Rabbim Sana Binlerce Şükürler Olsun , Allah Bütün Dostlarımdan Razı Olsun ; Hamileyim

Bu avatar daha güzel..Çok duygulandım...Benim iki meleğim gibi tatlı iki bebek...... Gözlerim doldu,ağlayacağım sanırım....Bu kalsın bence....:asigim:

Öbür avatar daha güzeldi bence ..Tekrar eski avatarı koyarmısın Kazen ? Ay gene değişmiş..Bu da çok şeker....Teşekkürler..

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu avatar daha güzel..Çok duygulandım...Benim iki meleğim gibi tatlı iki bebek......senağlama Gözlerim doldu,ağlayacağım sanırım....Bu kalsın bence....:asigim:

onlar zamanı gelince önce ayaka kalk mesajını verelim : )

Bu arada nevronun konuyuda bölmeyelim.... hadi dağılın bakim...

Rabbim gönlüne göre versin canım.Silerim allahtan sağlıklı bir şekilde bebeğini kucağına alırsın.anne olmak başka bir şey.ve inşallah allah isteyen herkese nasip eder

akşam akşam iyice sulugöz ettiniz yaaasenağlamasenağlama
bademm canım Rabbim sana öyle pamuk ayaklı yavrucaklar nasip etsin inşallah.:asigim::nazar::Saruboceq:
kazen abi verdiğin linki okudum.Allah evladınızı bağışlasın sizede eşinizede.:Saruboceq::nazar:
bu dünyada herkesin sınavı başka dersten derim hep.
Rabbim kaldıramayacağımız yükler yüklemesin inşallah.:Saruboceq:

yazınız beni çok duygulandırdı...
ve bir o kadar da sizden güç buldum... :)))
Allah yolunuzu açık etsin, sağlıkla sıhhatle bebeklerinizi kucağınıza almanız dileklerimle..
rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin size..

a.s. a.s. a.s. Çok tebrik ederim allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah :nazar: :nazar: :nazar:

canım yaaa ne kadar sevindim inanki.:sm_cool: rabbim kucağına almayıda nasip etsin.ama sağlıkla, mutlulukla....bozuk moralim biraz düzeldi inanki. sabahtan beri nete girip baktım hayır haberlerin için.. ya ben yeni üyeyim ama sanırım bu site bağımlılık yapıyor. bebeğin yada bebeklerin ve sen Allaha emenet ol...

tebrik ederim canım .allah sağlıkla sonuna kadar devam ettirsin.sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin.sorunsuz güzel bir gebelik geçirmeni diliyorum.allah benim gibi umutla ve sabırla bekleyenlerede nasip etsin bu güzel haberi vermeyi inaşallah

Kazen kendi değiştirmek istediği için ben değiştirmedim..Kazenin zevkine göre değişecek.....gamyoncuiremsu
canım bak ne güzel olmuş ama avatarın ben seni anlıyorum sadece bu kadar üzülmene dayanamıyoruz o yüzden artık yeni umutlarla dolanı istiyoruz bitanem herşey gönlünce olsun dualarımız seninle ne kısa zamanda sende meleklerini kucağına alacaksın inşallah ve biz nevroma olduğu gibi sana da çok sevinip bayram edicez bademim Şeniz

DAMADIM GELİYORRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR :sm_cool::sm_cool::sm_cool:BİLİYORDUMM BİLİYORDUMMMM İŞTEEEEEEEEEEEEEE :sm_cool::sm_cool::teytey::teytey::dance:

inan bitanem bugün hastaneden gelirken aklıma birtek sen takıldın acaba sonuç ne oldu diye eve gelirgelmezde hemen senin sayfana baktımm ve hiç şaşırmadım çünkü biliyordumki Yüce Rabbim senin o gönül güzelliğini karşılıksız bırakmayacaktı....çok insana dua ettin çok insandan dua aldınn hamile kalanları etrafında hiç bir zaman dışlamadın fesatlık yapmadın en az onlar kadar sevindin sorunu olan herkezle ilgilendin sorularına tek tek cevap verdin durumlarını takip ettin senin yüreğin gönlün okadar temiz ve okadar güzelki yüzüne bile yansıtmışş ..şimdi dualarımıza devam edicez güzel dostumuz güzel annemiz içinnn :1hug::1hug:

Rabbimm yüzünü sonuna kadar güldürsünnn kucağına aldığın günleri göstersin ...Evladını yada evlatlarını sana bağışlasın ....:Saruboceq::Saruboceq:

Güzel kardeşim seni canı gönülden yürekten tebrik ediyorum aynı şekilde eşinide ne kadar mutlu oldum tarifi bile yok ŞenizŞenizŞeniz

KK ekibi budur tebrikler
girl_cool.gif

Allah'ıma şükürler olsun..Senden bu haberi almayı bekliyordum, senin gibi bir çok kişiden de..Umarım Rabbim hepimizin sesini duyar..
Allah sana bağışlasın içindeki o tatlı pıtırcığı:) Darısı bize..
Çok sevindim çok..

Canım şükürler olsun ne kadar çok sevindim anlatamam..Şeniz

Allah darısını bebek isteyen kardeşlerime nasip etsin..:Saruboceq:Seni ve eşini çok tebrik ediyorum..Allah tamamına erdirsin ve sağ sağlim kucağına almayı da yaşatsın..

Yüzbin kere maşallah.....:nazar::nazar:

İnanıyorum ki bebek isteyen her arkadaşımız,her kardeşimiz bir gün mutlaka bu sayfalardan aynı müjdeyi verecek ve sevinç naraları atacak..

Çok mutluyum inanki..

tebrik ederim canim,Allahim kucagina aldigin,emzirdigin gunleride gostersin iyisallah:Saruboceq:

Şükürler olsun ki bugünü , bu mutluluğu yaşamayı nasip etti Allahım. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Ne kadar şükretsem az. 3 yıllık bekleyişin ardından çıktığımız Tüp Bebek yolculuğunda Allahım yüzümüzü güldürdü. Bugün pozitif sonucumuzu aldık. 14. günümde 1070 gibi bir değerle bu sevinci yaşadık. :nazar: :nazar: :nazar: Allah bu mutluluğu herkese yaşatsın. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Allah isteyen herkese bağışlasın. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Allah bu yolda herkesin yüzünü güldürsün. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Allah sağlıkla kucaklamayı da nasip etsin. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Canım arkadaşlarım bilirler. Ama biraz olsun hikayemden bahsetmek istiyorum. Sorunumuz morfoloji bozukluğu idi. Bir sene içinde morfoloji %3’lerden %2 , %1 en son da %0 a düştü. Kronikleşmişti. Ama doğal yoldan olacak diye kendimi inandırmıştım. İnancımı kaybetmeden yola devam ettim. Bu süre zarfında başarısız 2 aşılama geçirmiştim. Daha sonra clear blue hamilelik monitörü kullanmaya başladım. Ovulasyon günlerimi ve civarını artık tam olarak biliyordum. Şansım daha fazlaydı ama morfoloji belimizi büküyordu. 1 sene içinde tüp bebek rapor işleri değişiverdi. Neyse ki 3 senemiz 18 Şubatta bitti. Başvurduk. 1 hafta içinde çıktı. Çıktığını öğrendiğim gün adetimin 2. günü idi. Bunu söylediğimde o zaman yarın gelin başlayalım dediler. İşte her şey çok çabuk gelişti. Kendimizi bir anda tedavinin içinde bulduk. En başından beri içimde çok tatlı bir huzur vardı. Hep pozitif şeyler düşündüm. Güzel olacağına inanıyordum. Sonuçta benim için hayırlı olan zaten güzel olmuş olacaktı. Rabbimden hayırlısını istedim. O da böyle takdir etti. Yumurtalar güzel büyüdü , sağlıklıydılar , toplandılar , döllendiler , transfer edildiler. Kısa protokoldü adı ama inanın ultra kısa oldu sanki. Çünkü Rabbim işlerimi çok kolaylaştırdı. Binlerce şükürler olsun. Güzel şeyler düşününce zaman daha çabuk geçti. Ama zamanımın daha çabuk geçmesinin bir başka sebebi de buradaki canım arkadaşlarımın ve diğer arkadaşlarımın , akrabalarımın desteklerini hiç esirgememeleri oldu. :asigim:

17.03.2008 tarihinde üye olmuşum KK’ya. Üzerinden 1 sene 1 hafta geçmiş tam olarak. Çok güzel dostluklar edindim burada. Hep söylerim. Arkadaşlarımın hepsi bir tane. Hepsini çok seviyorum. :asigim: Çok iyi bilirler. Söylemekten bıkmam usanmam asla. Düşünün ki siteye giriş yapıyorsunuz 20’ye yakın mesaj atılmış size ziyaretçiden , özelden. Topiclerde de güzel dilekler , hayırlı dualar. Candan sözler. Ta buradan o sıcaklığı hissedersiniz , o kadar olur. Tanımadığım onca insan geldiler de o kadar içten şeyler yazdılar ki. :asigim: Şeniz

Söyleyin ; işlerim nasıl rast gitmez , nasıl yüküm hafiflemez , nasıl zaman kısalmaz. Hepsi biricik arkadaşlarımın sayesinde. Ben hepsini yüreğimde hissettim. Onların söylediği her kelimenin her harfini kalbime , gönlüme işledim. Yalanım yok. Allah biliyor. Biz onlarla beslendik. Bebişlerim onlarla tutundular belki yaşama.

Bu kadar sevilmek çok güzel bir duygu. Ben bu yaşadıklarımı asla unutamam. Duygularımı coşturan , heyecanımı artıran , pozitifliğimi sağlayan , umudumu katlayan sizlersiniz. Sizler için hep dua ettim. Ediyordum. Ediyorum. Edeceğim. Sizlerin mutlulukları ile hayat buluyordum. Şimdi içimde başka hayatlar belirdi. Şimdi daha çok ağızdan dua edeceğiz sizlere. İyiki varsınız canım arkadaşlarım. Allah sizlerden bin kere razı olsun. Size sayfalar dolusu yazsam yetmez. Benim yaşadığım duygu selini kimse tahmin edemez. Hiçbir sözcük karşılık gelmez. Bunları ben yaşadım. Bunları siz yaşattınız. Abartı , mübalaa ; kesinlikle yok. Sizlere kendimi ifade edememenin , sizlere minnetimi sunamamamın ezikliğini hissederim ancak.

Bütün dostlar birbirinize sıkı sıkı sarılın. Bu dünyada en kıymetli şey budur. Mutlulukları anlamlı kılanlar da dostlar , acıları hafifletenler de. Paylaşmadıkça duyguların ne anlamı var ki.

Hepinizin kıymetini çok iyi biliyorum. Hepinizi çok seviyorum. Hepiniz için güzel şeyler diliyorum. Tek tek sizin için buraya bir şeyler yazmak istiyorum. Her biriniz için bir sayfa dolusu yazsam yine de yetmez. Ne sevgiymiş , ne dostlukmuş. Çağla ki çağla bitmedi içimde. Gözyaşlarım nasıl dökülüyor tahmin edemezsiniz. Sizleri tanıdığıma çok mutluyum. Sizlerle tanışmamı sağlayan KK’ya milyonlarca teşekkür. Allah hepinizin gönlüne göre versin. Allah gönlünüzden geçenleri hakkınızda hayırlı eylesin. Hamile arkadaşlarım sağlıkla bebeklerini kucaklasın. Anne arkadaşlarım sağlıkla bebeklerini büyütsünler. Hamile kalma için mücadele veren tüm arkadaşlarımın Allah yardımcısı olsun. Hayırlı gebelikler versin. Bekar arkadaşlarımın Allah gönlüne göre versin. Tüm arkadaşlarımın işleri , güçleri rast gitsin. Eşleri , dostları , sevdikleri hep iyi olsun. Sağlıklı , mutluluk ve refah içinde nice seneler geçirsin. Bütün güzellikler hep onlarla olsun. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Rabbim bağışlarsa , sağlıkla kucağıma aldırırsa hepinizden gelecekte tek tek bahsedeceğim. Eşim ve ben çok duygusal anlar yaşadık sayenizde. Onların da yaşayacaklarına eminim. Rabbim bağışladı şükürler olsun. Gerisi için yine yavrumu ya da yavrularımı Allaha Emanet Ediyorum. Rabbim onları korusun , bağışlasın inşallah. Hiçbir şartta isyanım olmayacak. Her zamanki gibi şükredeceğim. Rabbimden gelen her şeye razıyım ve hazırlıklıyım. Bu sevinci yaşadım. Yaşamaya devam etmeyi çok istiyorum , sağlıkla kucaklamayı çok istiyorum. Şükürle birlikte dualarıma devam edeceğim. Sizlerin de dualarınızı yine hep hissedeceğim. Rabbim gerisini takdir edecek. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Bu güzel günümü , bu güzel hislerimi sizlerle paylaşmak istedim. İyiki varsınız. İyiki cansınız. Siz her şeyin en iyisine layıksınız. Şeniz Şeniz Şeniz

Bu topiği okuyan tanımadığım herkes ; Allah sizlerin de gönlüne göre versin. Sizlerin de çok güzel dostlarınız olsun. Sizlerin de yollarınız kısalsın , engelleriniz azalsın. Mutluluklarınız çoğalsın inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Rabbim yüreği temiz , iyi niyetli , inançlı bütün insanları bir şekilde mükafatlandırıyor. Sizlerin de en kısa sürede mükafatlandırılmanızı diliyorum. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Bu yola baş koymuş herkese ; Sakın pes etmeyin. Hep umutlu olun. Hep pozitif olun. Yolun başına dönseniz de asla yılmayın , yenilmeyin. Bu bir sınavsa layıkıyla verin. İnanın emekleriniz boşa gitmeyecek. Bu dünyada olmazsa öbür dünyada yine ödüllendirileceksiniz. Ödülünüz kaçınılmaz. Bu dünyada ödüllendirilmeniz için hep dua edeceğim. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Allaha emanet olun canlarım. Sizleri seviyorum. Ama öyle böyle değil. Tahmin edemeyeceğiniz kadar çok. :asigim: :asigim: :asigim:

Canım benim seni takip ediyordum hamile olmana çooookkk sevindim Rabbim tamamına erdirsin hayırlısı ile kucagına almayı nasip etsin inşallah Allah nazarlardan saklasın. darısı tüm isteyen ve bekleyen arkadaşlarımızın başına. herşeyin başı inanç ve umut arkadaşım bende aynı duygularla başlamıştım tedaviye dr.a her gidişimde gülerek gidip geliyordum sanki hamileymişim ve gidince ultrasonda bebeğimi görecekmişim gibi heyecanla gidiyordum olacak diyordum. eşimi yavrumun babası diye sevmeye başlamıştım :) ve Allah ıma binlerce kere şükürler olsun ki ilk denemede oldu çok şükür. yazın hissettiklerin o kadar güzel ve içten ki alıntı yaparak cevap vermek istedim herkez bir kez daha bir kez daha okusun istedim. yüce Rabbim kimsenin boynunu bükük kucağını boş bırakmasın inşallahh.

canım benim çok ama çoooooooooooook sevindim:teytey:
allah gönlüne göre versin inşallah
bak sonunda muradıne erdin
allahım sağlıcakla kucağına alacağın günleri de göstersin inşallah
inan çok ama çok mutlu oldum
isteyen herkese nasip etsin yüce rabbim:Saruboceq:
gözünüz aydın olsun
çok öpüyorum seniŞeniz

Nevrosky sukurler olsun canim benim. Cok sevindim inan ki. darisi saglicakla kucagina almana insallah. Darisi diger tummm arkadaslarimizin basina.

he he ben geldim topiğinize hamiş kaldınnnndelikafadulden
nasıl da kendime pay çıkarttım 2 dakikada :dance::dance::dance:

canım benim saka bi yana çoook tebrik ediyorum inş sağlıkla kucağına alıcaksın bebişlerini ellerinden tutup parklara gezmelere götüreceksin onları ...
umarım en kısa sürede bizde yaşarız bu duyguları
topik başkanı bizi bırakıp gitmeyeceksin demi???:hooray::hooray::hooray:
a.s.:nazar:a.s.:nazar:a.s.:nazar:a.s.:nazar:a.s.:nazar:a.s.:nazar:a.s.:nazar:a.s.:nazar:a.s.:nazar:a.s.:nazar:a.s.:nazar:a.s.:nazar:a.s.:nazar:a.s.

Allahım büyüksün

Büyük ki ne büyük nurcumm. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:
tebrık ederım nevrommmmmmm

Sağol bitanemm. Senin de güzel haberini alacağız inşallahhh yeniden. :Saruboceq: Ve bu sefer yaramaz bırakıp gitmeyecek , üzmeyecak annesini. Sıkı sıkı tutacak. Hep dua edeceğim. :Saruboceq:

Allah sağlık versin size.. sağ salim kucağına al inş bebişlerini nevrom..

Sağol tülincimm. Şeniz Kokuşmuş bir hamişşimm. :roflol: Senin de hamişş kalıp kokuşmanı diliyorumm. :Saruboceq:

ağlıyorum
çok sevindim
Allahım çok büyüksün

Canım ağlama diyemiyeceğim. Ben de ağlıyorum çünkü. Ve mutluluktan olduğu için ağlamak serbest. Topik sular altında kalana dekk. :teytey: :teytey: :1hug: :asigim:Şeniz Canımsınnnnn. a.s.

Ohhhhh sallaaaaaa. sositososito sositososito sositososito

Çok şükür Allahıma...Çok şükür....Sağlıkla alırsın kucağına inşallah bitanem...a.s.:nazar::nazar::asigim:

Canımm bademim. Güzel yüzlü arkadaşım. Kızım olursa senin gibi güzel olmasını isterim. Amin canım inşallah. Ben de bu güzel heyecanı yeniden yaşamanı ve sonuna kadar devam etmesini diliyorum senin için. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

X