Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

2 kilo ama vucut sıkılasti yani gercekten yagdan gidiyo bn bu diyeti cok sevdim 2 gun once dogum gunumdu kacamak yaptim diger yaptigim diyetlerde hemen alirdim bunda almadim masallah diyimde:)))
Yaa dogum gunun kutlu olsun ozman.olcak o kdr kacamak cnm Yani onemli olan sıkılasmak aslinda.ben de spor yaparak zayifladm bu kez. baya sıkılastim ama artik 50lileri gormek istiyorum

Alternetif olarak ne yiyorsunuz? Öğlen et demis ama ben corba bir salata falan yiyebilirim. Bir zarari olur mu tamamen uyamiyorum.
Merhaba.bildigim kadariyla cevap vereyim. Corba etin yerine gecebilecek bi yiyecek olmuyo genellikle.ben de daha az yiyim diyerek etten kactim ama pek bi fayda saglamadi.onemli olan denge ve cesitlilik .karbonhidrat protein yag hepsinden yeteri miktarda yemek. Ara ogunde de aksam bir meyve var ztn.gun icinde badem ceviz hurma guzel bi secenek bence.ben her gun farkli birini yemeye calisiyorum.

Yemekleri ben yapmıyorum sorun orda daha yeni geldik zaten eve çoğu şeyi tedarik edemedim. Annemde çorba yapmis ben bişey yapiyim desem yok simdi. Maalesef bana uymuyor ginede ilginiz için teşekkür ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…