Patronuma ilani ask ettim

Tesekkur ederim guzel dilekler ve tarafsiz yorumlar icin. İnsallah dediginiz gibi olur. Maalesef burda calisan cayci ablamiz onun icin annesini kaybettikten sonra pazar gunleri bile calisir oldu,cogu seyden isi disinda kendini soyutladi diyor. Bende bilemiyorum evlenmemesinin ne gibi sebebi vardir yada yoktur.. bir kez nisanlanip ayrilmis cunku nisanlisi yegeniyle kisa bir gorusme yasamis kendide bunu ogrenince atmis nisani. Bildigim ve bana anlatilan tek sey bu.

Bu konuya yorum yapmadan edemeyeceğim. Evet adam kibar konuşmuş yalnız olgun gelmedi bana açıkçası. olgunluk nerde anlayamadim? Ümit vermiş açık açık. Çoğu kişi ümit vermemiş demiş. Nasıl ümit verebilir ki başka? sadece bir telefon numarasi istememiş o kadar. orada da çok akıllıca davranmış. Zaten kendinden hoşlanan bir kız var. Neden istesinki? güya sözüm ona ümit vermemiş görünecek. Konu Sahibi hayallerini yıkmak istemem. Sana adım atsa, birşeyler olsa bile her zaman temkinli ol..Duygularina yenilme..Çünkü sen çok cesurca bir davranış göstermiş olsan da artık zayıf yanını da göstermiş oldun..

İyi de Adam neden no istesin ki

Patronsa konuşa her türlü ulaşır kayıtlardan
Sadece finansla ilgilenen pazar gunu bile is yerine geleb personelle cok alakasi olmayan bi adam. Nedense personelle alakasi olmayan bi adamin ozel olarak tel no ma ulasmasi icin caba sarfedecegini zannetmiyorum. Bana dedigi sey suydu; nasipte varsa ben seni her sekilde bulurum zaten.'

Şuan için size karşı duyguları olmadığını fakat ileride duygularınızın karşılıksız olmayacağını da söylememiş. Yani arada kalmış o an için evet bende birşeyler. Hissediyorum diyemezdi sonuçta patron sizce onun çalısanısınız şaşırdıgı için tepki göstermediğini düşünüyorum. Sizin duygularınız üzerine düşünüp acaba olabilir mi diye düşünmeye baslamstır. En azından içinizde kalmasındansa siz söylemişsiniz gerisi patronunuza kalmıs

Kimseye bahsetmedim tabii ki o demese bile bahsetmezdim ben. Ama birbirimizi gun icinde cok az goruyoruz bayada iskolik birisi. Nasil beni izler tartar bicer bilemiyorum. Onun icin bu islerin onemli olmadigi biraz asikar. Ama bir sure beklemekten baska carem yok kesinlikle.
Umarim borcumu odememe bi firsat verir :)

Şuan için size karşı duyguları olmadığını fakat ileride duygularınızın karşılıksız olmayacağını da söylememiş. Yani arada kalmış o an için evet bende birşeyler. Hissediyorum diyemezdi sonuçta patron sizce onun çalısanısınız şaşırdıgı için tepki göstermediğini düşünüyorum. Sizin duygularınız üzerine düşünüp acaba olabilir mi diye düşünmeye baslamstır. En azından içinizde kalmasındansa siz söylemişsiniz gerisi patronunuza kalmıs

Merak etmeyin cok dikkatli olacagim. Tesekkur ederim uyari icinde. Ama gercekten duygularimla mantigimi ayri yerlerde yonetme konusunda iyiyimdir. Tipki ona asik oldugum icin isten ayrilmak istemem gibi. Cunku oluru yok diye kendime ogretmistim bazi seyleri ve kararim kesindi. Bu karar ancada onun boyle olumlu konusmasiyla bozulurdu. Ama bilemiyorum iste yinede. İcimde olumsuz olacak diye bisey var ama hayirlisi.

Hikaye çok fantazi tadında ilerlememiş mi ya bir bana inandırıcı gelmedi galiba ama sonunu böyle değil daha heyecanlı bekliyordum itiraf edeyim. Hayal gücüm mü geniş bilemedim

istifa sebebinin kendisi olduğunu söyleyerek seni cesur adletmiş ama umarım içinden bunu açılmak için bahane ettiğini düşünmez. O yüzden artık birşey belli etme ondan hamleleri bekle.

42 yaşında, hiç evlenmemiş bir adamın ve gayet de normal bir adamın hayatında birileri vardır. ya duygusal anlamda, o yoksa da cinsel anlamda vardır. yani öyle işkolik filan göründüğüne bakma. ben ne işkolikler gördüm, işten çıkınca çapkın sırtlanlara dönüşen. ama işyerinde gayet ciddi, işini iyi yapan insanlardı.

demem o ki iş ve özel hayat birbirinden tamamen bağımsızdır.

hislerini söylemene gelince. kişisel olarak bir rahatlama hissettiysen iyi yapmışsın ama bir ablan olarak aslında pek de doğru yapmadığını söylemeliyim. uzun uzun yazanlar olmuş sakıncalarını, ben tekrar yazmayacağım ama kendini artık geri çekip beklemeye alsan iyi olur.

umarım pişman olmazsın.

Yani istersem bulurum diyor neden senden numaranı istesin ki

Adamı gözünüzde büyütmüşsünüz. Tel numaranizi bulmak sadece patronunuz icin degil o isterindeki herkes icin cok kolay.

Umutlanmak istiyorsunuz, anlıyorum. Ama benim patron hakkında edindigim izlenim şu "cok terslemiyim, bigün bi yoklarım belki ordan yolumu bulur gönlümü hoş ederim". Çünkü aranızda geçen konuşma beni irite etti. Nezaket sahibi biri olmasından çok çapkın biri izlenimi uyandırdı bende.

Ben de bir ben miyim böyle düşünen diyordum
Ekleyeceğim tek şey konu sahibinin ciddi düşünme amacı varsa aradaki yaş farkının çok fazla olduğunu göz ardı etmemesi gerektiği

Kız ayrıntılı anlatsana biraz nasıl söyledin
Lafa nerden girdin
Öyle dümdük ben size aşık oldum ahanda istifam mı dedin özel sebeplerim var diye dolandırdın mı
Adam dumur olmadı mı
Yüzüne baktın mı konuşurken
Hiç şaşırmadı mı
Hiç sessizlik olmadı mı
Ay niye beni bulmaz şöyle ekşınlar
Ne sıkıcı hayatım var

bir tabir vardır eşşeğin aklına karpuz kabuğunu sokmak gibi.bence iyi bişey yapmışsın.bundan sonra olacaklara bak artık senin bulunduğun yere daha sık gelmeye başlayacaktır.senle biraz daha fazla ilgilenebilir ama sana tavsiyem sen kendini fazla kaptırmaman zira terstte tepebilir.nedenine gelince genelde işin açığa çıkmaya başladıkça diğer kardeşleri sizden rahatsız olup sizi ekarte etmeye durduk yere stres yaşamaya başlayabilirsiniz.dikkatli olun bakışlarınızın başkalarının yakalamamasına dikkat edin.taki ondan bir cevap gelene kadar.birde kendinizi basit değil zor biri olduğunuzu sizin ona aşık ama her şeyinizi verecek kadar olmadığını anlamasını sağlayın.yani kısacası görüşme isterse ben ciddi görüşme istiyorum diyin direk.bu kadar acık konusmusken bunuda söyleyebilirsiniz.inşallah hakkınızda hayırlısı olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…