Rabbim Sana Binlerce Şükürler Olsun , Allah Bütün Dostlarımdan Razı Olsun ; Hamileyim

nevrom sana demsıtık topık yıkılacak dıye ama..
sanırm sıte yıkıldı....
ben kaldıgım yerden devame deyımmmm
:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

Canım benim:1hug: Transfer öncesi progesteron iğnesi aldın mı ? ilk 3 ay sık sık progesteron takviyesi yapman lazım...a.s.

Kıyamam sana Allahım sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin inşallah.Darısı isteyen tüm arkadaşlarımızın başına .Çok öpüyorum canım seni..Herşeyin yolunda gitmesi için dualarım seninlede..a.s.

Canımm hayatta en güzel şey mutluluktan ağlamak herhalde. Allahım bu yolda herkesi mutluluktan ağlatsın inşallahh. Sizler destek olarak çok kutsal bir şey yaptınız. Allah da sizi gönlünüzden geçen ile ödüllendirecektir. :Saruboceq: yerimseniben Şeniz

allahım sana şükürler olsun bu mutluluğu bize yaşattın ya.rabbim kucağınada almayı nasip etsin..topiği sel götürüyor..bekliyorduk ve beklediğimiz gibi oldu.rabbim bizlerede nasip etsin...

Şükürler olsun. Bu sözü hep söyledim. Her zaman söyledim. Her koşulda söyledim. Yine söylüyorumm. Şükretmesini bilene her zaman bir kapı açılıyor. Bir kapı kapansa da yenisi açılıyor. Sizin de kapılarınız sonuna kadar açılsın inşallah. Ve o kapılardan içeri melekleriniz girsin. Özleminiz dinsin canım arkadaşlarım. Şeniz ŞenizŞeniz

cok duygulandim
agladim rsmen ya gercekten cok sevindim
darisi bizlere insallah simdi halay zamani
sen bunu cok haketmistinnnnnnn
:lepi::lepi:
hihoyyythihoyyyt
:teytey::teytey:

Sağol canımm. Sizler hep takdir ettiniz. Hep layık gördünüz. Şükürler olsun ki Rabbim de layık gördü. Nasip etti. Benim gözüm de sizler de layıksınız , hem de fazlasıyla. Dileğim Rabbimin de artık "ol" demesi. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

canım benim ne kadar sevindim anlatamam rabbim gönlüne göre verdi çok şükür allahım sonuna kadar götürüp kucağına almayıda nasip etsin çok mutluyum çok nevro anne :CüvCüv::teytey::teytey:

Amin canımm inşallahh. Nevro annee. Ne kadar da şirinn. :asigim: Şeniz Tedavinde güzelce ilerliyorsun. Rabbim senin de işlerini rast getirsin , "ol" desin , bebeklerini göndersin inşallahh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

canım gözün aydın gözümüzüz aydın olsunnn..çoğull gebelik benceee :sm_cool::teytey::teytey:

Hepimizin gözü aydın olsun. Bu bebişlerin manevi annelerisiniz sizler. Çoğul duruyor Allahın izniyle. :teytey: :teytey: :teytey:

Aralık annesi gibi görünüyorsun bitanem ama çoğul gibi bir değer göründüğü için daha erken aylarda doğurma ihtimalin var...12. haftadan itibaren rahim ağzına baktırmayı ihmal etme sakın...a.s.

bademım konuyu bolmek ıstemem bu avatrıun cok guzel kazen beyın ellerıne saglık bence bunlar kaslın..ıcım acıldı benımdekaydirigubbakcemile5

canımmm k k nın gülü gözümüz aydınn cok sevindim adına rabbim tamamına erdirsinnn darısı bizim basımıza ya böyle tüp bebe güzel sonuclanınca dahada keyfim geliyo heycanlanıyorum ve cesaretleniyorum yahuhihoyyythihoyyyt:teytey::teytey::teytey:ammada yakıscak sana hamislikkkk:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

nevrom canımmmmmmmmmmmmmmm cok şükür allahım saanaaaaaaa okadar sevındımkı anlatamam halaya yetısenmedım guya bas cekcektım nasip olmadı neyse hayırlsı bende şimdi cekım...alllahım kucagına almayı nasip etsın inşşş cok cok tebrık ederim cnm benımmmm:dance::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::dance::dance::1hug::asigim::asigim::asigim:a.s.kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile5

canım çok tebrik ederim rabbim hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde yavrunu kucagına almayı nasip eteisn inşallah

Canım çok sağol. Tüp Bebekle hamile kaldığın için beni daha iyi anlarsın. Gerçekten çok değişik bir süreç. Çabuk ve kolay geçti ama her karesi unutulmayacak. Allah kollarımıza almayı da nasip etsin inşallah. Allah arkadaşlarımıza da , herkeslere de göstersin inşallahh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Canımmm kendinden geçmişsinn. :1hug: :asigim: Çok hoşsun. a.s. Valla dediğin gibi kendin olsa bu kadar olurdu. Allah razı olsun. Görünce bu güzellikleri tebessümle birlikte gözümden yaş süzülüyor. Güzel anne güzel dileklerin kabul oldu çok şükür.. :Saruboceq::Saruboceq: :Saruboceq:

rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin,

Canımm aysecim. Allah razı olsun güzelimm. Gönül çok farklı şeyler istiyordu. Rabbim böyle uygun gördü. Sen pes etmeyen bir yapıya sahipsin. Yola devam diyorsun sürekli. Yola devam et kesinlikle. Bizler gece gündüz dua edeceğiz sözz. Rabbim "ol" diyene kadar dualarım seninle. "Ol" dedikten sonra , canına can katıldıktan sonra ise sizinle olacak. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

nevo hiçbirşey diyemiyorum sadece Allah kucağına alacağın günleri göstersin canım
sen içimden neler dediğimi biliyorsun zaten:asigim:

Aminn canım inşallahh. :Saruboceq: Biliyorumm bitanemm. a.s. Sen sus hiçbir şey söyleme sen sus da gözlerin konuşsun. kaydirigubbakcemile3 Darısı başına inşallah güzelimm :Saruboceq:

Duygusal zambağımm. Duygulanın tabi. Bu sözlerim size. Deli gibi yüreklerini veren arkadaşlarıma. Öpüyorum kocaman o güzel yüreğinden. Ve en güzel şeyleri diliyorum senin için. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Son düzenleme:

dur yalnız cekme bende tutum ucundansositosositosositosositosositosositosositososito
:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

Canlarımm ben baştan gelerek mesajları cevaplıyorum. Haberiniz olsunn. Bu arada konuyu bölmek bölmemek gibi laflar olmasın. Bölün , çarpın , toplayın , çıkarın. kaydirigubbakcemile3 Canımın içleriiii. Herşeyi konuşun rahat rahat. :1hug: :asigim:

dur yalnız cekme bende tutum ucundansositosositosositosositosositosositosositososito
:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:
bende bendeeeeeeeeeeeeee :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

bende bendeeeeeeeeeeeeee :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey::::

:dance::dance::dance::dance::sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:sositosositosositosositosositosositosositosositosositososito:teytey::teytey::teytey::teytey::sm_cool::sm_cool::teytey::teytey::teytey:

:teytey::teytey::teytey:hihoytttttttttt bende bendeeeeeeee:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:birazda yandan :dance::dance::dance::dance::dance::dance::dance::dance:birazda cılgınsositosositosositosositosositosositosositosositosositososito

hihoyyyt
:sm_cool:
:teytey:
delikafadulden
kaydirigubbakcemile5
:dance:
:lepi:
:asigim:
:lepi:
:enbuyukkk:

Duygucumm. Duygu yüklenmişsin nickin gibi. :asigim: Allah razı olsunn. Aminn inşallahh. Hep ettiğim gibi bundan sonra daha çok edeceğim Allahın izniyle. Çünkü bu harika bir duyguymuş. Yaşayınca daha da anladım. Herkesin yaşamasını istiyorum. Tabi bizim elimizden gelen sadece dua etmek. bari onu layıkıyla yapalım. Allaha emanet ol canım. Şeniz

Teşekkürler aymesimm. Aminn , inşallah canım. :Saruboceq: Bugün benim haberim , yarın belki senin. Rabbimin mucizeleri çok. Merhameti bol. Bizler de dileyeceğiz bol bol. İnşallah sen de sevinenler kervanına katılacaksın Allahın izniyle. Tedaviyi çok geciktirme. Ve bu sefer en başından itibaren umutlu ve pozitif ol. Seni seviyorum güzel kalplimm. :asigim:

Canım sağolasınn. Biz hep üzerimizde pozitif şeyler hissediyorduk zaten. Demek onlar uzaktan bakan güzel kalpli insanların gözleriymiş. Allah razı olsun. Allah gönlüne göre versin. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Hadiii kızlarrrrr

:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

Ben ne yapacaktım. Halay yasakmıydı zambakcığımm?? :uhm: delikafadulden

İşte KK böyle bir yer. Başlı başına başka bir alem. Ama sanal alem değil onun tam karşılığı. Ne kadar derinden hissettin değil mi heyecanı. Bizler çok heyecan hissettik burada. Çok şeyler paylaştık. Çok güzel dostluklar kurduk. Sen de inşallah burada çok güzel şeyler paylaşıp , güzel arkadaşlar bulacaksın. Nice güzel habere sevinecek , üzücü haberlerde hüzünleneceksin. KK'ya hoşgeldin. Güzel dileklerin için çok teşekkürler. Allah razı olsun. Amin inşallah. Allah senin de gönlüne göre versin inşallahh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…