Patronuma ilani ask ettim

Adamın egosunu okşamışsın o da biraz kenarda bekle demiş gayet politik şekilde. Tam pazarlamacı :) Belki bir sevgilisi vardır..

Şimdi sıra sende. Gün içinde hiç görünme o katta işin olsa bile başkasından rica et o götürsün. Görünme biraz merak etsin

O ne cesaret öle gıAskimdan gebersem de yapamam öle bisi ...bence biraz daha bekle bakalim nolcak acele etme bu kadar taviz verme ayrica bole bisi olmamis gibi davran bakalim nolcak

En güzelini yapmışsın patron veya tezmilikci ne farkederi seviyorsun hoşlanıyorsun

Bende böyle bişey yapmıştım benimkjnin sonu kötüydü seninki daha güzel sonlanmış en azından bazen sevdiğini söylemek için geç kalabilirsin

Kimse geç kalmasın söylesin hayat kısa

Bu yaptiginiz medeni cesaretinizden dolayi kutlarim.Ben heyecanlandim ve mutlu oldum resmen.Oncelikle adam kesinlikle acik kapi birakmis.Sevdiginizi soylemenizden hoslanmis ve beklenmeyen bu hareketten sonra yapacagi sey hakkinizda istihbarat toplamaktir.Sevgilisi olsaydi size hakkinizda ozel sorular sormazdi.Tabii alcak bir insan degilse.
Sizden hemen cep no ya da iletisim bilgisi almak demek askinizi kabul etmek ve sizi beklentiye sokmak demektir.
Bu yuzden adamdan gelecek adimi bekleyin.Zaman herseyi gosterecektir.Kendi kendinize triplere girmeyin.Adam herseyini belli etmek zorunda degil.

Heyecanla okudum buraya kadar Sonuçta hayırlı olsun dilerim. Birçok arkadaşın söylediği şeyi tekrar yazmış gibi olucam ama bende diyorumki, artık kendini geri çek ve bekle canım. Adam belkide romantik bir tip. Öyle alelacele birşeyler yaşamak istemiyor. Tadını çıkara çıkara hazmede hazmede yaşamak istiyor tüm süreci. Belki seni şaşırtmak için bilerek no falan almadı. Belkii telefonunu cv den alıp pat diye mesajj çekecek sanaaaa :)))
Ayyy ne heyecanlıııı
Ama yinede çok hayaller kurup ümitlendirmeyelim seni canım
Hakkınızda hayırlısı olsun dilerim

Bir laf vardır'' Beklenen zaman gelecekse çekilen çile kutsaldır'' Şimdi size kolay gelmiyor aynı ortamda çalışıyorsunuz ama bölümleriniz ayrı bu itiraftan sonra geri çekilmeniz gerekir.
Bir müddet işe kendinizi verin yogun çalışmayı deneyin.
Evet patronunuz olgunlukla karşılamış hayatında biri var yada hoşlandıgı başka biri var bilemeyiz.
Ama okuduklarımdan anladıgım kadarıyla kendisi yüzünden istifa etmenizi istememiş.
Varlıgınızdan haberdarmış yani daha önce dikkatini çekmiş olabilirsiniz.
Tek sey zaman zamanla meyvelerini toplarsınız insalllah.
42 yaşındaki adam da emin olun çok secicidir.

Adamin 42 yasinda olup neden evlenmedigini biliyor musun mesela?
Belki çapkin,belli ayran gönüllü,belki ciddi iliskilere gelemiyor.
Sana kimseye bahsetme demis ama umarim kendisi bahsetmez kimseye.
Bu adama bu kadar anlam yuklememeni oneririm,uzulen sen olursun.
Adami oyle bir anlattin ki ben bile asik olacam yani nerdeyse.Gercekten asik oldugun belli ama biraz zamana birak.
Cesaretini de kutlarim valla,ben yapamazdim.insallah sizin de hikayeniz boyle baslar,olmayacak sey degil.

13 yaş görünürde fazla ama aşk olduğu zaman hiç önemli değil , hayatımın en güzel aşkını 12 yaş büyük biriyle yaşamıştım ki ben o zaman 25, o 37 yaşındaydı hiç de pişman olmadım ..

Senin konuya gelince de ben nedense diğer arkadaşlar gibi adamın olumsuz olduğunu düşünmedim , adam koskoca patron tabi ki ağırdan alacak , aaa hadi ya tamam o zaman hemen bi ilişkiye başlayalım demeyecek, muhtemelen seni bir süre izleyip tartacak , birine bahsettin mi , ortamda dedikodu dolaşıyor mu diye ,, bence olumlu görürse bir telefon ve bir yemek bekle

Enerjiniz icin tesekkurler boyle konusmayin feci umitleniyorum cocuk gibi :))))
Umarim bisey hissedebilir. Eger olumlu biseyler olursa mutlaka paylasiyor olurum

Bence bu iş zamanla olur.sen adamı dinle,kimseye bir sey deme.onun bekledigi yonde davranmaya devam et.yani olduğun gibi ol.
Burdaki yorumlardan anladigim kadariylada adam acaba bisey hissedebilecekmiyim die dusunuyor olabilir gercekten. Hayir bunu dusunuyo olması bile iyi bisey benim icin ama gercekten kendi icinde bahsini bile kapadiysa o koru,neden o zaman boyle konustu di mi? Beklemekten baska carem yok zaten umarim sabirsizlik yapmam

Boyle yorumlar gelince seviniyorum gercekten. Bi kac gun kendimi fazla gosterdim o katta galiba ama cidden isten dolayiydi.bundan sonra baskasindan rica edicem ve biraz gorunmemeye calisicam. Ayrica kesinlikle alcak bi insan oldugunu düşünmüyorum ve oylede hissediyorum gerçekten. Hayirlisi olsun tabi ama beklemek zornolacak, o ara tribe girmem insallah :) bir de bana ozel hayatindan kimseye bahsetmedigini benimde oyle yapmami tavsiye etti. Eger bilgi toplayacaksa bunu kimseye sormadan nasil yapacak ki?

Aptalca hatalar yapma.sabret.bence bu iş olur.ama boyle devam edersen.

Patron diyorsun telfn numaran kesin vardır iş yeri kaytlarında .. ulaşmak istese çok rahat bulur yani..
yıllık izne fln çıktığnda sana ulaşır bnce... şuan akışına bırakalım demiş. çevre dedikodu ve baskısına önem veren birine benziyor. Gizli tut ve zamana bırak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…