Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar bugün gelen limango kargomun içinden benefit kaş barlarında kullanılmak üzere %50 indirim kuponu çıktı:26:
ne alakadır anlamadım.
bu tarz bir kampanya da duymamıştım.
amma velakin bu kaş barları nasıl ürünlerdir? fiyatları nedir?
%50 indirimli alıp kullanmaya değer midir?
bilginiz varsa paylaşın rica ediyorum:KK23:

canım sephoralarda benefit bölümünde kaş barları oluyor, kaş tasarım şekillendirme, takma kirpkik vs yapıyorlar, bir de kaşlar için ürünler satılıyor. Senin kupon ya hizmette ya ürünlerde geçerlidir. Bir ara sephoraya gidip öğren istersen. Yalnız uygulamayı bilmem ama benefit ürünleri çok kazıktır uyarıyım. Sıradan bir allık 90-100 tl civarında falan.

canım sephoralarda benefit bölümünde kaş barları oluyor, kaş tasarım şekillendirme, takma kirpkik vs yapıyorlar, bir de kaşlar için ürünler satılıyor. Senin kupon ya hizmette ya ürünlerde geçerlidir. Bir ara sephoraya gidip öğren istersen. Yalnız uygulamayı bilmem ama benefit ürünleri çok kazıktır uyarıyım. Sıradan bir allık 90-100 tl civarında falan.

hizmet içinmiş mail attım görüştüm:KK19:
anı olarak saklayayım kuponu :KK1:

kızlar flormarın mat ekli farı m10 yada m11 i kullanan var mı varsa uygulamalı gösterebilir mi koyu gri siyaha yakın bi far arıyorum da ama mat olucak birde çok siyah istemiyorum kullandıklarınız varsa önerilerinizi bekliyorum

selam herkese uzun zamandır giremiyorum buraya pek bir makyaj malzemesi alımımda yok artık en son yeni çıkan magnetic ojelerden aldım merak edip almak isteyen varsa golden rose shoplarda 1 alana 1 bedava 6,90 tl flormarın 5 tl pastelin 7,9 olması lazım :)))

$DSCF1052.jpg
kızlar bugn aldığım fondotenim ve rimelim rimel iiçin diğerinin bitmesinii bekliyodum fondotende yeni çıkmış deniim bi dediim golden rose kullanıyordum ama süperr hem nemlendirici içerikli evitaminide içeriyor watsons da %20 indirim var 14 tl.ye aldım fiyatıdaa süpermiş artık hiç şaşmam affınıtonedan :KK16:

X