Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
günaydın bayanlar iyi sabahlar herkese nerelerdesiniz bakayım çıkın ortayaaaa :p
dün tbsye gittim tüm cilt bakım ürünlerinde 3 al 2 öde devam ediyor vanilyalı seride 2 al 1 öde var almadım belkim parfümümü değiştiririm diyeeee :) birde bazı saç ürünlerinde indirim varmış bakmadım hiç :)))
ben 2 dene c vitaminli göz kremi bir tanadede organik göz kremi aldım uzun süre göz kremi derdim olmucak :))))

günaydın canım, organik göz kremi de ney ? :KK70:
white musk parfümde birşey var mıydı canım?

günaydın bayanlar iyi sabahlar herkese nerelerdesiniz bakayım çıkın ortayaaaa :p
dün tbsye gittim tüm cilt bakım ürünlerinde 3 al 2 öde devam ediyor vanilyalı seride 2 al 1 öde var almadım belkim parfümümü değiştiririm diyeeee :) birde bazı saç ürünlerinde indirim varmış bakmadım hiç :)))
ben 2 dene c vitaminli göz kremi bir tanadede organik göz kremi aldım uzun süre göz kremi derdim olmucak :))))

naaptın balım yaa en az 2 sene almazsın artık:KK9::KK9:

kızlar elfte yine freeshipping var yarın akşama kadar, yeni çıkan 32li göz far paletinden alan oldu mu acaba güzel mi ?

32.JPG

Son düzenleme:
bir de size bir soru daha D:

bu renkte bir ruj istiyorum fotoyu netten buldum..bildiğiniz bu tonda bir ruj var mı ?

SDC15245.JPG

tatlım bence u ruj tek bir ruj tonu değil turuncu bir rujun üzerine bakır simli parlatıcı sürülmüş gibi bence sen bakırımsı turuncu bir ruj al ve üzerine simli parlatıcı sür

tatlım bence u ruj tek bir ruj tonu değil turuncu bir rujun üzerine bakır simli parlatıcı sürülmüş gibi bence sen bakırımsı turuncu bir ruj al ve üzerine simli parlatıcı sür

evet haklısın olabilir ama renk ne kadar da güzel değil mi ?
bu tonda bildiğim hiçbirşey yok :KK43:

canım direk kendisine sorsan???? daha iyi bir cevap olmaz mıııı?
bu arada far tonları bence güzel ama elfden anca fırça alırım artık diye düşünüyorum

canım o arkadaş üyeliğini iptal ettirdi ben de tesadüf nette buldum fotoyu , pazardan alınmış sanırım belli bir markası yok,o yüzden arkadaşa soramıyorum,benzer bildiğiniz bir tonda marka var mı acaba diye size şeyetmiştim canıms..
çümkü tam benim istediğim renk..

Son düzenleme:
canım o arkadaş üyeliğini iptal ettirdi ben de tesadüf nette buldum fotoyu , pazardan alınmış sanırım belli bir markası yok,o yüzden arkadaşa soramıyorum,benzer bildiğiniz bir tonda marka var mı acaba diye size şeyetmiştim canıms..
çümkü tam benim istediğim renk..

hımmm iptal mi ettirmiş haberim yok canım ondan belki ruj bölümünde paylaşmıştır ama ne zaman :))))) araştıralım bakalım belki buluruz :)

flormar gloslarından buna benzer bir renk getirmişti bana arkadaşım, ben pek sevmedim gerçi attım galiba, bana hiç yakışmadı çünkü. flormarda olması lazım canım, biraz sırıtkan bir renk yalnız uyarıyım, bronz makyajla falan güzel olabilir belki, ben hiç bronz makyaj yapmadığımdan kullanamadım.

Kızla makyaj eşyası takas bölümünde bir arkadaş takasa koyduğu ürünlerin ısrarla orjinal olduğunu savunuyor.aranızda mac kullanan varsa baksın bi:KK34:

X