Pırt...............

Sevgiliniz ya da Eşiniz Yanınızda Pırtlasa Ne Yaparsınız???????

• Ankete Katılan
    689
benimki yanımda yapıyo sinirden çıldırıyorum çok kızıyorum ona bir değil iki değil beni çatlatıyo resmen o kadar laf sayıyorum o yine bildiğini okuyor

alıştım artık :1closedeyes: zil sesi kadar doğal bi ses bana göre bende ona uyuyorum arada bir :smiley-cool:

9 yıldır tanıyorum 2.5 yıldırda evlıyım daha 1 kere bıle yapmadım yapmayı bırak kacırmadım bıle çok utanırım gercıı ben daha annemın yanında bıle yapmamışımdır hıç

oooooooooo altta kalmam, son gazla yarışırım valla!
kimin pırtı,kimi dövcek :)))

özellikle yorgan altında usulca yapıcaksın ki,bişeye benzeyecek :))
yada bazen zortlatıp ,pırtlatıp ,kaçıcan:)))

koptumm :roflol:
her kelimesine koptum :roflol:
çok yaşa sen ya gece gece..

oooooooooo altta kalmam, son gazla yarışırım valla!
kimin pırtı,kimi dövcek :)))

özellikle yorgan altında usulca yapıcaksın ki,bişeye benzeyecek :))
yada bazen zortlatıp ,pırtlatıp ,kaçıcan:)))
delikafaduldennapim bende kendime inanamıyom!
ama içimde kalsın,gaz sıkışması olsunda havaya mı uçayım...salıverin gitsin gariiiiiiiii:sm_cool:düşünsenize avatardaki kız pırtlıyoooookaydirigubbakcemile3

bu kadar şeffaf ve doğal olmamdan da nefret ediom:asigim:

Son düzenleme:
İlk başlarda utanıyordum ,ya başka odaya ya da banyoya kaçıyordum..Ama nereye kadar kaçıncaksın..Bazan aniden geliyor..Sevgilin ya da arada sırada görüştüğün biri değil ki..Bazan 24 saat aynı ortamda bulunduğun oluyo,haliyle kaçıyor tabi..Artık kaçmıyorum..
Haa bu arada en çok pırtlatan benim evde..Hele bu hamilelikte gaz olayı daha fazla oluyor nedense..kaydirigubbakcemile3
Artık saldım çayıra mevlam kayıra..
İçimde tutup hasta olamıcam ama dışarda aman pırtlamıyım derken karnıma ağrılar giriyor.Baya rahatsızlık veriyor insana tutunca..Gazlı içecek ve yiyecekleri tüketmemeye çalışıyorum..delikafadulden

Pırtlatsın, benim için bir sakıncası yok. Hatta pırtlatır da, hatta ben de pırtlatırım. Hatta bu konuda birbirimizle çok dalga geçer, çok eğleniriz.
Herşeyini biliyorum, pırtı mı eksik kalsın.

aman o da bi ihtiyac, ne var bunda,:smiley-cool:
rahat ola, varsa koyver gitsin der,camlari acarim :roflol:

ama içimde kalsın,gaz sıkışması olsunda havaya mı uçayım...salıverin gitsin gariiiiiiiii:sm_cool:düşünsenize avatardaki kız pırtlıyoooookaydirigubbakcemile3

çk güldümmm bende:) çok şekersinnnn

mini bir pırlatma benimde exaşkım yapmıştı. anlık bi şoktan sonra gülme krizi geçirdim. benim yüzsüzde aşkım bukadar mutlu olacağını bilsem hep yapardım dedi:)
evli olsa insan alışır erkek milletine:) üzüm üzüme baka baka kararacağından min. düzeyde olmasında sakınca yok gibi:)

Kızlar coşmuşuz ya. Süper cevaplar. Öldüm gülmekten. Rouge doğal ol cnm tabi. En iyisi...

yanlız bi defa ikimizinde haberi olmadan ikimizde aynı anda salıvermişiz kocişle oluşan koku berbat ötesiydi ikimizde odadan nasıl kaçacağımızı bilemedik sonrada biribirimize bakıp bastık kahkahayı :roflol::roflol:

ben eşimden duymadım ama olsada duymamazlıktan gelirim bazen benimde üşütünce başıma gliyo zor tutuyorum valahi karnım agrıyo kimse yoksa salıverirsin ama biri varsa kıvran dur artık

kendini tutup karın ağrısı çeksin istemm.. dilediği kadar sesli sessiz gaz çıkarabilir...

çünkü ben gaz çıkaramayan ilaçla gaz sorununu gideren biri olarak çoook ağrılar çkiyorum.. yapabilen varsa ohh iyi rahatladı diyorum:) ben üstüne para ersem çıkmıyo da:KK70:

birde bende iki köpek var biri çıkarınca saf saf ikiside çıkaranın poposuna bakıyo kokluyoo:KK70: sadece onlr çok eğlencli geliyoo gözümee

Bu konuyla ilgili farklı bi topikte bi arkadaş içimde kalıp kanser olacağıma dışarı veririm konser olur demişti . . .

kızlar yaa tam konu oldu yani bu bana

neden mi ?
şu an zaten pırtım geldi kocam yanımda yapamıyorum... biz öle birbirimizin yanında yapmıyoruz aslında bana kalsa yapcamda ona göre çok kötü bişi bu şutarafagitti :dilcikar:

size bi anımı anlatayımmı :
yeni evliyiz böle 2,3 hafta falan olmuş kayınvalidemlerdeyiz orada kalıcaz ben bütün gece kıvrandım durdum bi yandan geliyo ağrı gitti derken alttan sıkıştırıyo kaçırdım kaçırcam uff diyorum ya kaçırırsam ama nasıl anlatamam yani . çay tatlı servisinden tuvaletede gidemiyorum amlum yeni geliniz gelinlik yapcez ya masülale evdeler... ay neyse millete gitti bende hemmen tuvalete gittim ay bi baktım bizimkiler yatcaklarya koridorda laflıyolar sonkez kimlermi var görümcem ,eşi,kayınvalidem,eşim,kaynım, bende tuvaletteyim gitselerde salsam diyorum biliyorumki çok sesli olucak gitmediler bekle bekle bekle en sonunda dayanamadı kçım ve saldı amma ne salmak zoooooorrrrrrrrrrrrrrrrrtttttttttttt :tomato: ayyyyyyyyyyyyyyyyyh şimdi bu çıkışın bide tuvaletten çıkışı vardı düşünsenize yeni gelinim ve herkes duyduuuuuuuuuuuuuu neyse baktım ses gelmiyo dışardan hemen çıktım zor attım kendimi odaya baktımki eşim gülüyo... ne var be ne gülüyosun :eek:klava: dedim çıkıştım adama ama çok utanmıştıııııııııııııııııııım. :eek:

KIZ SEN BEKATSIN NERDEN BILIYON BUNLARI

BU ARADA BU OLAYI BEN ÇOK YASIYORUM SINIR OLUYORUM VE ÇOK UTANIYORUM KIZARIYORUM NE DIC:asigim:EGIMI BILEMIYORUM

Ellerinizle belinizden tutun bacaklarınızı yukarıya dikin 30 a kadar sayın sonra açın bacaklarınızı o hava çıkar çıkana kadar durun biraz öyle açık şekilde. bunu isterseniz bir kaç defa tekrarlayın o hava çıkıcaktır :)

ayy bende böle çok anı var bitane daha anlatcam dayanamıcam :

hani şu vajinal pırt var ya ilk kez başımıza geliyo neyse tam biz heycanlanmışken bi çıktı eşim kalktı yüzüme baktı çok şaşakın ve ablak bi suratla :1shok: bende hemen ay valla gaz çıkarmadım ordan çıktı dedim ben konuşmamı bitirmeden tekrar çıktı eşim gene baktı :1shok: ben valla bak gaz çıkarmıyom dedim adam karnıma bastırdıkça çıktı bastırdı çıktı bastırdı çıktı sonrada ne benim çıkmamış havam kaldı nede başka havalar bittii kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
X