Rabbim Sana Binlerce Şükürler Olsun , Allah Bütün Dostlarımdan Razı Olsun ; Hamileyim

canım burdanda kutlayayım senı.ınan rabbım gonlune gore verdı senın.rabbıme sukurler olsun.ınsallah bızde bırgun eslerımıze gozlerımızın ıcı gulerek bu mutlu haberı verırız..benım her ne kadar umudum kalmasada...

canım çok tebrik ederim senin yazılarını çok okumuştum. Allah sağlıkla doğurup kucağınıza almayı da nasip etsin. gerçekten çok sevindim.

canımmmm benim siteye girer girmez bu mutlu haberi aldım.:teytey::teytey::teytey::teytey:çok sevindim.tebrik ederim...:dance::dance:insallah sorunsuz bir hamilelik geçirir ve yavrunu kucagına alırsın.yazdıgın şeyler beni çok duygulandırdı.o kadar içten ve ilgilisin ki herkese karşı sen herkesin sevgisini hakediyorsun ..a.s.a.s.

Ne diyeyim gene bilemedim okurken tüylerim diken diken oldu.

Tebrik ederim demek geldi içimden kısa ama net : )

Hadi bakalım Allah tamamına erdirsin....

Bu arada bu yola baş koymuş herkesin Allah yardımcısı olsun. Başarı hikayelerindeki bu konu ile yazdığım yazıyı okumanızı rica ederim.

Nevrocum tebrik ediyorum canim, sonunda hasretine kavusuyorsun. Diger arkadaslariminda darisi basina böyle sevincli haberlerini bekliyoruz. Saglikla kucagina almani diliyorum a.s.

nevrosky.....
inan okurken tüylerim diken diken oldusenağlamasenağlama
topiğiniz o kadar hareketliydiki OFT ta o kadar çok akarken arada bende bakardım ne yalan söliyim
o sıcaklığınız gerçekten süper.muhteşem insanlarsınız herbiriniz.imreniyorum kurduğunuz dostluğa
senide çok iyi tanıyorum o topiği ayakta tutan topiğin başkanı.
o güzel yüreğine göre vermiş Rabbim:asigim:
Allahım her isteyene versin inşallah.:Saruboceq:
senide eşinide tebrik ederim.inşallah doğum müjdenide burdan paylaşmayı nasip eder Rabbim:Saruboceq:
öpüyorum canımm..

Bu arada bu yola baş koymuş herkesin Allah yardımcısı olsun. Başarı hikayelerindeki bu konu ile yazdığım yazıyı okumanızı rica ederim.

tesekkürler,amin insallah Rabbim dileyen tüm herkese bu güzel sevincleri yasatir:Saruboceq:

Nevro yu da Beyaz meleği de ilk ben tebrik etmiştim..Hamile kalmadan önce hatta tedaviye başlamadan aylar önce ikiz bebek,biri erkek biri kız diyordum..O da gerçekleşti...Allahım ne tahmin etsem doğru çıkıyor.:hooray::teytey::asigim:Bir de sağlıkla hamile kalıp bebekleri eve götürsem...Dilim çoğul konuşmaya alışmış...Bebekler diyorumm Belki de bebek....kaydirigubbakcemile3:asigim:

Son düzenleyen: Moderatör:

bunu yapmakla hem badem için hem de bizim için büyük bi iyilik yapmış olursunuz kazen
zira ben her gördüğümde içim burkuluyor yazınızı okumadan önce avatarını değiştirmesi için ricada bulunacaktım badem'e artık toparlanıp kendisini yeni melekleri için hazırlamasının vakti geldi o avatarı gördükçe çocuğuma dokunurken bile içim ürperiyor:çok üzgünüm:

Canlarımmm geldimmm. Daha tek tek okuyamadım bilee. Özel mesajlar , ziyaretçi mesajlarındayım henüz. Erkek İnfertilitesi topiği de var. Burayı da okuyacağım tabi. Buralarda görünüp de birşeyler yazmadığımı düşünmeyin sakın. Hepinize tek tek dönücemmmmm. Böyle kuru kuru olmazz. Sonsuz teşekkürlerrrrrr. Öpüyorummmmm şimdilikkkkk. Şeniz Şeniz Şeniz

sevincinizi en içerde biyerde paylaşıyorum
evli değilim böyle bi çabam yok, bu duyguyu yaşamadım, ama çok duygulandım, ve gözümden mutluluk gözyaşları süzüldü okurken,
böyle güzel haberleri bolca duymak dileğiyle...
allahım hepinize, dileyen, çaba gösteren herkese nasip etsin inşallah...

inanın kendimi bu konuda nasıl buldum, onu bile bilmiyorum, ben de arkadaşın dediği gibi oftye bakıyodum, başlığı görünce dayanamadım, ve yanında bademin ismini görünce de dayanamadım, tek tek okudum, okudukça ağladım. badem seni başka yerlerden de takip ettim bikaç defa... dualarım sizinle, bunu bildirmek istedim...

Kazen kendi değiştirmek istediği için ben değiştirmedim..Kazenin zevkine göre değişecek.....gamyoncuiremsu

Amin canım,Allah razı olsun...:1hug:

canım tebrikler allahım sagsalim kucagına almayı nasip etsin inş. gözün aydın allahım tüm isteyen arkadaslarımıza nasip etsin inş.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…