Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Arkadaşlar Berivan'ımıza destek lütfen çantayı kazanmalı.

Hahaha süpermiş ya rüyanda bile azimlisin valla.

Olsun olsun yine de devam yılmak yok.

İgnis benim içimi okuyorsun resmen.

slm arkadasım.bende yarın baslıyım nasıpse agustosta dugunum var :)peki bişey sormak istiyorum yanlış anlamamısım degıl mı her liste 25gun suruyor.bırde sadece 2listenı paylasmıssın degilmı?

Evet canım doğru anlamışsın. Birazdan 3. listemi paylaşacağım.

Arkadaslar merhaba hepınıze ben yenı uyeyım:) zaten sıkı takıpcısı oldugum kulube geldım ben bır turlu kılo veremıyorummm dukan dıyetı ac kalma patates dıyetı hepsını denedım hatta dukana harfı harfıne 5 gun uydum ve gr oynamadı tartım sordugum zaman odemın yokmus vucudunda dedıler saka gıbı zaten bana gore degıl anlamıs oldum( seker direncım mevcut ılac kullanıyorum 2 kez devlette 3 kez ozel dıyetısyene gıttım az cok degısıme ugradım ama hooop don basa karatay dıyetını uygulamaya basladım 3 gun ıcınde bır kg farkettı:) boyum 1.69 kılom 70 (( ayca kayayı takıp ettım mantıklı geldı her satırı tek tek okudum forumda bılemıyorummmm umutsuz caresız bı tombişiiiiim (

sabah kalkınca bi bardak yarım yağlı süt

kahvaltı: 2 dilim ekmeğe peynir, maydanoz ve şekersiz çay

ara: 2 kayısı, 1 ceviz tek şekerli türk kahvesi

öğle: küçük porsiyon et döner, salata, 1 dilim ekmek

ara: yarım paket form bisküvi, şekersiz nescafe

akşam: 6 kaşık sebze yemeği, salata, 1 dilim ekmek

ara: bi tane kivi ve şekersiz çay

aha 2 lt suyu unuttum yazmayıı:))

yatmadan 1 2 saat önce de form çayı

Son düzenleme:
gelsin listeeeeeeeeeee
tatlım kilo vermişsin cnm darısı daha çok kilo gitmesineeeeeeeee
seni tebrik ederimmmm

Çok teşekkür ederim canımm darısı başına. Hepinizin başına. Nasıl beğendin mi 3. listeyi? Biraz az yemek var ama o zamana kadar miden iyice küçülüyor, çok bile geliyor.

Dukan,patates ne varsa hepsini denedim ben bugüne kadar. Sonuç koca bir sıfır oldu.

Katılmak istersen aramıza bekleriz. Her zaman destekçiniz.

Çok teşekkür ederim canımm darısı başına. Hepinizin başına. Nasıl beğendin mi 3. listeyi? Biraz az yemek var ama o zamana kadar miden iyice küçülüyor, çok bile geliyor.

beğendim cnm hemen baktım listeye
evet yemek az ama dediğin gibi insan zamanla yemek iştahı gidiyo
mesela ben ilk 2 gün zorlandım sonra hiçççççççç zorlanmadım
bakalım haftaya ne olacak cnm sana bişey sorucam
ilk hafta çok giden kilo 2 ci hafta nasıl gidiyo senin nasıl oldu gerçi herkesin bünyesi aynı olmaz ama:26:

Tebrikler canım çok güzel olmuş listen.

Canım haftada ortalama en az 1 kilo veriyorsun. 1,5 - 2 de olabiliyor değişiyor. Zaten yağdan veriyorsun. 1 - 2 kilodan fazla veremezsin. Yağdan verince de kolay kolay almayacaksın kilolarını geri.

Canım haftada ortalama en az 1 kilo veriyorsun. 1,5 - 2 de olabiliyor değişiyor. Zaten yağdan veriyorsun. 1 - 2 kilodan fazla veremezsin. Yağdan verince de kolay kolay almayacaksın kilolarını geri.

anladım cnm teşkkür ederim inş zaten önemli olan yağdan gitmesi

harikasın:) harfi harfine uymuşsun listeye.

spor da yapıyor musun ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…