Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Kızlar bu üründen kullanan var mı? hafif bir fondoten alayım diyorum ama lattem sen ne dersin uyarmı bizim cilde :)

balım hem yüz hem vücut dio sadece yüz için olanını alsan daha iyi olmazmı bide 120 ml bitirebilcekmisin sen en iyisi macte hepsine bak öyle karar ver

body shoptan aldıklarım:

şu meşhur c vitaminli göz kreminden aldım, umarım memnun kalırım ben de:)

Eki Görüntüle 144279

çay ağacı leke giderici jel, sivilce izleri için aldım.

Eki Görüntüle 144283

3 al bir öde kampanyası için bir de e vitaminli dudak balsamı aldım.

Eki Görüntüle 144284

tırnak güçlendirici, beyazlatıcı ve kütikül giderici jel aldım.

Eki Görüntüle 144285

siyah noktalar için şu aplikatörden aldım, bilmem işe yarar mı?

Eki Görüntüle 144286

bir de bone aldım bu kadar. umarım güzel çıkar ürünleri.

güle güle kullanın lancesisim ve kontesim

balım hem yüz hem vücut dio sadece yüz için olanını alsan daha iyi olmazmı bide 120 ml bitirebilcekmisin sen en iyisi macte hepsine bak öyle karar ver

güle güle kullanın lancesisim ve kontesim
Çok büyük evet önceden bir fikir edineyim diom aklım karışıcak gidince :KK43:
çok merci lattemm:KK69:
geldi mi sna çilek mailiiin:KK52:

halaçilek düşünüo hatun hehehe :p

selamlar bayanlar,

2 sorum var. yardımcı olur musunuz?
1. cilt tipimi anlayabilmiş değilim. banyodan sonra çok kuru oluyo. normal hayatta yağlı. pütür pütür dökülüyo. cilt tipim ne ? saçma bi soru oldu ama anlayamadım kendimi. temizleyici olarak ne önerirsiniz?
2. eyeliner önerisi istiyorum. çok pahalı olmasın. ben çekemiyorum. eşime çektircem artık sabahları:KK53:

selamlar bayanlar,

1. cilt tipimi anlayabilmiş değilim. banyodan sonra çok kuru oluyo. normal hayatta yağlı. pütür pütür dökülüyo. cilt tipim ne ? saçma bi soru oldu ama anlayamadım kendimi. temizleyici olarak ne önerirsiniz?
2. eyeliner önerisi istiyorum. çok pahalı olmasın. ben çekemiyorum. eşime çektircem artık sabahları:KK53:

arkadaş seninle aynı durumda yüzünü çok yormuşsun yağlı diye çok fazla kurutucu kullanmışsın cildin nemini kaybetmiş şuan her ay bakıma gidiyor düzelmesi için :))))
sana tavsiyem kullandığın temizleyiciyi değiştir çok ağır geliyor sana daha hafif bir ürün kullan
yağsız bir nemlendirici al ve iyi bir peeling yapıp ölü deriden kurtul bol bol nemlendir ama yağsız bir ürünle tabiki :))))

eyeliner için flormarın eyeliner pen'ini al hem ucuz hemde çekerek alışırsın sabah sabah eşinide kendinide sıkma deneyerek öğreniliyor çok zor değil bende ilk onu aldım şimdi jel eyeliner kullanıyorum hala kuyruk çekmekte zorlanıyorum ama bunada şükür :))))

arkadaş seninle aynı durumda yüzünü çok yormuşsun yağlı diye çok fazla kurutucu kullanmışsın cildin nemini kaybetmiş şuan her ay bakıma gidiyor düzelmesi için :))))
sana tavsiyem kullandığın temizleyiciyi değiştir çok ağır geliyor sana daha hafif bir ürün kullan
yağsız bir nemlendirici al ve iyi bir peeling yapıp ölü deriden kurtul bol bol nemlendir ama yağsız bir ürünle tabiki :))))

eyeliner için flormarın eyeliner pen'ini al hem ucuz hemde çekerek alışırsın sabah sabah eşinide kendinide sıkma deneyerek öğreniliyor çok zor değil bende ilk onu aldım şimdi jel eyeliner kullanıyorum hala kuyruk çekmekte zorlanıyorum ama bunada şükür :))))

teşekkür ederim En Büyük KK cilt için önerebileceğin bir marka var mı ?

burda yok body shop:KK5: internetten bakıcam artık

saol:81:

hımm o zaman fiyata göre bir araştırma yapabilirsin kadınlar gününde bir indirim olucak ordan set düzersin tansaş kipa carefour migroslarda olan markalar cilt bakım ürünleri ve makyaj malzemelerinde %50 indirim yapıyorlar bir an evvel temizleyicini değiştir ve nemlendirici krem al :)

why_be cildin karma olmasın?
cildinde sivilce problemi yaşıyor musun ? hangi bölgede sivilce çıkıyor?
sabah uyandığında bir peçeteyle yüzünü sildiğinde peçetede yağ kalıntısı oluyor mu ?
bu peçete yöntemini yanaklara ayrı,alnına ayrı bir şekilde uygula bakalım hepsinde aynı mı sonuç..
bir de cildin yağlıysa gözeneklerin büyük olur genelde..ben karmayım mesela yanak ve burnumda gözenekler büyük, diğer yerlerde görünmüyor bile..

Son düzenleme:
kızlar bugün body shopa uğruycam da, şu meşhur c vitaminli kremi denemeye karar verdim.

bir de madem kampanya varmış şu ürünlere de bakıcam denediğiniz bildiğiniz var mı aralarında?

çay ağacı leke giderici jel
e vitaminli dudak kremi
aloa vera peeling
badem yağı tırnak ve kütikül bakımı
bir de işte c vitaminli göz kremi

yorumlarınızı bekliyorum:)

Ben Body Shop ın konusu geçen her yerde dile getirdiğim gibi şimdide getireyim:KK9: Ben bi ara e vitaminli yz kremini kullanmıştım harika bi şeydi. Vücudun diğer yerleri için olan e vitaminli kremle de öyledir die düşünüyorum.

body shoptan aldıklarım:

şu meşhur c vitaminli göz kreminden aldım, umarım memnun kalırım ben de:)

Eki Görüntüle 144279

çay ağacı leke giderici jel, sivilce izleri için aldım.

Eki Görüntüle 144283

3 al bir öde kampanyası için bir de e vitaminli dudak balsamı aldım.

Eki Görüntüle 144284

tırnak güçlendirici, beyazlatıcı ve kütikül giderici jel aldım.

Eki Görüntüle 144285

siyah noktalar için şu aplikatörden aldım, bilmem işe yarar mı?

Eki Görüntüle 144286

bir de bone aldım bu kadar. umarım güzel çıkar ürünleri.

Canım o aplikatör de ne öyle :KK30: Nasıl kullanılıyormuş denediysen söyleyebilir misin bari işe yarıyor mu?

selamlar bayanlar,

Eyeliner da ben Maybeline kullanıyordum. Çok pahalı değildir ama kullanışlıdır. Temizlemesi çok çok kolaydır o açıdan harika bi ürün. Bi de bu eyeliner markaya da bakmıyo güzel çekebilmek gerek. Arkadaşın dediği gibi Flormar da alsan olur güzel sürdükten sonra ama o Maybeline kadar kolay temizlenmiyo, panda gibi oluyosun genelde temizlerken :KK9::KK9::KK9:

Ben Body Shop ın konusu geçen her yerde dile getirdiğim gibi şimdide getireyim:KK9: Ben bi ara e vitaminli yz kremini kullanmıştım harika bi şeydi. Vücudun diğer yerleri için olan e vitaminli kremle de öyledir die düşünüyorum.

Canım o aplikatör de ne öyle :KK30: Nasıl kullanılıyormuş denediysen söyleyebilir misin bari işe yarıyor mu?

Eyeliner da ben Maybeline kullanıyordum. Çok pahalı değildir ama kullanışlıdır. Temizlemesi çok çok kolaydır o açıdan harika bi ürün. Bi de bu eyeliner markaya da bakmıyo güzel çekebilmek gerek. Arkadaşın dediği gibi Flormar da alsan olur güzel sürdükten sonra ama o Maybeline kadar kolay temizlenmiyo, panda gibi oluyosun genelde temizlerken :KK9::KK9::KK9:

bende c vitaminli göz kreminden çok memnunum indirim bitmeden gidip stok yapmam lazım :)
o siyah nokta şeysinden bende var kullanamıyorum gereksiz bir alet gerçekten

sağolun hepiniz kızlar. bu aplikatör yüzünü buharda tutup siyah noktaları temizlemek için, tırnakla sıkmak gibi siyah noktayı çerçeveye alıp çıkartıyor ama iz kalmaması için baya baya buhar lazım, duştan çıkınca yaptım ben bir kısmını temizledi komedonların, çok süper bişey değil ama kullanılabilir de.

selam kızlar
bi süredir teknik aksaklıklar yaşıyorum.
bilgisayarıma virüs girdi sistem çöktü
kızımın 1 senelik fotolarını kurtarmak adına epey zahmet çeksemde resimleri kurtardığım için mutluyum
ancak şimdide kart okuyucu sorunu yaşıyorum.
çilekten bişiler almıştım ama resimleri bilg görmüyo.
win 7 yüklediğim için olabilir araştırmaktayım sebebini

$02254780506.jpg

bu parfümü ucuz diye aldım ama hayatta sıkmam nefret ettim hatta

$09060994502.jpg

bu pudrayı aydınlatıcı olarak kullanırım diye aldım ama beni aydınlatacak bi ürün yok sanırım en iyisi
bunu sürüp diğer yerleri koyulaştırmak
ama sürüm güzel fiyat performans açısından harika

$07514080003.jpg

bunuda öylesine aldım ama iyiki almışım tek kelimeyle mükemmel bi nemlendirici
pamık gibi yapıyo diyebilirim

$10729284002.jpg

bunları aldığım için gelen hediyem beğendim renkte süper
beklediğim performansı alamadım ama biçok fardan çok çok güzel

$10771906802.jpg

buda mineral farım.
açıkçası ilk defa mineral far aldım daha önce ihtiyaç duymamışım demekki
ama çok sevdim keşke biraz daha koyusunu alsaymışım dedim bi dahakinede biraz daha koyu alırım ne yapalım

işte böyle fotolarıda var ama kart okuyucu pislik yapıyor :KK43:(

sağolun hepiniz kızlar. bu aplikatör yüzünü buharda tutup siyah noktaları temizlemek için, tırnakla sıkmak gibi siyah noktayı çerçeveye alıp çıkartıyor ama iz kalmaması için baya baya buhar lazım, duştan çıkınca yaptım ben bir kısmını temizledi komedonların, çok süper bişey değil ama kullanılabilir de.

Burun için de rahat mı acaba kullanımı? Benim burnumda çok siyah nokta var da:KK14::KK14::KK14: Bi de fiyatı ne kadar acaba?

Burun için de rahat mı acaba kullanımı? Benim burnumda çok siyah nokta var da:KK14::KK14::KK14: Bi de fiyatı ne kadar acaba?

ben yüzümü sir ağdayla aldırıyorum 7-8 yıldır
bi süredir burnumdaki siyah noktaları almak için burnumuda aldırmaya başladım böle bembeyaz oluyo burnum süper bişi
yüzünü alıyosan tavsiye ederim çok pratik bi yöntem ehehhe

X