Rabbim Sana Binlerce Şükürler Olsun , Allah Bütün Dostlarımdan Razı Olsun ; Hamileyim

canim heryere yazdim bari burayada yazam tebrik ediyoruuumm
insallah saglikla alirsin yavrularini kucagina

canım tebrik ederim allah poposundan ısırmayı da nasip etsin :roflol: hepimiz için dua et olur mu ve dikkat et kendine...a.s.

nevrom canım cok sevındım..suan hıc bırsey dıyemıyorum...

cok sevındım canım yaa....

Son düzenleme:
Nevrosky çok ama çok mutlu oldum senin adına, tebrik ederim cnm:hooray::teytey:
Allahım sağlıklı bi hamilelik geçirmeni nasip etsin, bebeğini kucağına aldığın günleri göstersin sana:emir_bebek::ecrin_bebek:
Eşini ve seni canıı gönülden kutluyorum, sevgiler:teytey::teytey::teytey:

nevrommmm canım :içelim: tebriklerrrrrrrrrr çok çok tebrikler. yüreğine emeğine sağlık güzel yazın çok ağlatsa da mutlulukla gelen gözyaşlarının devamıydı nasıl olsa. rabbim hayırlısı ile kucağına almayı kokusunu duymayı ve sağlıkla büyütmeyi nasip etsin :Saruboceq: nasıl mutlu oldum nasıl sevindim anlatamam. Rabbim isteyen bizlere de nasip etsin bu duyguları yaşamayı inşallah:Saruboceq: inanki çok ama çok sevindim. seni ve enişte beyi çok ama çok tebrik ediyorum tekrar tekrar. şuan eşim gelse de boynuna atlayıp bu haberi versem diye inanki içim kıpır kıpır o da çok sevinecek biliom:asigim:.

Senden bu haberi almak çok güzel be Nevrom.kaydirigubbakcemile2
Allahım sağ salim kucağına almanı nasip etsin.:Saruboceq:
Darısı bizim başımıza inşallah.:Saruboceq:
SENİ ÇOOOKKK SEVİYOORUUMMM...:sm_cool::teytey::dance:

burayada koyayom nazar boncuklarimizdan

991334538_1e80c31518.jpg

canımmm tebrik ederimmm allahım sağlıcakla kucağına da almayı nasip etsin bitanem darısı başımıza inşallah canımmmm

tebrikler canım çok duygulandım içim umutla doldu inan
Allah sağlıcakla kucağına da almayı nasip etsin :nazar: Allah nazarlardan korusun

canım benim çok sevindim rabbime şükürler olsun su gibi aktı herşey inşallah 9ay da öyle geçer kuacağına aldığın günleride görürüz darısı bizlerin başına tekrar tebrikler :)

Nevrosky bende tam 1sene oldu üye olalı.. genelde yazmıyorum ama hep takip ediyorum bir çok arkadaşımızı tanıyorum burda. Ve bilgi alıyorum okuyorum ama bil bakalım nerden:))) Senin açtığın topiklerden anketlerden canım.. hepsi gerçek anlamda birer bilgi kaynağı senin sayende o kadar çok şey öğrendimki , öğrendikki. Sana çok teşekkür ederim belkide herkes adına..
Ve hamile haberini okuduğum anda yazmak istedim tebrik etmek istedim ve senden dua almak istedim.
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin arkadaşım. Allah sonunu hayır etsin.. Ömür boyu eşinle bebeğinle ve sevdiklerinle sağlıklı uzun ömür diliyorum sana.. Tekrar tebrik ediyorum.

canım allaha binlerce şükürler olsun biz hep inandık zaten pozitif olacağına inşallah allahın izniylede kucağına alacaksın canım bizlerde seni çok seviyoruz canım allaha emanet olun meleklerinle birlikte canım :Saruboceq::sm_cool::sm_cool::teytey::teytey::teytey::teytey:

nevrom canım benim şuan o kadar mutluyum ki sana anlatamam rabbime şükürler olsun ben sana söyledim yinede söyleyecem senin kalbin yüreğin o kadar güzelki rabbim sana mükafatını verdi şimdi rabbime niyaz ediyorum sağlıcakla kucağına aldığın günleride göstersin inşallah....

nevrocum inanki çok sevindim umarım RABBİM hayırlı ve sağlıklı bir şekilde kucağına almayıda nasip eder.sana ve ailene hayırlı olsun canım.:emir_bebek::nazar:

canım tebrik ederim senii sabrının sonunda selametine ulaşmışsın hikayeni okurken gözlerim doldu Allah meleklerini sana bağışlasın en kötü günün böyle olsun inşallah..
:dance::teytey::dance::teytey:

Canım arkadaşım nevrommmmmmmmmmmmmmmmmm:teytey:
Ay nasıl sevindim nasıl oldum anlatamam sana birtanemmmmmmm:dance:
Sizki İnfetilite topiğinde bir asker topiği gibi her birinizin sohbetlerini okuyan benn..:hooray:.
Ay nasıl sevindim..:teytey:Rabbim bu yolda dua eden tüm arkadaşlarıma yaşatsın inşallah:Saruboceq:.
Rabbim tüm el açıp dua ederek bebk sahibi olmak isteyen herkeze nasip etsin inşallah..:Saruboceq:

Sağlıklı,sorunsuz bir hamilelik geçirir,sağ salim kucağına alırsın o çok istediğin bebişi inşallah:ecrin_bebek::CüvCüv:

canımmmm öyle sevindim kiii...ALLAHIMMM arka arkaya nasıl mutlu oluyoruz kaç gündürr çok şükür sana ya rabbim....
nevroskycigimm bu bebişi ne çok istedigini ne çok hasretle bekledigini çok iyi biliyorum...RABBİM nazarlardan korusun canım gözünaydınnnn:nazar: :nazar: :nazar:
:teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey:
:teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey:

Canım benim,allahım hayırlısıyla kucağınada almayı nasip etsin.Rabbim seni ve bebişlerini nazarlardan saklasın.Seni çok seviyorum :nazar::nazar::nazar:

ınan cok cok sevındım canım benım..delikafadulden:teytey::teytey::hooray::dance:..gunlerdır takıp edıyordum senın haberını...RABBIM saglıcakla kucagına almayı nasıp etsın...:Saruboceq:.....bu arada ıkız degerı sanırım dımı?????kaydirigubbakcemile5:CüvCüv::emir_bebek::ecrin_bebek::nazar::nazar::nazar:

X