Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ben yüzümü sir ağdayla aldırıyorum 7-8 yıldır
bi süredir burnumdaki siyah noktaları almak için burnumuda aldırmaya başladım böle bembeyaz oluyo burnum süper bişi
yüzünü alıyosan tavsiye ederim çok pratik bi yöntem ehehhe

Ya ben yüzümü almıyorum, korkuyorum sonra yüzümdeki tüylerle baş edemem diye :26: Ama burnu bembeyaz yapıyosa burnuma ağda yapsam sadece olmaz mı? Nasılsa burunda kıl yok ya sadece burnumun üstünü alabilirim diye düşünüyorum. Yüzümdeki diğer yerlerle arasında fark olmaz herhalde. Aaayyyyy çok sevindim bu ağda işine, inş benimkileri de alır götürür yaaa :21::21:

Eki Görüntüle 145093

bu parfümü ucuz diye aldım ama hayatta sıkmam nefret ettim hatta

Eki Görüntüle 145096

bu pudrayı aydınlatıcı olarak kullanırım diye aldım ama beni aydınlatacak bi ürün yok sanırım en iyisi
bunu sürüp diğer yerleri koyulaştırmak
ama sürüm güzel fiyat performans açısından harika

Eki Görüntüle 145097

bunuda öylesine aldım ama iyiki almışım tek kelimeyle mükemmel bi nemlendirici
pamık gibi yapıyo diyebilirim

Eki Görüntüle 145095

bunları aldığım için gelen hediyem beğendim renkte süper
beklediğim performansı alamadım ama biçok fardan çok çok güzel

Eki Görüntüle 145094

buda mineral farım.
açıkçası ilk defa mineral far aldım daha önce ihtiyaç duymamışım demekki
ama çok sevdim keşke biraz daha koyusunu alsaymışım dedim bi dahakinede biraz daha koyu alırım ne yapalım

işte böyle fotolarıda var ama kart okuyucu pislik yapıyor :KK43:(

güle güle kullan hayatım çok güzel gözüküyorlar.

Burun için de rahat mı acaba kullanımı? Benim burnumda çok siyah nokta var da:KK14::KK14::KK14: Bi de fiyatı ne kadar acaba?

burnuma denemedim canım, çenemde falan vardı onlarda etkiliydi ama burun için şu bantlar falan daha iyi, ya da sinehasın dediği yöntem. bununla burundaki minikler çıkmaz herhalde, belirginlerde etkili daha çok sanırım.

güle güle kullan sinehas
parfümden bende de var
beğendim ben :KK12:

ben zaten parfümlerin çoğundan nefret ediyorum sorun bende sanırım :KK53:
sende güle güle kullan tatlım

Ya ben yüzümü almıyorum, korkuyorum sonra yüzümdeki tüylerle baş edemem diye :26: Ama burnu bembeyaz yapıyosa burnuma ağda yapsam sadece olmaz mı? Nasılsa burunda kıl yok ya sadece burnumun üstünü alabilirim diye düşünüyorum. Yüzümdeki diğer yerlerle arasında fark olmaz herhalde. Aaayyyyy çok sevindim bu ağda işine, inş benimkileri de alır götürür yaaa :21::21:

valla kendin alma o zaman aldır
ben senelerdir bu ağda işiyle haşır neşirim kendi yaptığınla yaptırdığın aynı olmuyo
ister istemez insan çekerken geriliyo demekki olmuyo
ilk defa deneyeceksen kesinlikle aldır yöntem süper sonradan kıllanma felan yapmıyor çene bölgesi gibi bi zararını görmedim
bantlardanda almıştım niveanın ama çok etkili sonuç olmuyo belirginleri alıyo minnaklar kalıyo
dene bakalım işe yararsa sevinirim

güle güle kullan hayatım çok güzel gözüküyorlar.

burnuma denemedim canım, çenemde falan vardı onlarda etkiliydi ama burun için şu bantlar falan daha iyi, ya da sinehasın dediği yöntem. bununla burundaki minikler çıkmaz herhalde, belirginlerde etkili daha çok sanırım.

teşekkürler canım çok sağol

selam kızlar
bi süredir teknik aksaklıklar yaşıyorum.
bilgisayarıma virüs girdi sistem çöktü
kızımın 1 senelik fotolarını kurtarmak adına epey zahmet çeksemde resimleri kurtardığım için mutluyum
ancak şimdide kart okuyucu sorunu yaşıyorum.
çilekten bişiler almıştım ama resimleri bilg görmüyo.
win 7 yüklediğim için olabilir araştırmaktayım sebebini
Geçmiş olsun canım neyseki fotolar kurtulmuş bir harici disk alıp bu sorundan kurtul derim ben öyle yaptım hreşeyi ona atıyorum gerçi eski resimlerin çoğunu kaybettim hep cdye koyuyordum :KK43:((

Eki Görüntüle 145093

bu parfümü ucuz diye aldım ama hayatta sıkmam nefret ettim hatta

Eki Görüntüle 145096

bu pudrayı aydınlatıcı olarak kullanırım diye aldım ama beni aydınlatacak bi ürün yok sanırım en iyisi
bunu sürüp diğer yerleri koyulaştırmak
ama sürüm güzel fiyat performans açısından harika

Eki Görüntüle 145097

bunuda öylesine aldım ama iyiki almışım tek kelimeyle mükemmel bi nemlendirici
pamık gibi yapıyo diyebilirim

Eki Görüntüle 145095

bunları aldığım için gelen hediyem beğendim renkte süper
beklediğim performansı alamadım ama biçok fardan çok çok güzel

Eki Görüntüle 145094

buda mineral farım.
açıkçası ilk defa mineral far aldım daha önce ihtiyaç duymamışım demekki
ama çok sevdim keşke biraz daha koyusunu alsaymışım dedim bi dahakinede biraz daha koyu alırım ne yapalım

işte böyle fotolarıda var ama kart okuyucu pislik yapıyor :KK43:(
güle güle kullan canım :)ben yapcam diodum ama ben hariç herkes almış bişiler yahuuuuuu
ben yüzümü sir ağdayla aldırıyorum 7-8 yıldır
bi süredir burnumdaki siyah noktaları almak için burnumuda aldırmaya başladım böle bembeyaz oluyo burnum süper bişi
yüzünü alıyosan tavsiye ederim çok pratik bi yöntem ehehhe
ya ben korkarım ya ince tüyler siyahlaşırsa :)))))

şuan tüm cilt bakım ürünlerinde 3 al 2 öde var birde vanilyalı seride 2 al 1 öde var :)) bitmeden gidersem bende hem parfüm hemde krem neyim almayı planlıyorum :))):KK28:

canım white musk parfüm de indirimli mi acep gidersen benim için de bir göz atar mısın şekerim..

Geçmiş olsun canım neyseki fotolar kurtulmuş bir harici disk alıp bu sorundan kurtul derim ben öyle yaptım hreşeyi ona atıyorum gerçi eski resimlerin çoğunu kaybettim hep cdye koyuyordum :KK43:((

güle güle kullan canım :)ben yapcam diodum ama ben hariç herkes almış bişiler yahuuuuuu

ya ben korkarım ya ince tüyler siyahlaşırsa :)))))

sağol canım harici hard diske atıyorum bende ama fırsat bulup düzenleyemedim resimleri düzenleyip atayım diyordum az kalsın gidiyordu
yok akıllandım hemen bastıracağım
ben çok pahalı bastırıyodum biraz da ondan savsakladım ama geçenlerde abim cevahir teknosada 10 kuruşa basıyolar dedi
140 tane resim götürdüm denemek için 14 lira kalitede güzel
çok sevindim artık hepsini bastırıcam
aklınızda olsun orası

ince tüyler siyahlaşmadı ben çook uzun zamandan beri alıyorum yüzümü hiç bi kılım siyahlaşmadı
ama düzgün bi yerde aldırmazsam hemen sertleşiyo vede çoğalıyo
kullandığı ağda ve yapış biçimi çok önemli
mesela bizim burada bi kuaför 5 liraya alıyo biri 15 liraya
ama 5 lira olan o kadar berbatki anlatamam kullandığı ağda o kadar çirkinki bi yaptırdım 3 gün sonra diken gibi oldu hepsi..

bende her kokuyu beğenirim sinehascım :90:

sorun bende o zaman :KK34:

canım white musk parfüm de indirimli mi acep gidersen benim için de bir göz atar mısın şekerim..
Tabi canım gidewrsem bakarım :)) anca haftasonu olur heralde :) ama daha önce indirimde gördüm sanıyorum onu :)
sağol canım harici hard diske atıyorum bende ama fırsat bulup düzenleyemedim resimleri düzenleyip atayım diyordum az kalsın gidiyordu
yok akıllandım hemen bastıracağım
ben çok pahalı bastırıyodum biraz da ondan savsakladım ama geçenlerde abim cevahir teknosada 10 kuruşa basıyolar dedi
140 tane resim götürdüm denemek için 14 lira kalitede güzel
çok sevindim artık hepsini bastırıcam
aklınızda olsun orası

ince tüyler siyahlaşmadı ben çook uzun zamandan beri alıyorum yüzümü hiç bi kılım siyahlaşmadı
ama düzgün bi yerde aldırmazsam hemen sertleşiyo vede çoğalıyo
kullandığı ağda ve yapış biçimi çok önemli
mesela bizim burada bi kuaför 5 liraya alıyo biri 15 liraya
ama 5 lira olan o kadar berbatki anlatamam kullandığı ağda o kadar çirkinki bi yaptırdım 3 gün sonra diken gibi oldu hepsi..

sorun bende o zaman :KK34:

bende çekiliyorum düzenliyorum ama bastırmaya gelince olmuo teknosalarda varmış öle bişi bende duymuştum :)

ay birilerini getirmek lazımmış, kim uğraşcak onla, mailimi de kaptırdım, bıktım şu alışveriş sitelerinden:KK43:

ne virüsü tatlım bizim yazdığımıs msj dan olmas yane magrentay la benm
sen virüsü başka yerden kapmışsın ben sabahtan beri o sitede geziyorum

evet jackalım yanlış anlamışsın :KK53:
daha önce yazmıştım bilg virüslendi yoktum ne zamandır diye
o ara epey konuşulmuş bugün kimsecikler yoktu
makyaj diyeti başlamış :))

günaydın bayanlar iyi sabahlar herkese nerelerdesiniz bakayım çıkın ortayaaaa :p
dün tbsye gittim tüm cilt bakım ürünlerinde 3 al 2 öde devam ediyor vanilyalı seride 2 al 1 öde var almadım belkim parfümümü değiştiririm diyeeee :) birde bazı saç ürünlerinde indirim varmış bakmadım hiç :)))
ben 2 dene c vitaminli göz kremi bir tanadede organik göz kremi aldım uzun süre göz kremi derdim olmucak :))))

X