ve dediğin gibi, eve gelmişim, üstümü değiştiricem duşa giricem, belki açım yemek yiyeceğim, belki dinlenicem hemen zır zır aramak ya da arayayım mı diye sormak nedir? hayır önemli bişey de yok tamamen boş muhabbet yapıyordu telefonda. içim şişiyordu. şunu yaptım bunu ettim yemek yedim, bilmem kimle konuştum bla bla bla yeter yani. bir de ben sürekli boş muhabbet çevrilmesini sevmiyorum. konuşmalarda bi derinlik ararım. bi olay yaşar, onu anlatır yorumlarız ya da bi yerde bişey okur, öğrenir onun üzerine konuşuruz. yok yani bomboş şeylerden bahsediyor bana. ben sohbeti kısır bir insan değilim, onunla konuşurken konuşacak bişey bulamıyordum artık. ben de onun gibi onu yaptım bunu attım şunu tuttum mu diyeyim bi film önerdim geçenlerde, seyret sonra üzerine konuşalım beraber dedim. zamanım yok izlerim bi ara deyip kesip attı. mesajlarda da varsa yoksa napıyosun, napıyosun, napıyosun... bi baktım ben de şey demeye başladım, sigara almaya çıktım, aldım, geldim, çalışıyorum şimdi falan... beni de kendine benzetirdi yani. neyse dün akşam bitirdim zaten. yazmadım saatlerce. bak işte senin beni merak edip umursadığın yok dedi. merak edecek bişey bırakmadın, soğudum ben dedim. sonra biraz çirkinleşti tabii engellemek zorunda kaldım.

mesela geçenlerde buluşma sonrası taksiye bindi, ben de arkasındaki taksiye binecektim. o bindi taksi hareket etti ben de yolun karşısına geçtim. baktım zır zır arıyor. bana diyor ki niye karşıya geçtin. para çekicem atm'den dedim. benden niye istemedin diyor. ne münasebet dedim kapadım. be ruh hastası, belki çektiğim parayı tutup anneme vereceğim, sana ne bundan eve vardım, geldim dedim arıyor yine. o sırada da annemle konuşuyorum. açmadım. 1 sn sonra tekrar arıyor. tam 4 kez aradı, açmadım. 5 tane mesaj atmış. nerdesin, aklım sende kaldı, telefonu aç bilmem ne. dedim annemle sohbet ettim şimdi de uyuyacağım, evdeyim. iyi geceler. bu yani. ay, kurtuldum.

Herkesin yapısı farklı belliki karşındaki kişi fazla yakın olmayı seven biri sen bunu sevmiyosan yol yakından dön derim bu ilişkiden çünkü birbirinize uyum sağlıcak gibi durmuyosunuz

Offf off off be, bu ne böyle. Hayatta tahammül edebileceğim şeyler değil.

E be saygısız iş toplantısında olan kadını ne diye arıyorsun zırt zırt, bir de ithama bak, toplandı bu kadar sürer miymiş. Napıyorsun napıyorsun, napıyorsun başka da bir şey bildiği yok. Böyle insan sıkılır, merak, özlem hiçbir şey hissedemez; soğuma başlar. Yattım, kalktım, tuvalete gittimden başka paylaşacak bir şey de kalmamış. Film izlemek, birbirine önermek iyi oluyor; paylaşacak, tartışacak, konuşacak farklı ortak gündeminiz oluyor.

Herkesin ilişkiden beklentisi farklı olabilir, ya sevgi ve saygı varsa orta bulunur ya da beklentiler uymuyorsa ona göre ilişkiye yeni bir yön verilir; ama bu arkadaşınki hastalık boyutu. Bir kere insanın özel alanına saygı duymuyor, karşısındaki insanı çok bunaltıyor. İlişkiyi çok yavan ve çok sığ bir hâle getiriyor. Çok sıkıcı biri olduğu da belli. İleride daha büyük problemler yaşarsın, dolayısıyla bitirmen kendine yaptığın bir iyilik olmuş.

yani bana göre öyle biri olacak ki, ben onun hayatına girmek istemeliyim. ben merak etmeliyim, ben onun düşünceleri arasında kendime yer edinebilmeliyim. ilgi çekici biri olmalı. bazen ben leb demeden leblebiyi anlamalı. ben zeki seviyorum, zeki insanlar da hiç böyle davranışlar sergilemiyor. birkaç gün bi yeri ağrıdı, anlıyorum tamam canı yanıyor ama bana tek dediği şey, ağrıyor da ağrıyor. çok ağrıyor. ölücem sanıyorum çok ağrıyor. eee tamam ağrıyor da ben ne yapayım? acile git diyorum, doktora git diyorum ona da yanaşmıyor. bi kutu ağrı kesici içtim diyor. yahu belli ki o ağrı kesici işini görmedi, bir iki tane içersin baktın etkisi yok, başka bişey tercih edersin bi doktora danışırsın bi de bunun için. salak salak hareketler ya. gece 2de mesaj atıyor ağrıdan ölücem diye. doktor muyum ben napayım sana? aynı apartmandalar zaten bi üst katında ailesi var. ailesi dururken ben napayım daha 2 haftalık insana. hiçbir konuda çözüm üretmiyordu. bu kadar sızlanmak, bu kadar ezik olmak gerçekten soğuma nedenlerimden biriydi. hiç böyle biri olmamıştı daha önce. bunu da görmüş olduk.

Erkekler genel olarak böyle embesil gibiler ya gerçekten böyle bizi sürükleyecek erkek yok bende böyle saçmasapan birine denk geldim mesajla sadece iletişime geçiyor arama yapmıyordu tuhaf bir kişilikler bir de ben uyum sağladığıma dönerim diyor yani cinsellik verene tuhaflar vermem kimsinki :)

Konuyu ben mi açtım diye bir düşündüm.

Yaşlarınızı bilmiyorum ama siz olgun, sorumlulukları olan, dolu bir kadınsınız. Adam ergence tavırları olan bomboş bir tip. Kontrol manyağı veya psikolojik rahatsız olma ihtimali de oldukça yüksek. Kırmızı bayrakları görüp hayatınızdan çıkardığınıza sevindim.

Parayı benden iste nedir yahu!

Gerim gerim gerildim, karnım kasıldı.. ne sen hatalisin ne de o... Birbirinize göre değilsiniz,ikiniz de ileride çok üzülürsünüz. Nihai karar sizin..
Erkeğin, bana sürekli nereye gittiğimi kiminle olduğumu sor, bana daha fazla ilgi alaka göster, diyenini ilk kez duydum

Son düzenleme:
Bence asiri kontrolcu ebeveyn tutumuyla buyumus. Seninle ilgileniyoruz ayagina her adiminu takip etmisler. Ilgiyi sevgiyi bu saniyor. Birkac kere reddedilip noluyor ya demesi lazim ki garipligi fark etsin

var öyle adamlar ama bana ilk kez denk geldi.

Ay o kadar haklısın ki. Hic tanımadığım adama kinlendim resmen. İyi olmuş.

Ay o kadar haklısın ki. Hic tanımadığım adama kinlendim resmen. İyi olmuş.
sendeki yalnızlık hastalığına ben de yakalandım bu arada :) gerçekten artık hiç kimse ile tanışasım, konuşasım yok. pandemiyle zaten bireyselci olmuştuk toplumca, şimdi ben o bireyselci kafadan asla çıkamıyorum. sadece bu konularda değil her konuda yalnız olmaya evrildim iyice. evde iki kişiyiz, akşam annem geldiğinde annemle bile oturup iki sohbet etmiyorum. ya dizi izliyorum ya da kitap okuyorum. işin kötü tarafı halimden memnunum. flört işlerini bilemem, yeni arkadaşlar edinmek de aşırı zor ama en azından havalar düzelince kendi başıma çıkıp gezmeye zorlayacağım kendimi.

işte aradığım kız tipi. şuralarda ağlayan kızlarımızın ne yapması gerektiği konusu. sosyal insanların ağlamaya üzülmeye vakti yok. şunu diyeceğim sosyallik bittiği anda sende sarabilirsin. çocuk kendini çekerse bu sefer sen başlarsın adımlara burası tehlikeli. kendinden emin ol ve ona göre adım at. ayarında olsun. yapacağın her şeyi peşin peşin söyle. eve geçince duş alıp şu işimi halledince konuşalım mı desen yok hayır demez zaten.

Cok hoslanmis olsaydiniz adamin yaptigi hersey hosunuza giderdi, ama sizin duygunuz yok bence

Cok hoslanmis olsaydiniz adamin yaptigi hersey hosunuza giderdi, ama sizin duygunuz yok bence
böyle yaptığı için hoşlanamadım.
yani ilk başta hoş geldi kendisi ama tanımaya ve bu davranışları ortaya çıkmaya başladıkça itti.

teşekkürler aslında çok sosyal biri sayılmam ama arada ben de arkadaşlarımla zaman geçiriyorum. iş günümün büyük bir kısmını kaplıyor herkes gibi. iş bittikten sonra da kendi derdime düşüyorum. tabii ki benim de bir ilişkiye ayıracak zamanım var ama bu kadar boğulmaya gelemiyorum. konuşmama gerek kalmadı dün akşam bitirdim zaten. ben öyle git gelli hareket etmem kimseye, hem bu davranışları hem de saniye saniye rapor vermedim, haber vermedim diye umursamazlıkla suçlaması, ben böyle şeylere gelemem demesine verdiğim "bu cümleyi ciddi ciddi duyduğum an soğuyorum ben, her şey bitiyor, emin misin iyi düşün" cevabımdan sonra kemküm etmesi, bir tartışma dönmesine, kafasına göre itham etmesine rağmen ona hemen eskisi gibi sıcacık davranmamı beklemesi ve beklentisini karşılamadığımda da "al işte aynı sen!" demesinin üzerine bitirdim valla. belli ki beni denemek için saçma sapan konuşmuş. en sevmediğim şeydir.

Kontrol manyağı. Kendi rapor veriyor, ona güven sen de ver diye. Sana hiçbir zaman inanmayacak zaten, çünkü kendi de dürüst olmayacak.

Benzer kekolar ile arkadaşlarım sevgili oldu. Israr inat sürdürmeye devam edersen, işin sonunda muhakkak aldatılıyorsun zaten, gram şaştığını görmedim.

Kontrol manyağı. Kendi rapor veriyor, ona güven sen de ver diye. Sana hiçbir zaman inanmayacak zaten, çünkü kendi de dürüst olmayacak.
benim eskiden böyle her yaptığını gittiğini falan haber veren bi flörtüm oldu. ben ona bu konuda uyum sağlamadım, baktı ben yapmıyorum o da yapmayı bıraktı. ben de hiç dert etmedim. o da ısrar etmedi, sen de yapm demedi. bu manyağın verdiği tepkileri vermedi. koskoca insan sonuçta, işinde gücünde. keza ben de öyleyim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…