Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
lachesisn dediği gibi bronz tende güzel duruyor bu ton yoksa çok kötü görünüyor benimde flormarın selection glossum var uv korumalı hiç kullanamadım çok sırıtıyor belki solaryuma gidersem kullanabilirim:KK53:

peki kızlar yardımlarınız için sağolun biraz daha bakınayım, bakır rengi saçla çok güzel durur bu renk,benimki karamel gerçi:KK15: :KK70:

bu arada ben yine duramadım elften allıklar sipariş ettim,bir de kaş şeysi ortası kaş şeklinde delik hani onlardan..

Son düzenleme:
peki kızlar yardımlarınız için sağolun biraz daha bakınayım, bakır rengi saçla çok güzel durur bu renk,benimki karamel gerçi:KK15: :KK70:

bu arada ben yine duramadım elften allıklar sipariş ettim,bir de kaş şeysi ortası kaş şeklinde delik hani onlardan..

hayırlısı olsun bakalım gene dayanamadın elfe :) bek baktım o gösterdiğin ruja çakma lancome yazmış glosmuş sende gördünmü

ben bilmiyorum demekki bilmeyenler var olsa cevap verirdi deme?
takas ürünlerle uğraşma daha iyi bence sonuçta kullanılmıştır

sadece bu konuda değil başka zaman da bişe yazdığımda yine aynı durumla karşılaştım ve bu tutum hoş değil.burası bir kadın platformu gruplaşma yeri değil bence.ille tanıdğınıza veya samimi olduğunuza cewap vereceksiniz die bir kaide yok.iyi günler:80:

sadece bu konuda değil başka zaman da bişe yazdığımda yine aynı durumla karşılaştım ve bu tutum hoş değil.burası bir kadın platformu gruplaşma yeri değil bence.ille tanıdğınıza veya samimi olduğunuza cewap vereceksiniz die bir kaide yok.iyi günler:80:

canın sıkkın galiba cevap vermemizde işe yaramadı bak arkadaşım burda herkes istediği mesaja cevap verir kimseyi yargılayamazsın bana cevapvermiosun die bu sadece burda değil heryerde oluo diğer topiklerde de aynı şey oluyor ama ben kimseye senin gibi yazmıyorum.Her mesaja cevap verilmiyor malesef.

Kızla makyaj eşyası takas bölümünde bir arkadaş takasa koyduğu ürünlerin ısrarla orjinal olduğunu savunuyor.aranızda mac kullanan varsa baksın bi:KK34:
walla benim daha macten hiç siftahım olmadığı için ve de kozmetik ürünleri o şekilde almadığım için cevap vermedim ilgilenenler cevaplar seni sanırım tatlıcım..
hayırlısı olsun bakalım gene dayanamadın elfe :) bek baktım o gösterdiğin ruja çakma lancome yazmış glosmuş sende gördünmü

evet canım gördüm pazardan aldım yazmış da neyse artık şansıma kozmetikçilere bakıcam gittiğimde sorarım ama rengi tarif etmek zor onlara..sağol canım ilgilendiğin için..:KK71:

Son düzenleme:
walla benim daha macten hiç siftahım olmadığı için ve de kozmetik ürünleri o şekilde almadığım için cevap vermedim ilgilenenler cevaplar seni sanırım tatlıcım..

evet canım gördüm pazardan aldım yazmış da neyse artık şansıma kozmetikçilere bakıcam gittiğimde sorarım ama rengi tarif etmek zor onlara..sağol canım ilgilendiğin için..:KK71:

biraz araştırdım canım ama benzer renk bulamadım sen tek tek dolaşıp bir bakıcan artık bakır kiremit rengi arası acaip bişi bu renk yahuuu aradığına değer inşallah

lattem hediye hakkını verdiğin için öncelikle teşekkür ediyorum sana :KK71:
bayadır kendime saç bakım ürünü almak istiyordum,arkadaşım da bir allık istedi.
şunları aldık:KK69:

ruj kadınlar günü şeysi

bir de lattemin hesabı olduğundan palet hediyesi var

Son düzenleme:
$10770906802.jpg $08716393144.jpg $11495884002.jpg

kırıkları onarıcıymış magrentam
ününü çok duydum
denemek istedim bakalım
uçlarım çok cansızlaştı:84:
kestirmemek için direniyorum:84:

200 ml
26 tl
pek bi indirimi yoktu ama saçları kurtarmak adına sarıldım :KK31:

kırıkları onarıcıymış magrentam
ününü çok duydum
denemek istedim bakalım
uçlarım çok cansızlaştı:84:
kestirmemek için direniyorum:84:

200 ml
26 tl
pek bi indirimi yoktu ama saçları kurtarmak adına sarıldım :KK31:

kokoş kontesim benim beeee zaten saçlar uzun biz alcağımıza sen alıon hala böle şeyleri :)))))))
güle güle kullan işe yarar inşallah

canın sıkkın galiba cevap vermemizde işe yaramadı bak arkadaşım burda herkes istediği mesaja cevap verir kimseyi yargılayamazsın bana cevapvermiosun die bu sadece burda değil heryerde oluo diğer topiklerde de aynı şey oluyor ama ben kimseye senin gibi yazmıyorum.Her mesaja cevap verilmiyor malesef.

canım sıkkın değil bu başıma sadece senin topiğinde geldiğinden söleme ihtiyacı duydum,madem bir topik açılmış buraya yorum yazanları topik sahibesi olarak takman gerek di mi:KK34:

Son düzenleme:
bir de size bir soru daha D:

bu renkte bir ruj istiyorum fotoyu netten buldum..bildiğiniz bu tonda bir ruj var mı ?

SDC15245.JPG

canım burada arkadaşın dudağında pazardan aldığı bir ruj war ama kolay bulunacak bir şey değil sanırsam.ayrıca far sürerek de bu rengi elde edebiliyordu dudaklarına:KK34:

canım sıkkın değil bu başıma sadece senin topiğinde geldiğinden söleme ihtiyacı duydum,madem bir topik açılmış buraya yorum yazanları topik sahibesi olarak takman gerek di mi:KK34:
topiği açma nedenimiz farklıydı canım ben müsaittim ben açtım bu demek değil herkese laf söyleme hakkım var
sen fazla alınganlık yapıyorsun bence aynı şeyler hepimizin başına geliyor ama sana cevap veriliyor işte hala yaptığım gibi.Her konuda boş muhabbeti sevmem bilmediğim şey hakkında yorum yapma taraftarı değilim sanırım arkadaşlarda öyle düşünüyor.
güle güle kullanın kızlar hepsine bayıldım:KK69:
alışveriş yapacak vaktim bile yokk:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

hadi ordan vaktin yokmuş bedava topiğinden çıkmıyon kız :pPPP:KK52:

lattem hediye hakkını verdiğin için öncelikle teşekkür ediyorum sana :KK71:
bayadır kendime saç bakım ürünü almak istiyordum,arkadaşım da bir allık istedi.
şunları aldık:KK69:

ruj kadınlar günü şeysi

bir de lattemin hesabı olduğundan palet hediyesi var

reca ederim canım boşa gideceğine birinin yararlanmasına çok sevindim:KK12: güle güle kullan balım

babyface27 canım bildiğimiz bişey olunca hepimiz elimizden geldiğince yardımcı oluyoruz.
topiğin açıldığı ilk günden itibaren burdayım geçenlerde Coastal sc. sitesiyle sorun yaşadım ama kimse ingilizce bilmediği için yardımcı olamadı ama bilseler benden fazla ilgilenirlerdi eminim... Yani gruplaşma yada ille şu kişiye yardım ediyim diğerini tanımıyoruz boşveriyim durumu olmuyor burda..
Ya gözden kaçmıştır yada MAC konusunda uzman yoktur o an

X