Patronuma ilani ask ettim

Ben evlenmeden önce biraz zor kadın olsun diyorum siz nerelere getirdiniz
hanımefendi zor kadın ne demek yahu?

2 yetişkin insan, birbirlerinden hoşlanıyorlarsa,ağızları var değil mi,söylesinler. ne olacak?

hayatı bu kadar zorlaştırmaya gerek var mı? bu ağız,dil,yanak kasları bize niye verilmiş? konuşalım diye değil mi?

sene olmuş 2021 ,insanlar Mars ve aya koloni gönderecekler,bizim konuştuğumuz şeye bak : '' önce kadın adım atarsa kolay lokma gözükür,basit olur''

yapmayın Allah aşkına,buna medeni cesaret ve sosyallik deniliyor.

ha reddedildiği halde sakız gibi yapışma durumu olsa tamam derim ,bir nebze haklı olabilirsiniz. ama bunu sadece kadına da indirgeyemem. hem erkek hem de kadın,reddilmesine rağmen huzur bozacak şekilde yapışıyorsa, bu basitlik sayılabilir.

ama dediklerinizin gerçekten mantıklı bir tarafı yok....

burayı okuyan gençlere de kötü örnek oluyorsunuz, değer ve yargıları evrilme ve gelişme aşamasında olup da burayı okuyan çok genç var, şu dediğinizi okuyup hem kendilerini yanlış yönlendirecekler hem de anne olduklarında o zihniyetle çocuk büyütecekler. yapmayın yahu

Kolay lokma denince aklıma neden lokum geliyor benim ya? Ne biçim çağrışımlar bunlar? Sizin de aklınıza lokum geliyor değil mi? Manyak değilimdir yo yo. Bundan sonra gelecek sizin de aklınıza.

bu ağız,dil,yanak kasları bize niye verilmiş?
Öpüşmek için.

Hayır reddedilsen ne olur ki? Denedim olmadı der yeni limanlara yelken açarsın olur biter.
Kesinlikle katılıyorum.Yıllarca platonik olarak sevdiğim birinden bir türlü vazgeçemediğim ve hep tereddütte kaldığım için tam olarak açılmasam da ona belli ettim. Sonrasında ise kafada bitirdim ve şimdiki eşimle tanıştım. İyi ki de öyle olmuş yoksa aklım hep onda kalacaktı. Oysa böyle olunca içimde de bitmiş oldu ve gerçek aşkımı buldum çok şükür

4 yil sonrasi. Ne oldu peki sonra merak ettim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…