Pırt...............

Sevgiliniz ya da Eşiniz Yanınızda Pırtlasa Ne Yaparsınız???????

• Ankete Katılan
    689
doğal şeyler bunlar canım:nazar:
şakaya vurdurun gitsin delikafadulden
ne siz utanırsınız nede o :1closedeyes:
çıkarmak lazım neme lazım bomlar insan :bbo::1shok:
az ses cıkacağı varsada tuta tuta seste kokuda feci olur yani:eek:
hahaaa acıklamaya bagnaniknanik

:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: laelaelaelaelae

benımde gelmısdı basıma oyle bısey napıcagımı sasırmısdım.alısverısteydım kasaya geldım arkamada yaslıca bı dede geldı elınde sadece bı kac parca bıseyler var.Yazık beklemesın dedım benım onume gecebılecegını soyledım.Gectı beklıyoruz o sırada cebınden mendılını cıkardı bı kuvvet hapsurdu ama ohooooo arkadan PIIRRTTTTTTT çıktı bı kere:))))) Ne yapacagımı sasırıdım ne cekıle bıldım ne nefes alabıldım.Korkunc bıseydı Kendım kasındım sanırım:p:p:p

valla 2 yıl alacak evleneli hiç öyle bir durumla karşılaşmadım..yapmayız biz öyleee:)))))))))))))))))

durun bende anlatim:)
bi gün eşimle alışveriş merkezinde reyonda bişilere bakıyoduk.tabi ben o kadar sıkıyorum ki kendimi gazlamayım die:jeyyar: sonra amaaan dayanamıcam sessiz sessiz yapim dedim.kaydirigubbakcemile3 sonra yavas yavas yaptım tabi hiç ses yok:eek: ama ses yok die koku olmıcak die bişi de yookşakkıdı eşim bana baktı burda ne kokuyo ya böle duyuyo musun sen de dedi bana bende hiiiç çaktırmadan hıııım evet ya ne kokuo acaba demiştimsırnaşık şey:sm_cool: ama çok komiğime gitmişti hala sölemedimsositososito amaaan o alasını yapıo pehhh:dilcikar:

Bütün yorumları okudum, bazılarına çok güldüm gece gece. kaydirigubbakcemile3
Benim eşim herşeyden huylanabilen bir adam. ben onun gibi değilim onun hiçbirşeyinden rahatsız olmam ama o öyle değil. Bir arkadaşım anlatmıştı sevgilisi, kıza ısrar ediyormuş bir kere pırtlat diye sonra da ohhhhh çiçek gibi koktu diyormuş çocuk -tatlicadiarzu- Bir de çocuk kendisi de pırtlatıp hemen çakmak çakınca orasına, bir anlık ateş çıkıyormuş -tatlicadiarzu- Her çift bu durumu kendisine göre yorumluyor demekki :bbo: Ben yapsam benimki beni boşar ayrı mesele benneyaptımki

Bekar arkadaşlar çok ayıp mayıp diyor da bu adamlar eğer eşimizse her zaman ayy pırtım geldi hemen tuvalete kaçayım işimi göreyim olmuyor..En olmadık zamanda geleceği tutuyor bu meretin hele hamilelikte tutmak ne mümkün...Bu sebepten boşanmakta çok saçma...Gayet insani bir olay bence....

allahim ya alemsiniz valla bu saate ne güldüm esim yukardan asa gelcek diye merdivene bakip duruyorum hala :)))))))
allaha sükür yanimda hic yapmadi zaten hoslanmamda ve evlenmeden öncede demisdim ama bi aksam tel geldi tam yataga gircegimde teli aldim yatdim odada konusuyorum esimde benden önce yatmisdi o sirada cikardi bide sesli gülmeye baslayinca ben arkadasim sordu tutamadim ossu.... benim ayum dedimmmmmm
demez olaydim esimden kissik bi ses söylemek zorundamiydin demezmiiiiiiii sok oldum ama gülmem iki katina cikmisdi :))))) benim tel konusmamdan o anda uyanmis yazik söylediklerimide duyunca cok mahcup olmusduuuuu

ay hala gülüyorum yaaaaaaaa ne pirtmisssssssss
ben 9-on yaslarindayken sanirim tr de 2yil kalmisdim annneanemlerde köyde okumusdum siralari bilirsiniz herkezin tek sandalyesi yokdu bir sira halinde bankda oturuyoduk o dönem ben ortada oturuyodum ve yanlarimdaki kizlarla küsüm zil calinca ikiside ani bi kalkis yaptilar o sirada dengemi bozuldu ne arkaya dogru düstüm bankla beraber benim popoda hazirmismis bosluga gelince zoooooooooooooortttttttttttt diye bi ses utancimdan ne yapicagimi bilemedim ve kizlar intikam alip herkeze anlatmasinlar diyede barisalimmi demisdim :)))))))))

:roflol::roflol:
15 yıllık evliyim,ne eşim ne ben kazaya kurban gitmediğimiz sürece birbirimizin yanında böyle birşey yapmamaya özen gösterdik ama bende bir kayınpeder var o ne haşmettir Allahım,eş evlat gelin torun torba tanımaz,bir salar patriot füzesi gibi:nazar:
Eşim babasının bu uygulamalı eğitimi yüzünden sanırım çok dikkat eder böyle şeylere delikafadulden

Ben eşimin yanında evde kimse yoksa pırtlıyorum...

Hiç te utanmıyorum....:dilcikar:

İçimde tutup hasta olamam...Bir kez tutayım dedim ağrıdan ölüyordum...

ßütün yorumları okudum desem yeridirr :sm_cool:
gülmekten gözlerimden yas geldi anam bu saatte sırnaşık şeysırnaşık şey
ilahi kızlar allah iyiliginizi versin emii :roflol::roflol::roflol:

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim başıma gelmişti şimdide çok utanarak yazıyorum bir sabah uyandım ve kayınvalidemin evine indim ozamanlar birlikte yemek yiyorduk bende uykum hala açılmamış kaynanamın yatak odasına girdim oda namaz kılıyordu azcık onun yatağına uzandım namazı bitene kadar ne ara içim geçmişse birden bi pırtladımki o ses ile uyandım ama neye uğradığımı şaşırdım kayınvalideme çaktırmıyorum ama duymaması ne mümkün allahtan oda bozuntuya vermedi ama nekadar utandığımı anlatamam.:eek::eek:

Bu arada eklemeyi unutmuşum eşim birkeresinde yanımda yapmıştı bende yuh diye seslenmiştim :)

Son düzenleme:
delikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden bende duymamaya çalışırım ama gülme krizim tutarsa ne yaparım bilmem kiii...delikafaduldendelikafadulden

BUNU BENİM YANIMDA YAPMAMASINDAN RAHATSIZ OLURDUM EŞİM YAPIYO BENDE YAPIYORUM NE VARKİ :nazar:
İLK BAŞLARDA UTANIRDIK O ESKİDENDİ şakkıdı
hem bu susamak kadar normal bence :kahve:

ne şimdi ne de sonrasında yapabileceğimi hiç sanmıyorum. rahat olmak benim için, istediğim kıyafeti giyebilmek, eşimin sevdiğimin yanında rahatca uzanabilmek vb. rahat olmayı böyle tanımlayabilirim anca.ama gaz çıkarmak her iki şekilde de (ağız da dahil) ne yaparım ne de 1 kere bile yapmış olsa uyarır, birdaha ki yapacak olmasına izin vermem kesinlikle.evet doğal birşey adlandırdığınız şey yalnız yeri ve zamanı başkalarının yanında olmamalı diye düşünüyorum fikrimce

X