Pırt...............

Sevgiliniz ya da Eşiniz Yanınızda Pırtlasa Ne Yaparsınız???????

• Ankete Katılan
    689
DESİNG allahta seni güldürsün emi....bastı çıktı kısmını tekrar tekrar yazmışsınya hala gülüyorum canım valla....:roflol::roflol:

neyse geçmiş sayfalardan bu sayfaya epey bi koku yayılıyo kızlar hemen yazayım çıkayım:1ninca:

bizim evde uykuda serbest,oraya tıpa takamayacağımız için duyan uyandırıpta hop ne oluyo diye sormaz

ama eşim sağolsun tuvaletten duyduğum kadarıyla büyük tüp doldurabilecek bi potansiyele sahip...

ben bazen -oha- diye bağırırım çıktığı zamansa çok resmi ve ciddi bi duruş sergiler,o zamanda işte basarım kahkahayı...

ha bide çok güldüğü zaman arada kaçırır duymazdan gelirim,ama arkadaş yada akraba toplantılarında o gülmeye başladımı beni stres basıyo...ha şimdi kaçırdı ha kaçıracak diye...:))

ben konuya bayıldım arkadaşlar...
öncelikle her birinize içtenliğiniz ve samimiyetiniz adına çok tşk ederim harikasınız her birinizde....
doğrusu bir ben sanardım kendimi evlilik yaşamında bu denli rahat olan bu konuda:)))

bende anlatayım size bu pırtlama vakasına evliliğim içerisinde nasıl başladığımı...

yeni evliyiz ve evimizdeyiz yatağa uzandık ,uyuacağız ama başladık sohbete eşimle...
eşim birden bana ''1 kere pırtlasana ne olurrrrrrrr :KK43: '' deyip yüzünüde bu şekli yaptı...şaşırdımmmm! ''saçmalama behhh,delimisin'' dedim...'eşim de,''ne olur ,ne olur ya lütfen bak bir kere söz bir daha istemicem bak'' dedi :KK66:))ne kadar olmaz saçmalama ayıp vs utanırım vs desemde ısrarla zorrrtttt sesine hayran ve beklentili gözlerle bekledii :))) acayip geldi ve eşime neden diye sordum...o benim hiç pırtlamadığımı düşünürmüş meğer ,evlilik öncesinde vs :)) sonra ben onu sevindirdimmm... ve zzorrrrrrrrrrrttttttttttttttt!!!! eşim ne mi yaptı tşk etti ama yüzünü görmeniz gerekirdi hem tebessüm,hem hayal kırıklığı gözlerinden okunuyordu.... o gün bugündürrrr,zartttt -zortttt işte!ve ardından hep söylediğim napim sen istedin! al sana hediyem sevin hadi derim:))
ve zaman zaman ayrı kaldığımız dönemlerde telefonda bile eşim,''kız seni çok özledim,1 kere pırtla da duyayım,havam yerine gelsin ''der....aramızda biz buna eşimle ''SERENAT'' diyoruz....

Son düzenleme:
bu konseri kaçıramazdım arkadaşlar. :teytey:

acayip pırt üzerine kurulmuş bir evlilik yaşıyoruz.

hatta az biraz daha çalışmayla manalı kelimeler kurabileceğiz yakında çıkan seslerle. delikafadulden

hayatta utanmam, zira aynı utanmazlık sınırında bir kocam var. naniknanik

napalım gaz bu gelince durmuyor ki, ya ağızdan ya kıçtan çıkıveriyor bir şekilde. :tomato:

Ya ben öle bişi yapmadım bazen sevgilmin yanında çıkcak gibi oluo zor tutuorum benneyaptımki
Zaten sevgilimin yanında öle bişi yapsam kusar herhalde burnumu silerken bile midesi bulanıo sanki kendi hiç yapmıyor gibi herşeyden midesi bulanıyor herifin :kızgın:
Öle bişi yapsam terkeder herhalde :roflol:
O yapmadığı gibi yapmamıda istemez. :1no2:
Teyzemin kızı kocasının yanında zırtlayıp zortluyormuş rahat rahat ablama sölemiş çok doğal bişey biz hep yaparız diye ablamda doğal bişi diye adam senin pırtının kokusunu çekmek zorunda mı demiş sırnaşık şey,
Yani şöle yanında zırtlayıp zortlayacağım bir kocam olamıcak sanırım :eek:
birde şöyle hikaye anlatırlar bir köyde yeni gelin çocuğunu emzirmek için beşiğe eğilirken arkada kayınvalidesi kayın pederi ve kocası varmış hepsinin üstüne doğru yanlışlıkla zortlayıvermiş kayınpederide saygısızlık yaptı diyerek kadını boşatmış :bbo:
salak adam kötükedihüso

bir erkek arkadaşımın eşide çok zortlayanlardan bizim oğlan diğer odalardan duyuyomuş ohaa zeynep yeter zeynep diye takılıyorum diyor. kızda gülüyor. doğallık mıdır nedir:)

sevgilim benim yanımda pırtlasa soğurum heralde ondan,kaza 1,2kere olurda daima pırtlatırsa ayıplarım şahsen hiç hoşlanmam:kızgın:bende yapmam oda yapmasın

delikafaduldennapim bende kendime inanamıyom!
ama içimde kalsın,gaz sıkışması olsunda havaya mı uçayım...salıverin gitsin gariiiiiiiii:sm_cool:düşünsenize avatardaki kız pırtlıyoooookaydirigubbakcemile3

bu kadar şeffaf ve doğal olmamdan da nefret ediom:asigim:

ben konuya bayıldım arkadaşlar...
öncelikle her birinize içtenliğiniz ve samimiyetiniz adına çok tşk ederim harikasınız her birinizde....
doğrusu bir ben sanardım kendimi evlilik yaşamında bu denli rahat olan bu konuda:)))

bende anlatayım size bu pırtlama vakasına evliliğim içerisinde nasıl başladığımı...

yeni evliyiz ve evimizdeyiz yatağa uzandık ,uyuacağız ama başladık sohbete eşimle...
eşim birden bana ''1 kere pırtlasana ne olurrrrrrrr :KK43: '' deyip yüzünüde bu şekli yaptı...şaşırdımmmm! ''saçmalama behhh,delimisin'' dedim...'eşim de,''ne olur ,ne olur ya lütfen bak bir kere söz bir daha istemicem bak'' dedi :KK66:))ne kadar olmaz saçmalama ayıp vs utanırım vs desemde ısrarla zorrrtttt sesine hayran ve beklentili gözlerle bekledii :))) acayip geldi ve eşime neden diye sordum...o benim hiç pırtlamadığımı düşünürmüş meğer ,evlilik öncesinde vs :)) sonra ben onu sevindirdimmm... ve zzorrrrrrrrrrrttttttttttttttt!!!! eşim ne mi yaptı tşk etti ama yüzünü görmeniz gerekirdi hem tebessüm,hem hayal kırıklığı gözlerinden okunuyordu.... o gün bugündürrrr,zartttt -zortttt işte!ve ardından hep söylediğim napim sen istedin! al sana hediyem sevin hadi derim:))
ve zaman zaman ayrı kaldığımız dönemlerde telefonda bile eşim,''kız seni çok özledim,1 kere pırtla da duyayım,havam yerine gelsin ''der....aramızda biz buna eşimle ''SERENAT'' diyoruz....

çok tatlısın ya:1hug:

Valla çok doğal bir durum..
Bir de eşler birbirinde asla tiksinmemeli..
Ne yaparsa yapsın, insan sevince yaptığı en iğrenç şey bile tiksindirici gelmiyor...
Şahsen ben böyleyim, erkek arkadaşım da böyle..
Pırtlayalım ya da başka bir şey yapalım; asla tiksinmeyiz, iğrenmeyiz..
Benim burnumu bile siler mendilsiz,parmaklarıyla.."sümüklü seni" der,öper, sonra da elini yıkar..

ay kızlar bana da olmuştu. tuttum tuttum bi gaz geldii.sonra birden bi kaçtııı azcık bi ses çıktı
amaa nası utandımmm.güle krizine girmiştim :) yarım saat güldüm çünkü ne diceeğimi bilemedim a.s
utanma çok dogal bişi demişti

Son düzenleme:
ya eşler arasından olur böyle şeyler..eşimde çok yapar..neyse ben anlatam eşim gece vardiyasında yatıyordu kalktı banyo yaptı.sonra yatağa tekrar girdi..o kanepede yatıyor bende yerde oturuyorum eşimin gözleri kapalı..gaz geldi tabi ses çıkaracağı aklıma gelmedi bi fıss geçer dedim.ama öyle olmadı zort diye bi ses.eşime baktım gözleri hala kapalı ama surat ifadesi değişik bi halde..dedim demek uyuyor duymadı 2 dk.sonra açtı gözlerini ve bana iyi saldın dedi..duydunmu dedim tabikide ben uyumuyordum dedi..:eek::eek::roflol:
eşimin yanında yapmam asla..
bir günde kaynanamgildeyiz görümcem balkonda hamsi kızartıyor bende yanındayım ayakta,o arada kaynanamda geldi tam oturuyordum nasıl oldu anlamadım çıktı birden..kaynanam os.dedi yok dedim ama tabi anladılar kıpkırmızı oldum utancımdan:eek:..sonra anlattım tabi...:roflol::roflol:

Son düzenleme:
insanlık hali kızlarr sıkmyaın kendiniziii...dicem
ama şimdi olsa yine tutarım hihoyyyt
bennn duymamazlıktan gelirim öle bişi olsa

Son düzenleme:
benim bi arkadaşım var o çok gazlıdır sağolsun yer mekan tanımaz yani zortlarda zortlar bide iddasına göre o seslimi sesiszmi kokulumu kokusuzmu anlıyomuş ona göre salıyomuş kaydirigubbakcemile3

bi keresinde erkek arkadaşı ve bir çift arkadaşlarıyla yemeğe çıkmışlar böylee muhabbet koyulaşmış birden bir ses duydum diyo zorrrrrrrrrrrrrrttttttttt diye sanırım bu benim demiş içinden tabi herkes şok olmuş bi vaziyette arkadaşa bakmışlar sonra erkek arkadaşı ya canım burdadamı yaaaa demiş :roflol:

süper yaa okuduklarınızı duyunca çok güldüm :) ben tutuyorum yani aslında ama gerçekten çok doğal bişey,öyle birşey olsa da utanmam yani ne yapıyımmm...onunda hiç yaptığını duymadım,ama gizli yaptıysa bilemem :)))

Harika bir topik çok gülüncüme gitti tek tek okudum hepsini yaa:roflol: Ee tabi ki en doğal faaliyet vucudun ihtiyacı var buna ama zaman mekan ve sosyal faktorler etkiliyor tabi gaz olayını:roflol: Zamanın tanınmış padişahlarından biri çok çekmiş bu pırtlayamamaktan:eek: ne tabibler bilginler getirtmişler pırtlasın da rahatlasın diyea.s En sonunda hikayenin kıssasını şöyle belirlemişler Dünyanın en ELZEM ve mutlu eden şeyleri Yemek İçmek Pırtlamakkaydirigubbakcemile3 Ama saglık problemlerı ve surprız durumlar dısında alenen yapılması hos degıl tabı..:mymeka: Kımı bu durumdan son derece zevk alır da hobı halıne getırenler var :1shok: Rahmetlı dedecımın evde oldugu donemlerdı ben de kucugum ne zaman oraya gıtsek mutlaka mısafırler zıyaretcıler olurdu aynı odada toplanırdık dedem de ara sıra pırtlardı kımse caktırmazdı tabı ama bıyık altı ıstemeden gulerlerdı dedem de bana herkesın ıcınde senı sıpa yaptın yıne yapacagını derdı topu bana atardıdelikafadulden Cok utanırdım ama napcan canım dedeme feda olsun
kaydirigubbakcemile3 Bır keresınde de dayımla oynuyorduk yere yatmıstı bız de uzerınde tepınıyorduk atlıyorduk sıra bendeydı karnına zıplamıstım abooov o da ne ayagımın degmesıyle hava kacırması bır oldu saatlerce gulmustuk:roflol: Gelelım asıl soruya esım yanımda bazı kereler yapmıstır tabı cok nadır olarak ozellıkle uyku sırasında bılınclı yapmaz saygı ıcabı ben de yapmam yaparsa da kendımı tutamam kahkahayı patlatırım herhalde cunku uyku sırasında oldugunda bıle gulesım gelıyor Bulent ErsOyUn da boyle bır vakası vardı yanlıs hatırlamıyorsam ısın aslını Allah bılır tabı de canlı yayında yaptıgını ıddıa etmıslerdı ay neyse ben bır nefes alayım karnım agrıdı

Son düzenleme:
ay valla tüm yorumları okudum gülmekten gözlerimden yaşlar geldi çok yaşayın sizler emii :))))))))))))))))))))))))))

Bunlar tamamen dogal olan şeyler.eşim arada yapar bende hiç bişey demem.normaldir.ama ben yapmam yanında.

sırnaşık şeysırnaşık şey Döner bakarım yüzüne
Hiiçç bişe yapmadım beee der o da...Güleriz...
Napayım benim de başıma gelebilir değil mi amaŞeniz

benim sevgilim yanımda çok pırtlatır
hatta pırtlatmak ne kelime zooortlatır yanikaydirigubbakcemile3
ilk yanımda pırtlattığı zamanı hatırladım da demişti ki kaç aydır çıkıyoruz
artık birbirimizden çekincemiz kalmadı
o yüzden şimdi kalkıp tuvalete gidemicem dedi ardında pırtlattı

tabi artık azcık yamulttuğunda kendini anlıyorum ki pırtlatcak
zaten diyo hemen bana arkanı dön çabuk zortlatcam kokulu gelcek diyo yüzüne vurmasın kokusu diyo
sonra ben dönüyorum aradan biraz geçince geçti koku dönebilirsin önünü diyo
ama ben her seferinde tüüüü utanmaz seni pislik derim evlendiğimizde artık salonun ortasına bişiler yapmaya başlarsın derimkaydirigubbakcemile3

Gerçekten topiğimiz çok güzel oldu. Okudukça gülüyorum. bende hepinize samimiyetiniz için tşk. ederim. Bunları okuyunca aklıma bir fıkra geldi. Yeri burası değil ama konusu burayla ilgili.
- Adamın biri yemeğe davetliymiş. Yemekte malum zavallı bizim kurufasulye...
Adam yemeği yedikten sonra sıkılıp ıkınmaya paşlamış ve pırrt diye pırtlamış... Tabi kibar ev sahibesi adamı mahcup etmemek adına masanın altında uzanan köpeğinee Aaaa çok ayıp jo.. misafire ayıp olacak....
Adam memnun mesut. Ev sahibesi köpeğin yaptığını sandı....
Aradan zaman geçiyo adam rahat ya gene bir iki ıkınma.... bu sefer zırrtttt
Ev sahibesi: Aaaa oğlum Jo Ayıp. Misafire ayıp olacak.

Adamdan memnunu yok. Artık rahat. Koyveriyor ZZZOOORRTTTTTTTT...
Ev sahibesi:
--AAAA oğlum Joo Çabuk kaç. Adam üstüne sıçacak.....:roflol:

Son düzenleme:
duymamazlıktan gelırım dıyecegım ama mumkun degıl...
elbette yasanıyor arada bu gıbı durumlar..
benım kızımın bebeklıgınden bu yana gaz problemı var oncelerı yanı bebekken cıkaramıyordu sımdı de bol bol cıkarıyor..
esımın bahanesı hazır kız yaptı :roflol:

Son düzenleme:
X