Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Öncelikle listeyi hazirlayan bize sunan arkadasima cok tesekkur etmek isterim 2 gunde bu kadar farklilik imkansiz gibiydi ama gercek oldu persembe gunu 85.800 iken ertesi sabah yani cuma sabahi 85.100 oldugumu gordum bir gunde 700 gr harika ve hic ac kalmadim cok sagol gercekten.kafama takilan bazi ayrintilar var bazen bu ogle yemegi aksam yemegi altarnetif yemek
olarak ne onerirsin merak ettim .

arkadaşlar
ben yaklaşık 1,5sene önce 5.listeye kadar geldim ve tam 18 kilo verdim kilom durdu son yaklaşık 3 aydır 4 kilo civarı aldım gine başlıyacagım herkeze kolay gelsin

canım yani uygulayınca fayda görürüz demi peki görüntü olarak fark nasıldı :)

canım yani uygulayınca fayda görürüz demi peki görüntü olarak fark nasıldı :)
valla ne diyeyim çok spor yapmadıgım halde hiç bir sıkıntı olmadan ve sarkmalar olmadan verdim görenler hayret etmişti veeee çok güzel oldu düşünsene her gün 1 damacana suyu taşıyordum şimdi tekrar başlıyacağım

AY NE GÜZEL YA günde kaç lt su içtin canım :) bir de kaç kilodan kaca düştün çok tesekkürederim

="hayat bu ya, post: 43994608, member: 645897"]AY NE GÜZEL YA günde kaç lt su içtin canım :) bir de kaç kilodan kaca düştün çok tesekkürederim[/QUOTE]
suyla pek aram yok onun için 1 lt gibi içtim arada kaçamaklar yaptım ama ertesi gün hiç birşey olmamış gibi kaldığım yerden devam ettim kiloma gelince 81 küsürdü yani 82 ye yaklaşmıştı araştırırken bu listeleri buldum ve devammm ve mutlu son ama son dönemlerde her istedigimi sınırsızca yediğim için 4 kgcivarı geri aldım artık pzts dur dur salı ya başlayacağım

="hayat bu ya, post: 43994608, member: 645897"]AY NE GÜZEL YA günde kaç lt su içtin canım :) bir de kaç kilodan kaca düştün çok tesekkürederim
suyla pek aram yok onun için 1 lt gibi içtim arada kaçamaklar yaptım ama ertesi gün hiç birşey olmamış gibi kaldığım yerden devam ettim kiloma gelince 81 küsürdü yani 82 ye yaklaşmıştı araştırırken bu listeleri buldum ve devammm ve mutlu son ama son dönemlerde her istedigimi sınırsızca yediğim için 4 kgcivarı geri aldım artık pzts dur dur salı ya başlayacağım [/QUOTE]

AY CANIM DAMACANA DEYİNCE SUYU SORDUM :))) 4 kilo ne ki olur verirsin maşallah :)

AY CANIM DAMACANA DEYİNCE SUYU SORDUM :))) 4 kilo ne ki olur verirsin maşallah :)[/QUOTE]
ne yapayım kendimi motive etmek için her verdiğim kiloları içi dolu pet şişelerle eşleştirdim azıcık kaçırınca hemen şişeler gözümün önüne geldi ve bir damacana su 19 kg eh benimde gözümün önünde duruyor valla peki bu arada sen kaç kg sın başladın mı

Kizlar forumu okuyordum ama ben su an emziriyorum o yuzden kafam karisik yapabilir miyim acaba bu diyeti. Bir de size tavsiyem evde first gibi sekersiz tatlandiricili naneli sakiz bulundurun cok istahiniz acilinca ondan 2 tane atin agziniza 10_15 dk cigneyin eciyor istahiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…