Sağlık olsun ama büyük denecek kadar sorunum var

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben yorumu birkaç saat önce yazdım ama aksilik olunca şimdi gönderebildim.

Çocuğunuz ile alakalı kısmı sonradan okudum. 9 yaş büyük bir yaş değil. Çocuğunuz ile ilişkinizi düzeltin önce. Ona vakit ayırın. Birlikte yaşına uygun etkinlik yapın ve ona bağırdığınız için özür dileyin. Ona, onu çokça sevdiğinizi söyleyin. Hayallerini sorun, geleceğe dair beyimleyerek hayal kurun. Çocuğunuzun hoşuna gidecek şekilde. Bu yaş grubu asla böyle şeyleri unutmaz. Kısacası ilişkinizi onarın.

Eşinizi de göz ardı edin. Eğer kavgalarınızda bağıran taraf iseniz susun. Karşınızdakini kışkırtmayın. Çocuk, annem yüzünden kavga çıkıyor algısına kapılmasın. Sizin mağdur olan taraf olduğunuzu görsün. Erkek çocuğun annesini koruma içgüdüsü var. Bu sizin tamamen lehinize. Kendinizi ve çocuğunuzu onarın, aldatma varsa delil toplayın. Avukata da danışın. Psikolojik destek almanız kesinlikle şart, avukata bunu da sorabilirsiniz, aleyhinizde kullanılır mı diye. Umarım bu korkunç hayattan en kısa zamanda kurtulursunuz.

Sevmeye devam edin o zaman buradakilerin size ne demesini istiyorsunuz ki?
Yani bu kadar şeye rağmen ben kocamı seviyorum ayrılmak istemiyorum diyen birine kim nasıl bir tavsiyede bulunabilir..
Ama şunu unutmayın kimse size saygı duymaz bu evlilikte mümkün değil bu.

Değil tabiki bende herşeyin farkındayım ama çok kafam karışık ne yapacağıma karar veremiyorum
Gerekiyorsa kuru ekmek yerim çok ciddiyim yine de o şerefsize boyun eğmem..
Bir engelin mi var çalışmaya ?
Neden vereceksin çocuğunu?
Anlaşın madem boşanmak istiyor karşılasın çocuğunun masraflarını.
Vermek zorunda değilsin.
Bir işe girer çalışırsın.

Doğru diyorsunuz haklısınız sanırım işime böyle denk geliyor alıştığım hayattan kopamıyorum bağımlı oldum sanırım ya da başka yollarla kendilerine bağımlı yaptılar beni
İyi de seni isteyen yok ki sana niye büyü yapsınlar
Yakamdan düşsün diye yaparsa yakında onu bilemem tabii.

Çok haklısınız ne diyeyim ki umarım en kısa zamanda cesaretimi toplayabilirim.

nafaka ödememek için her yolu dener onun için kendimde maddi manevi zorluk çekeceğim için işin içinden çıkamazsam diye düşünüyorum

Dediklerini uygulamaya çalışacağım.tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.

Ee iyi de siz zaten köleymissiniz? Olan çocuğunuza olmuş. Boşan

Ben ne düşüneceğimi şaşırdım artık onlar herşeyi yapabilecek kapasitede insanlar. Sizce aldatıyor mu
Yani sağda solda elinde büyüteç karıma ders vermek istiyorum da saç teli toplamaya çıktım demediyse aldatıyordur tabiki. Aldatmadiysa da yine sıkıntı yani kızıp da böyle bir şey yapılması da hoş değil ki. Sizin biraz sakin kafayla düşünmeniz gerekiyor doğru düşünemiyorsunuz

Annesi beni istemediği için yaptırmış olabilir düşüncesindeyim. Yoksa bu normal bişey değil saç falan bulmak.

istemiyorum dediği an niye bile demem valizi toplar kızımı alır yola düşerim.
Aileyle anlaşamiyorsunuz, aldatiliyorsunuz hepsinden beteri küfür şiddet hala ne yapayım seviyorum diyorsunuz.
Biraz gururunuzu dinleyin, biraz kendinize değer verin olurmu.

Şunu konunun başına bir yere özellikle şiddet kısmına yazsaydınız devamını asla okumazdım. Yazık...
Dayak yerken beyinde bir yerlerde bir sıkıntı oldu galiba.
İnsan kendisini döven canını acıtan bir insanı nasıl böyle körü körüne sevebilir anlamiyorum gerçekten.

Ama seviyorum. Öyle aşkın ızdırabını seveyim
ahahahaha hayır saç tellerini kaynanasının koyduğuna bile inanıyorda adama toz kondurmamaya çalışıyor hala.
Ben bekarken bir kaç böyle bulaşık erkek arkadaşım olmuştu.
Ayrılıyosun ağlıyo, numara değişiyosun orda burda karşında bitiyo adam sevmediğine istenmediğine ikna olmuyo falan.
Bayan tam o tip ya valla tüylerim diken diken oluyo böyle insanlar görünce

Adam gözüne soka soka aldatıyor. Büyü mü ki diyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…