Gebeliğe Hazırlık Polikistik Over Olup Hamile Kalmak İsteyenler Paylaşım 🌸🤰🏼

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende öyle oluyor artık ne lekelenme var neden kahverengi akıntı gelmez oldu yarın adet gecikmemin 7. Günü olacak 10 gün bekleyip test vereceğim heyecanlandım şimdi😀 bir hafta önceki yasadıgım semptomlar da hafiflemeye başladı bel agrım sırt agrım devam ediyor
Beyaz akıntım da devam ediyor

Bende öyle oluyor artık ne lekelenme var neden kahverengi akıntı gelmez oldu yarın adet gecikmemin 7. Günü olacak 10 gün bekleyip test vereceğim heyecanlandım şimdi😀 bir hafta önceki yasadıgım semptomlar da hafiflemeye başladı bel agrım sırt agrım devam ediyor
Yaaa evde yaptınız mı test 😄

Kızlar selam ❤️ benim denemeler dün bitti 😂 bugün doktora gittim arkadaşım hamile bebişe bakacaktı bende muayene oldum yumurtam yokmuş büyük. Galiba çatladı veya hiç büyümedi 😂 3-4 gün önce rahim ortası tarafında cimcikleme gibi bişey hissettim öncesinde sağlı sollu batma vardı sonra geçti çok nadir oluyor. Ve göğüs ucum kaşınıyor karıncalanır gibi oluyor onun dışında şişlik vs yok geçen ay olmuştu şişlik mesela yumurtlamadan sonra. Eğer büyüdüyse sanırım bikaç gün önce çatladı sanırım 😳😅 inşallah tutar 🥹 tutmazsa regl min 2. Günü doktora gideceğim femaraya başlayacağım.

Öyle ama meraktan da stres yapıyoruz
Dün gece 4.00 da yaptım idrar testi negatif çıktı ama teste nedense inanmıyorum bugün sabah kan verdim sağlık ocağına doktorum idrar testleri bizim için pekde önemli değil pozitif olup buraya gelip negatif giden cok var dedi ona inanarak sonucu bekleyeceğim cuma günü falan tekrar bir idrar testi yaparım sanırım

X