Patronuma ilani ask ettim

Adam siz uzulmeyin diye oldukça politik konusmus. Sizi kirmamak icin guzel bir uslup kullanmis. Bence de unutsaniz iyi olur. Umut verici bir sey goremedim bu konusmanin icinde.

Bence ayril o isyerinden..adamla konusarak hata yapmissin kibarca reddedilmissin.Burda umut var diyenlere bakma bence

Yuzunr buyuk cogunlukla hep baktim. Ama hic srssizlik olmadi. Buyuk bi sakinlikle dinledi beni ve cokcada konusup fikrini soyledi. Ozel sebep mebep hic bisey katmadim. Direk soyledim bu yuzdende ise odaklanamadigimi hayallere daldigimi daha fazlasini istedigimi ve kendjme engel olamadigimi soyledim. Ona olan ilgimin baslama sebebinide kucuk bi ozetledim :)) evet baskasi anlatsa gercekten benim icinde cok heyecanli olurdu. Ama suan o kadar tuhafim ki anlatamam.

Benim oldugum yere daha sik gelmesi,beni daha cok gormek istemesi filan nedense hic sanmiyorum. Bence tel yoluyla ulasabilirdi onuda almadi zaten. Ama madem acik bi kapi birakti gibi bende bi sure beklemeyi dusunuyorum kendimi geri cekerek.

Hoşuna gitmiş Adam'ı tanımadığım için daha fazla yorum yapamayacağım ama sene hiç tanımadan aşık oldum gibi kesin bir söz söyleme Fazlasıyla hoşlanmışsınız belli Ama aşk çok ağır olur bence biraz geri adım at bak o sana nasıl yaklaşıyor bence sen geri çekilsen o adım atar muhtemelen ama guvenme

Bence patronunuz çok akli basında ve mantıklı davranmış şu an sizin hal ve hareketlerinizi incelediğini düşünüyorum bir süre sonra ona borcunuz olan 1 saati sizden isteyecek emin olun.

Canim patronun cok olgun davranmis biraz daha mesafeli olmaliydi cunku biraz umutlanmissin anladigim kadariylaZ

Ama O sadece ona hissettigin duygularsan dolayi isini birakmaman icin aana cok guzel yol gostermis.

Kac yasindasin? Ne kadardir calisiyorsun?

Ben 15 yildir is hayatindayim yuksek lisans yaparken calismaya basladim ve inan bana is hayati ben onu begendim bunu soyleyip istifa edeyim diyecegin bir yer degil ama tabii ki basarili olup kariyer sahibi olmak istiyorsan.

Ve patronunun da dedigi gibi bu konudan kimseye bahsetme sen isini yap zaten farkli bolumdeymissiniz

Adam süpermiş yalnız, kaliteli birisi bence. Numaranı alsaydı bunları söylemezdim. Gevşemeden sırnaşmadan eli gözü oynamadan politikce çıkartmış seni ortamdan. Ne evet demiş ne reddetmiş. Tam bir pro. Sana “hadi git dinlen” demesi yeşil ışık göstergesi. Hoşuna gitmiş bu cesaret.

Kıl oldum ben bu adama
Haspam hergün aşk ilanı alıyor zaar
o kadar politik, sakin,serinkanlı
Kendine dikkat et bacım

Bence adam tam anlamıyla red etmemiş .belki o da bir süre için seni gözlemlemek istiyor olabilir.nasibe inanırmısın demesi çok anlamlı bence .senden emin olmak istiyor olabilir.malum zengin koca avcısı çok.

Siz bir insansınız. Birine sevgi beslemeniz ve bunu paylaşmanızdan daha doğal hiçbir şey yok.
Bu bir eziklik değil, onur kırıcı bir hadise de değil.

Adam bence gayet aklıbaşında davranmış. Şunu da düşünmek lazım: Biri pat diye ilanı aşk etmiş genç bir kadın. Şaşırır sanırım.

Biraz zaman verin ama artık adım atmayın.
Bakalım ne olacak.

Etkileyici yorumlardan biri daha :) ne yapmalıyım beklemeli miyim? Ümitlenmemeli miyim? gerçi şuan ne söylense işlenmiyor sanki. Sevgim iki kat daha arttı sanki uakından ona bunları söyleyip onunda öyle dinlemesini görünce..

Bence adam tam anlamıyla red etmemiş .belki o da bir süre için seni gözlemlemek istiyor olabilir.nasibe inanırmısın demesi çok anlamlı bence .senden emin olmak istiyor olabilir.malum zengin koca avcısı çok.
Ben tam anlamıyla yorumunuz gibi düşünmesini o kadar çok isterdim ki.. çünkü beni tanıyınca zaten kaygılarının yer olduğunu farkedip bana gelecek diye düşünürdüm. Ne güzel olurdu :)

Ay sende adamla birsey yaşamadan ne aşkı ya
Beğenmişsin işte hepsi bu
Sanki leyla ile mecnun
Adam dua et iyi niyetli biri çıkmış
Kötü niyetli olsa senin zaafını kullanırdı.
Zaaflarıma yenilmeyecek olgunlukta ve yaşta olduğumu düşünüyorum. Yinede öneriniz için teşekkür ederim. Birinin duygularını bu kadar hafifsemenizi de doğru bulmadım ek olarak. Çünkü ben,sizin beğenmişsin işte hepsi bu dediğiniz adamın hayaliyle yatıp kalkıyorum. En zor zamanımda onu sevmeye başlayıp bununla yaralarımı sardığımı düşünerek ayağa kalkıyorum. Hiçbir şey bu kadar basit deil. Sadece ben biraz daha fazla hassasımdır o kadar.

Bence patronunuz çok akli basında ve mantıklı davranmış şu an sizin hal ve hareketlerinizi incelediğini düşünüyorum bir süre sonra ona borcunuz olan 1 saati sizden isteyecek emin olun.
Öyle mi dersiniz? geri çekilme ve ortalarda görünmeme kararı aldım bi süre. Mecbur kalmadıkçada odasına çıkmayacağım. O 1 saati istemesi için herşeyi yapardım:) ama ben ne yazıkki sizin kadar olumlu enerji alamıyorum nedense.

Etraftan kimseye bahsetme öğüdünü dikkate al, vardır bir bildiği. Çok sert ters bi adam olsa sen bu itirafları yapamadan odadan kovulurdun. Söyledikleri sadece gururunu okşasa yine de gün sonunda çıkışını verebilirlerdi, senin yerine çalıştırabilecekleri eleman bulmak kolay. (İş arayan insan çok fazla). Bence gözlemleyecek bir süre, doğal davran bu süreçte . Yakın zamanda işin rengi belli olur. Ben patronunun hoşuna gittiğini düşündüm açıkçası. (Kızı işinden etmeyelim mantığıyla Hulusi kentmenlik yaptığını düşünmüyorum. Pek umrunda olmaz onların)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…