Pırt...............

Sevgiliniz ya da Eşiniz Yanınızda Pırtlasa Ne Yaparsınız???????

• Ankete Katılan
    689
bende duymamazliktan gelirim :) tabi o an kahkahaya bogulmassam iyidir sırnaşık şey
bikere anneannem anlatmisti nekadar dogru bilemiyorum bi yeni gelinin evine gelmisler misafirler daha henüz bikac haftalik evliyken herhalde bütün misafirleirn ortasinda yeni gelin yapmis köy yerindede duyulmus adi cikmis af edersiniz osuru... gelin diye herkesin agzina sakiz olmus en sonunda kiz intihar etmissenağlama gercekmi bilmiyorum ama cok üzücü bi olay

bende duymamazliktan gelirim :) tabi o an kahkahaya bogulmassam iyidir sırnaşık şey
bikere anneannem anlatmisti nekadar dogru bilemiyorum bi yeni gelinin evine gelmisler misafirler daha henüz bikac haftalik evliyken herhalde bütün misafirleirn ortasinda yeni gelin yapmis köy yerindede duyulmus adi cikmis af edersiniz osuru... gelin diye herkesin agzina sakiz olmus en sonunda kiz intihar etmissenağlama gercekmi bilmiyorum ama cok üzücü bi olay

İnşallah doğru değildir ya. Yazıkkkk

pırtlayana pırtlarımm:nazar:
eşim hiç böyle birşey yapmadı henüz..
ama yaparsa duymamazlıktan gelirimmirmirmirmir

kızlar birde ilişki esnasında içeriye hava dolduğu için çıkan bir ses vardır yaşayanınız varmı ne kotüdür... :1no2:

ayy kızlar ilaki :roflol:

valla duyarsam gülerim muhtemelen o da güler
ne kadar doğal bir şey olsada hoşlanmıyorum ben öyle şeylerden yahu
evlenince ne olcak bakalım :nazar:

pırtlatmaktan geçtim benimki zortlatıyo artık ya sengözlerimebaksanab

ilahi ikrar kaydirigubbakcemile3
senin yazıyı okuyunca beni bi gülme tuttu :roflol::roflol:
bütün odadakiler başıma toplandı ne oluyor diye:roflol:
çok komiksin valla:roflol::roflol::roflol:

ayy niye duymamazlıktan geleyim ayol.yapmasında duymayayım.duymak ayıpmı kii.
o pırtladığında bende ona farkı ne ise vereyimde s....çç bari derüümm

ben 5,5 senelik evliyim asla böyle birşey yapmadı eşim yanımda ama eğer olursa heralde duymamazlıktan gelirdim utandırmak istemem yani

Benim herifte sağolsun arada bi kaçırır onuda bizim ufaklığın üstüne atar.
Doğal karşılıyorum artık napimm.

bende bekarken yapamam ayıp falan diye düşünüyordum ama ipin ucunu kaçırmamak şartı ile rahatsızlık olunca yapmak doğal geliyor şu anda.

Sevgiliniz yada Eşiniz Yanınızda Pırtlasa Ne Yaparsınız????:1shok::1shok:

C-DUYMAMAZLIKTAN GELİRİM
E-TAM O PIRTLARKEN ÖSKÜRMEYE BAŞLARIM BÖYLECE DUYDUĞUMU ANLAMAZ
B-BENDE PIRTLARIM
A-KAÇARIM
D-KARNIN MI BOZUK SEVGİLİM DERİM

bu yeme içme gibi doğal bi ihtiyaç,ondan normal karşılıyorum....
ama sesimi çıkarmıyorsam,ve bunu alışkanlık haline getirirse o zamanda üstüne kükrerim....:eek:klava:

duymamazlıktan gelirim galibaaaa:))))) gülmezsem tabiii.
ama benim başıma gelmez inşallah. abowww çok utanırım.

bi keresinde benimki pırtladı yanımda. o kadar utandı ki yüzüme bakamadı.ay bende tutamadım bastım kahkahayı, krize girdim. o utangaç surat ifadesi çok komikti.

delikafaduldenvalla belli etmem duydugumu çok mahcup olur hemen sonra tutamam kendimi basarım kahkahayıkötükedihüso

oooooooooo altta kalmam, son gazla yarışırım valla!
kimin pırtı,kimi dövcek :)))

özellikle yorgan altında usulca yapıcaksın ki,bişeye benzeyecek :))
yada bazen zortlatıp ,pırtlatıp ,kaçıcan:)))

X