Gebeliğe Hazırlık Polikistik Over Olup Hamile Kalmak İsteyenler Paylaşım 🌸🤰🏼

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayırlı olsun size bu arada peki ne zaman başlanıyor adet bitiminden bir sonraki adete kadar mı
Bi zamanı olduğunu düşünmüyorum ben bir senedir çeşitli folıkasit kullandım doktorum hiçbirinde şu zaman başla demedi hemen bsladom nasıl denk geldiyse

Bu süreçte incir yemiş miydin
Hayır ama iğne kullan dolan sonra ikinci doz arttorımından sonra hala gelişme olmayınca iki üç tane yedim etki etti mi bilmem ama iğneden dolayı üç yumurtam gelişmisti başka arkadaşlar incirle büyüdüğünü ama geç catladogını sıylemişlerdi çatlamak için de havuç falan yeniyordu

Benide ekler misiniz sat 30 Mayıs bat 29 Haziran

Nasip aslında ya. Rabbim nasil edince oluyor

Yeni bir teknik çıkmış devlet Hastanesi'nde yaptirdim ben doktorum söyledi sadece ilaca para veriyosun alttan muayene eder gibi yaptı ağrım acım olmadı anestezi falan yapmadı bir sorun isterseniz
Merhaba hangi hastanede yapıldı. Bende devlette yaptırcam . İstanbul da oturuyorum

Bir sorum olacaktı. Hormon değerleriniz nasıldı E2 LH vs. Yüksek olmuşmuydu hamilelikten önce
E2 biraz yüksekti yumurtlama olduktan sonra normale donmıstu iğnelerden sonra hatırladıgım kadarıyka dıs merkezde yapılmıstı bakamıyorum internetten lh düşüktü benım yumurtlamam zaten olmuyordu doktorum stresten oldugunı söylemişti cubkı bebek düşünmeden önce geçte olsa döngüm baslardı bebek düşünmeye basladıgım 3. Ay sonrasında hep ilaç ile başlattık amh 11 di mesela yumurta sayımız pcos oldugumuz için cok tek odak noktamız aslında var olan çok yumurtaları saglıklı büyütmek ama hepsinin aynı anda büyümemesi için gonalf kullanırken temkinli davranmıstık

Merhaba arkadaşlar bende de pcos varmış açıkcası son yıllarda aşırı kilo aldım bu yüzden ortaya cıktığını söyledi doktor 2. bebek istiyoruz dedim o zaman bir tedavi uygulamayalım kilo vermeye calış dedi gönderdi.Bugünde tam olarak adet gecikmemin üzerine 15 gün oldu aylardır olmuyor diyede bebek denemelerini salmıştık baya 9 haziranda korunmasız birlikte olmuştuk bu ay ilk oda takvime göre yumurtlama günüme denk gelmiyor tabii takvimim de hiç tutmuyor orası ayrı aslında cok erken evet ama mide bulantısı kasık batmaları baş ağrısı vs yaşıyorum bu belirtiler cok uzun zamandır var ama birliktelikten sonra hemen başladı bu akşamda aşırı kasık ve bel ağrım var sanki hep regl olacakmışım gibi geliyor ama olmuyor bir türlü geçen hafta testte yaptı doktor negatifti ama daha 2 hafta gibi kısa bir süre olduğu için adet sökücü yazmadı benimle aynı durumu yaşayan var mı bebek olabilir mi ağrılarım için ilaç içmelimiyim sizce bu akşam cok ağrım var

Yani bence ilaç kullanmayın hCG baktırın sık sık ilişki üzerinden kaç gün geçti benim doktorum duphaston veriyordu varsa tutunmasını sağlar yoksa döngü baslatır diyerek ama test yaptıktan sonra baslatırdı

İlk ilişki 9 haziranda oldu 3 hafta oldu tam bugün uyandım sürekli kusma vardı gittim kan verdim tekrar sonuc bekliyorum bakalım ama sabah erken gebelikte yaptım yok gibi var gibi tuhaftı ondan gittim kan da verdim bakalım

Eklentiler

• IMG_5629.jpeg
    70,7 KB · Görüntüleme: 4
İyi yapmışsınız bize de haber verin

Evet sağlıklı büyümesi gerekiyor o çok yumurtalarımızın . Ben bir kere gonal F kullandım hepsi büyüdü ohss oldum . Sonra bıraktım tedaviyi . Siz ne kadar süredir istiyorsunuz kaçıncı tedavide oldu acaba . Kusura bakmayın çok soru sordum bana umut olsun diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…