Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Arman, tebrikler kilo vermişsin.
Ya ben 3. listeyi hiç beğenmedim. Hani bizim kayısılar, incirler nerede?
Çorbayı hiç sevmem, çikolatayı bin yıl geçse aramam.

Listenin kalorisi çok düşük gözüktü gözüme, yarın hesaplayacağım.
1. ve 2. listeler 1300 kalori civarındaydı yaklaşık, bu neden böyle oldu? :44:

3. liste ile ilgili sorularım olacak

- Ne çorbası içtin ? Sadece sebze çorbası mı yaptın? Yoksa mercimek ya da un filan attın mı içine?
- Çikolata olarak ne yedin? Bir stick dediğin, herhangi bir çikolatanın bir parçası mı? Anlamadım:44:

Çok teşekkür ederim. Kayısılardan,incirlerden bir süre sonra bıkacaksın emin ol. Çikolata sevmiyor musun? Canım miden küçülüyor iyice az gelmiyor yemekler hiç merak etme. İstersen sen yine ekleme yaparsın bir şey diyemem. Ama aslı bu yani.

-Çorba olarak ne bulduysam içtim unlu unsuz affetmedim. Hazır çorba da içiyorum.
-Stik dediğim 55-57 kalorilik bir çikolata. Bir kutuda 8 adet oluyor. Bir tane yiyorsun her gün. İnternetten aratırsan bulabilirsin.

kızlar bende bu diyeti 2 gündür uyguluyorum 600 gr vermişim :) sadece merak ettiğim bi soru var armanselin 1.listede öğlen yemeklerinde ızgara ve baklagil yemişsin genelde.akşamları hep sebzemi yedin? her gün ne yicem diye düşünmek ne kadar zor :)
tebrik ederim çok istikrarlı gitmişsin inş bende senin gibi istikrarlı davranabilirim.yaza nişanım var şu kilolarımdan kurtulmam gerekiyor

Son düzenleme:

Çok teşekkürler canım. Hoş geldin aramıza. İnanırsan başarırsın tabii ki. Öğlen döner,köfte,tavuk ve de nohut falan yedim. Akşamları hep sebze yedim. Bir sürü alternatif var canım karnabahar,pırasa,mantar,ıspanak,kelem yemeği... Böyle gidiyor bu liste.

tşk ederim:) listen çok güzel gerçekten hemde aç kalmıyosun ilk günler biraz sendeliyo ama alışırım diye düşünüyorum:)gelişmeleri paylaşacağım

Ben de hazır çorba içmeyi düşündüm.
Çikolata için "Bir kutuda 8 adet var"demişsin ya, bu 8 adeti bir günde mi yiyeceğim? Yoksa bir kutu 8 günde mi bitecek? Marka adı versen, bir şey olmaz bu kadarcık isim vermekten. Çikolata konusunda çok cahilim, dedim ya sevmem. Uzmanlık alanım şerbetli tatlılar.

bir günde 8 çikolatayı da bitirmek istedin galiba :)

stiks çikolata yaz google görsellere, 8 li pakatler pıt pıt çıkıyor

Ya bir de şöyle bir şey var sen 7 kilo vereceksin, belki de 3. listeye gerek kalmayacak. 2 listede vereceksin belki de fazlalıklarını.

aaa eveeeeeeeeeeeeet beni istemeye geldiler bugün, herkes olumlu bakıyor. peşembe günü oğlan gelecek, anlaşabilirsem yaza düğünüm var demektir. ve ben manken gibi olacağım

bir günde 8 çikolatayı da bitirmek istedin galiba :)

stiks çikolata yaz google görsellere, 8 li pakatler pıt pıt çıkıyor

Yok, çikolata konusunda gerçekten bilgisizim.
Ben de onlara bakıyordum google'dan. Bir çikolata 57 kaloriymiş.
Dur bakalım bu diyet işleri daha neler öğretecek bana hayatta, ah ah...

8 tanesini bir günde yemek yerine, baklava yemeyi tercih ederim.

Benim de en sevmediğim şeydir şerbetli tatlılar. Di mi ya sonuçta reklam yapmak gibi bir amacım yok benim bu kadar kasmayayım. Eti Sticks çikolata canım. 8 adetin 1 tanesini yiyorsun günde. 8'ini değil.

benim için tatlının türü önemli değil yeterki tatlı olsun umarım diğer listelerden ekşi şeyler çıkmaz, çünkü ekşi şeyleri hayatta ağzıma almam :120:

aaa eveeeeeeeeeeeeet beni istemeye geldiler bugün, herkes olumlu bakıyor. peşembe günü oğlan gelecek, anlaşabilirsem yaza düğünüm var demektir. ve ben manken gibi olacağım

Dolunay ne durumda o gün? .
İstemesi hayırlı olur mu sence?

Şaka bir tarafa görücü usulü mü olacak, sevgilin miydi?:44:

Anaaaam hadi bakalım hayırlısı neyse o olsun diyelim. Yaza manken gibi gireceğiz zaten.

Benim de en sevmediğim şeydir şerbetli tatlılar. Di mi ya sonuçta reklam yapmak gibi bir amacım yok benim bu kadar kasmayayım. Eti Sticks çikolata canım. 8 adetin 1 tanesini yiyorsun günde. 8'ini değil.

Google'daki derin araştırmalarım neticesinde, ben de onda karar kıldım. Biraz araştırınca anladım,
bir günde 8 tane yenmeyeceğini. Sadece 1 dilim ekmek veren insafsız doktor, koca paketi yedirmez tabii.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…