Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

harikasın:) harfi harfine uymuşsun listeye.

spor da yapıyor musun ?

sağol cnm yapıyorum ama bu gün yapamadım çünki dahalardan biraz kırgınlığım var halim olmadı spor yapmaya
ama yapıyorum kısmetse yarın yapıcam inş sende başladın galiba bu diete ianna ki pişman olmassın
süper bi diet hiç aç kalmıyosun çünki bende kansızlık var bayağı hiç zorlanmıyorum kaldı ki ben hepp açıkırdım

Aynen canım dediğim gibi tatlı kriziniz istediği kadar tutabilecek bu listede. 15'deyim.

iki hafta olmuş
kaç kilo verdinki bu sürede

yalnız her 25 günde bir azalıyor lokma sayıları

benimde başlamam lazım egzersize.

pilatesle birlikte cardio yerine de eliptik mi yapsam
hemen karşı sokaktaki fitnees salonuna gitsem de sosyalleşsem de evdende çıkmış olsam mı bilemiyorum:44:

Merhaba kızlar bende bu diyete yarın başlamak istiyordum ama malesef bugün regly oldum acaba başlasammı sabah bilemedim kilo verilmiyo zaten regly olunca ama siz ne dersiniz ?

zaten patatesten diyet olmaz, yapanların aklına şaşıyorum patates dediğin nişastadır, nişasta 12C'lu karbonhidratttır ve yıkımı zordur sonrada yağlandırır Allammm yareppim yaaa sinirlerim bozuldu

Valla canım bunu yaparken çok hareketliydim çok yoğun günler geçirdim. 72.3 falan idim. 70,5 olmuşum işte. Evet lokma sayıları azalıyor ama sen zaten alıştığın için yiyemiyorsun. Bence salona gitme imkanın varsa gitmen daha güzel olur. En azından aksatmazsın.

zaten patatesten diyet olmaz, yapanların aklına şaşıyorum patates dediğin nişastadır, nişasta 12C'lu karbonhidratttır ve yıkımı zordur sonrada yağlandırır Allammm yareppim yaaa sinirlerim bozuldu

Sus sus ben de şaşıyorum kendime nasıl yaptım diye. Çaresizlik işte insana her şey yaptırıyor. :18:

Bence öyle yapman daha doğru olur. Sonuçları görüp motive olman açısından. Ufak ufak kısmaya başla hem diyet öncesi alıştırma olur.
Çok teşekkür ederim cevapladığın için sorularımı ozaman Pazartesi günü bende burdayım :) Bu arada 3 liste niye görünmüyor anlamadım yoksa sildinizmi ?

Çok teşekkür ederim cevapladığın için sorularımı ozaman Pazartesi günü bende burdayım :) Bu arada 3 liste niye görünmüyor anlamadım yoksa sildinizmi ?

Hayır canım silmedim neden sileyim? Şu şekilde 3. liste:

3. Liste (25 GÜN UYGULANACAK)

07:30 Bir yemek kaşığı pekmez

09:00 İki dilim tam buğday ekmeği arası beyaz peynir,maydanoz,şekersiz açık çay veya ıhlamur veya yeşil çay

12:30 Bir kase çorba,az yağlı salata

15:00 Bir stik çikolata

17:00 Meyveli yoğurt

19:00 Altı kaşık et veya tavuk veya ciğer sote,az yağlı salata

21:00 Bir meyve

Süpermiş bu liste canım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…