Rabbim Sana Binlerce Şükürler Olsun , Allah Bütün Dostlarımdan Razı Olsun ; Hamileyim

cnmmmmmmmmmm allah sağlıkla hayırla kucağına aldığın günleride göstersin inşallahhhh cokk duygulandım cnmm...gelişmelerini bekliyoruz a.s. :içelim:

nevrom suan ne yazıcagımı ne dıyecegımı ınan sevıncten unutmus durumdayım.
canımmm cok ama cok sevındım henuz geldım eve hemen pc yı acıp senın profıle baktım.:teytey::hooray::dance:hihoyyyt
senı ve esını ebrık ederım canım benım.:1hug:Şeniz
ALLAH IM saglıklı bır hamıslık donemı gecırmenı nasıp eder ınsallah..RABBIM saglıklı bır sekılde kucagına almayı nasıp etsın (amin) .:Saruboceq:

ayyyy canım benimm seni tanımıorum ama okuyunca nasıl duygulandım Allah ım kucagına sağlıklı sihhatli alıp öpüp koklamayıda nasip etsn aman kendini yorma 9 ay boyunca keyfine baqqq inş.darısı bize bizde 3 senedir bu hasretle kavruluorzz hadiii hayırlısı....

Cnm benim çokçok gözün aydı allahım tamamını erdirsin!darısı bizlerin başına işallah!

nevro o kadar güzel bir yazı yazmışsınki ağlamamak elde değil,problemimiz aynı,morfoloji..ve bana ve sorunu aynı olanlara umut ışığı oldun sen..ben aranıza sonradan katıldım ama o kadar sıcak dostluğunuz varki,sanki hergün berabermişsiniz gibi..çok güzel..allah inşallah yüzünü hep güldürür, neşenle,pozitifliğinle ve yardımseverliğinle adeta ışık saçıyorsun...inşallah bebeklerini sağlıkla kucağına alırsın..:ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek:

canım hayırlı uğurlu olsun...........rabbim sağlıklı şekilde kucağına almayıda nasip etsin inşallahhhhhhhhhhhhh

Canım ne kadar güzel anlatmışsın duygularını, gözyaşlarım sel gibi süzülüverdi ne kadar tutmaya çalışsamda. Yüce Rab'bim, büyük Rab'bim yine bir güzellik yaşatmış bir mucize vermiş. Canım benim inan ne yazacağımı bilemiyorum. Allah'ım sağlıkla bebeğine ya da bebeklerine kavuştursun sizi. Allah sağlıkla kucaklamayı, analı babalı büyütmeyi nasip etsin. Hayırlı evlat olsun(lar) inşallah. Güzel duaların için Allah razı olsun. Güzel Rab'bim dualarını kabul etsin, bize de bu mutluluğu yaşamayı tez vakitte tez elden nasip etsin inşallah. Canım ya seninle daha önce konuşmuşluğumuz yok ama duygularını öyle güzel ifade etmişsin, öyle güzel yüreklisin ki inan yanında olup sana sarılıvermek geldi içimden. Rab'bim ne güzel bir mutluluktur bu! Mutluluğunuz daim olsun inşallah.

Canım çok sevindim, rabbim hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde kucağına almayı da nasip etsin, darısı bekleyenlerin başına.

çok çok çok çok sevindim arkadaşımmmmmm.hihoyyythihoyyythihoyyyt allah tamamına erdirsin.sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallahhhhhhhh

:asigim::asigim:nevroşuum:asigim:hem sen ağlamışın mutluluktan hemde bizide ağlatıyon esim noluyor diyoo pc başındaki hallerime bi ağlıyom bi gülüyoom ahh bitanemm
bizddee seni çoook seviyoooz:asigim::asigim::asigim::asigim::asigim::asigim::asigim::asigim::asigim::asigim::asigim::asigim::asigim::asigim::asigim:bu ne tatlı bi duygu yaaa.s.biliyormusun profilindeki resmine benzeyen bebişlerini şimdiden hayal ettim ah gülüm okadar metin okadar inaçlıydınkiiii...
ve zamanı gelmiştiya pat diye tedaviye nasıl girdiğini bile anlayamadın...... kutlu zaman en güzel haliyle tamamına ersiin inşallah

ayyy nevroskycim canim allah tamamina erdirsin. aglamak geldi bianda icime. ne kadar uzun suredir bekledigini biliyorduk hepimiz canim. icime dogmustu hamile oldugunun ama yazmadim yemin ederim bozulmasin buyusu dedim. bitane daha arkadas var burda onuda hep senin isminle beraber aklima getirdim kesin hamile kalacak dedim seninle ayni anda. yazmiycam onu da insallah tutar.

mutluluktan ağlıyorum şu anda Allahım nihayet yüzünü güldürdü canım. seninle başladık bu yola senin sayende hamile kaldım ben de . şu an yanında olmayı ve ne kadar mutlu olduğunu görmek isterdim.Allah kucağına da almayı nasip etsin.hihoyyytdelikafaduldenhihoyyyt:lepi:

bitanem ne kadar çok sevindimsenağlama bu göz yaşları sevinçtensenağlama
allahım sen ne kadar büyülsün:Saruboceq:
canım benim içimden çok şeyler yazmak geliyor ama kelimelere dökemiyorum....
rabbim sağ salim kucağına da almayı nasip etsin:Saruboceq:

canım benim yaa çok mutlu oldum inan çok çook tebrik ederim
rabbim kucağına almayıda nasip etsin sağlıklı bi şekilde inşallahh:sm_cool:

nevromm canım arkadaşım heyecanla girdim topiğe msj gördüm. Allahım sana şükürler olsun. Yazdıklarını okurken o kadar duygulandım ki gözyaşlarımı tutamadım. Allahım yavrularını sana bağışlasın. Gözün aydın bitanem. Çok mutluyum şuan. Allah nazardan korusun maşallah

Bende kutlarım.Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin.Darısı biz olmayanlara.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…