Patronuma ilani ask ettim

Ben de aynen boyle dusundum. Ciddi bir beraberlikten cok ani yasayip degerlendirmek isteyen kazanova. Biraz da egosu sismis.

Yapmayın kızlar okuduğum yorumlar beni mutlu etmişti şimdi de sizin bakış açınız mantıklı ve bir o kadar da üzücü geldi
Konu sahibi geri planda dur erkekler avcılığı sever kaç ondan ki sana gelsin üstüne gidersen itici olur hele öyle üzgün süzgün aşk dilenirmiş gibi bakışlar sakın atma sana acımasını istemiyorsan

Ben olsam bu konusmadan sonra geri cekilir umursamaz gibi davranır beklerim kaçan kovalanır misali

Diger turlu sen ustune gittikce canin yanacak gibi hissediyorum anlattığin kişi gozumde kibirli ve bencil olarak canlandı

Hakkında hayirlisi ne ise tez zamanda o olur inşallh

Okurken zevk aldim hikaye okur gibi :)
Uzun olmasi dert degildi yani..

Acilmaniz iyi cesaret keske cok fazla detaya girmeseydiniz ama yinede kendine dert etmektense acilmak daha mantikli.. Simdi uzerinize duseni yaptiniz , acildiginiza gore artik durum platonikte degil sirkelenin ve isinize donun.. Asla bir adim daha atmayin karsi taraf zaten istiyorsa size adim atacaktir.. Durduk yere odasina gitmeyin bundan sonra.. Ondan adim bekleyin

Ah minel aşk!! Nice kalp var ki aşkın kıyısından geçmeyen aşkın ne olduğunu bilmeyen. Bu duyguları yaşamak bile çok güzeldir.Şansınız bol olsun aşktan yana

Agir abinin agirdan almadi lazim. Sizi tartacak ogrenecek once. Karsiliksiz olmaz ki.

Takipteyim :) Adam ne hoş yaklaşmış be.. Kaldı mı böyle adamlar.? Siz şimdi ortalıkta fazla gezmeyin.. Azcık saklambaç oynamaca. Bakalım gelecek mi size? Ayy çok helecanlıııı.! Brezilya dizisi gibi yahu:) inşallahhhhh muradınıza erersiniz:) hadi bakalım bekliyoruz.. Lütfen her gün yazın.. :)

seni reddetmemis ama kesin bisey de dememis evelemis gevelemis...
ne yapmaya calismis anlamadim...
kibar olacam diye b.kunu cikarmis.
resmen yavsamis sana hafiften aslinda
" nasipde varsa seni bulurum.varligindan memnunum "

sımarmış böbürlenmiş patron adeta.
sana ilgisi bana normal gelmedi seni kullanabilir dikkat et.patron neticede
sanki dizi senaryosu okuyorum gibi geldi bi an nedense tek bana mi oyle geldi :)
bu arada yasin kac okumadim sayfalari patron 42 demissin umarim oatronundan kat kat kucuk yasta degilsindir.eger oyleyse seninki koca bi hayranlik baska bisey degil derim ve dikkat et kesinlikle....
dip not : sizin konunuz fake demiyorum yanlis anlamayin olabilir

Onun yuzunden isinizden olmanizi istememistir. Kendisi patron ve bekar oldugundan ona ilk acilan kadinin siz olmadiginizi dusunuyorum. Size kendinizi kotu hissettirmemek icin nazik bi sekilde redetmis izlenimi edindim. Yine de hakkinizda hayirlisi olsun.

En tehlikeli erkek tipi Kibar, agir abi, 40li yaslar...
Eger taktik yaptigini belli etmeden oyunu kurallarina göre oynamazsan canina okur, fena kalbin kirilir.
Bence kamyonun altinda kalsaydin daha iyiydi...

Birde bisey diycem.. kadinin acilmasi cok itici geliyo cogu erkege.. cunku onlar kovalamak ister, az surunmek ister... ani yasamak derken adam neyi kastetti sence?

Ben de aynen boyle dusundum. Ciddi bir beraberlikten cok ani yasayip degerlendirmek isteyen kazanova. Biraz da egosu sismis.
Ya aslında böyle biri olmadığı için seviyorum onu kızlar. Aylarcı içlerinden en egosuzu en mütevazi olabı bu diye anlattılar bana. Ama hislerimi bildikleri için değil gelişigüzel tipik patron dedikodularından dolayo.

Birde bisey diycem.. kadinin acilmasi cok itici geliyo cogu erkege.. cunku onlar kovalamak ister, az surunmek ister... ani yasamak derken adam neyi kastetti sence?
Adam durduk yere demedi zaten olumlu konuştuğu halde işi olumsuza çekip sorular sormamın üstüne şöyle bi yorumda bulundu: neden kendini bu kadar yoruyorsun kendine bunu yapıyosun bu kadar neden nasıl olacak diye kendine sorup kendini yoracağına anı yaşasan o andan keyif almaya çalışsan gencecik bi hanımsın bunu kendine yapma vs tarzı konuştu.

Teşekkür ederim iyi dilekler için. Bak bana karşı olumsuz olacağınız ama gerçektne karskter olarak kötü niyetli bi adam olmadığını düşünüyorum.
Mutlaka uzak durma taktiğini uygulayacağım

Bi gün varya bana bunu yapacağımı söyleseler hayatta inanmaz üstüne küfür ederdm ama yaptım. İyiki yapmışım.sadece yaptığım şeyden rutinden biraz farklı olunca gergin ve huzursuz oluyorum iş yerinde. :)

Dimi, dizi senaryosundan kopya çekilmiş gibi geldi bana da.. dialoglar filan bi garip..
Kimse böyle uzun uzadıya burada bunları yazmaz. Neden insanlar burda sürekli duyguları yada konuları hakkında size bir şeyler inandırmak zorunda hissediyor ki? Ben sadece bir şey paylaştım hayatımdan ve eğer dikkat çekici ise her türlü olumlu olumsuz yoruma açığım. Ama rica ederim fake iması yapmayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…