Patronuma ilani ask ettim

Merhaba,

Ben 29 yasinda ozel bir sirkette 1 yildir calisiyorum. Calistigim sirketin 5 patronu var ,hepsi kardes ve biri oldukca sert kuralci 42 yasinda hic evlenmemiş personelle pek alakasi olmayan butun gununun çoğunluğunu calisarak geciren ve sirketin butun finansiyla ilgilenen bir adam.

Simdi kesin diyeceksiniz ki bulundugu konumu patron olusu ilgini cekti,ask filan degil seninki. Onceleri bende bunu soyluyordum kendime hatta bir gun birine gercek bi platobik ask besleyecegim ihtimalini bile vermiyordum. Hele bu patronum olacak deseler asla yok artik derdim. Ama oldum. Cok asigim. Onu gorunce kalbim agzimdan cikacak gibi oluyor. Sirket çalışanlarının tesaduf patronlar hakkinda soyledigi seylerin icerisinde bazilarini cimbizla cekerek kendimden biseyler bularak en cok o dikkatimi cekmisti bu sayede ona olan ilgim baslamisti,digerlerinden farkliydi. Beni istemesin ama yeterki ona bi kere sarilayim yuzune dokunayim istiyorum. Yemin ederim her sabah her gece bunun hayali ile uyanip uyaniyorum. Kimseye anlatamiyorum buraya dokmekten baska carem yoktu. Fikirlerinize inanilmaz ihtiyacim var suanda.

7.ay oldu ona olan ilgim baslayali,isime konsantre olamiyordum. Surekli bi bahaneyle onu oldugu kata cikiyodum. Bakislarimdan ilgimi farketmis olsa gerek,beni bi gun yanina cagirdi odasinin onunden gecerken. Adimi ne is yaptigimi ve nasil gittigini sordu kisa ve kibar bi konusmanin ardindan ise geri dondum. Cok sempatik bahsedilen sertligi olmayan nazik bi adamdi. bi hafta sonra bi bahaneyle ben ciktim odasina yine ayni sicakligi gordum hatta ismimin anlamina bakip google dan aratip sonundada biz buraya nerden geldik ya diye gulusup konuyu kapadi, gerci ben bi anlam cikaramadim acikcasi.Kendime engel olamiyordum halen olamiyorum,onu gormeden duramiyorum.
En sonunda bu olanlardan sonra psikolojik ve ruhen iste degilgibiydim aklim hep ondaydi isimi duzgun yapamadigimi farketmeye ve iyi e uzulmeye basladim. İstifami hazirladim ve cebime koydum. Bi cilginlik yapip cuma gunu odasina gittim.
Ona cok asik oldugumu kendime engel olamadigimi bu yuzden ise kendimi veremedigimi istifa edecegimi bunun uzerinede icimi rahatlatmak istedigimi soyledim. Butun duygularimi anlattim nasil basladigini ne ile basladigini ne hissettigimi.sacma sapan hayaller kurmaya basadigimi daha fszlasini istedigimi ve bunun onune gecemedigimi anlattim.beni farketmedigini ama ona aylardir asik oldugumuda ekledim. Buyuk bir sakinlikle karsiladi ve hepsini dinledi. İsten cikma sebebimi sordu ve duyunca ozel hayatimi disarda birakmam gerektigini varligimdan memnun olduguju soyledi. Varligimdan haberiniz yoktu diyorsun ama bu benim sinirlarima giriyor oraya girme diyerek gulumsedi. Duygularimin benim sucum olmadigini,normal oldugu ve samimiyetime inandigini soyledi. Karsimda cok guzel zarif dikkat cekici ve akli selim bi bayan var dedi. Ben tabi o olumsuzlukla yaklasip kendimi o kadsr istifa etmeye ve beni olumsuz gorecegine odaklamisimki soyledigi guzel seylerin keyfini bile yasayamadim o an. 'Varligindan memnunum,isten cikmani istemiyorum.ozel hayatini isine karistirmamayi ogren. Nasip diye bir sey vardir bilirmisin ona cok inanirim eger nasipte varsa gelir bulurum bi sekilde ben seni' dedi. Ben anlamamaktan direnince soylenilenleri, ne demek istedigimi anliyomusun neden kendine sorular sormak yerine ani yasamiyorsun dedi. Senin bolumun ayri benimki ayri buna ragmen varligindan memnunum diyorum.
Boyle olmasa bile hayat boyle bazen karsilik bulabiliriz bazen platonik kalabiliriz bazen gulup aglayabiliriz kendini bu kadar sikip,uzme dedi.
Simdi git evine guzelce dinlen dusunu al guzel bi haftasonu gecir ve bence istifanida at dedi.
Ayrica duygularindan kimseye guvenip bahsetmemeni tavsiye ederim sana dedi. İnsanlar sacma sapan konusunca is sevimsiz bir hal aliyor dedi. Ben bunca seye ragmen fduygularimi belli ettikten sonra burda calismanin benim icin Bunun yaninda hangi okuldan mezunsun vs nerede pturuyordun gibi sorular sordu. Guzel bi konusmaydi ama kesinlikle bi netlik yoktu konusmada. Hatta ben cok vaktinizi aldim gidiyim artik diyince evet bir saatimi aldin dunya kadar isim var bana bir saat borclusun bi ara odersin deyip gulumsedi. Bende bunu umarim unutmazsiniz dedim. Ben hic bir seyi unutmam dedi.
Ama kalkarken ne bir telefon no nede baska bir sey hic bir sey soylemedi istemedide. Kendi kendime gelin guveymi oldum yine anlamak istedigm gibi anladim dedim cikarken.

Suan cok garip hissediyorum. Cok cilginca bisey yaptim hem mutluyum hem tuhaf hissediyorum. Bilddim tek sey onu cok seviyorum ve onun bilmesi artik beni dahada geriyor burda oldugum surec icinde. Bugun odasina fatura goturdum hic bir sey konusmadik ve geri dondum masama.
Bu surec icinde nasil davranmakiyim ne yapmaliyim? Sizce o ne yapmaya calisti? Ben artik dusune dusune kafayi siyiricam galiba. Kimseye anlatamiyorum fikirlere cok ihiyacim var. Diyorum ya bana bi kere bile sarilsa ben yine cikip gitmeye platonik kalmasina raziyim.

Ondan bi haber bir adim gelmezse deli gibi uzulucem ama geleceginide sanmiyorum ne yalan soyleyeyim. Bu kadar olumlu seyler soyleyip telefon no istememesi yada baska bisey boyle dusunduruyor bana.
Tavsiyelerinizi bekliyorum cok uzun oldu hakkinizi helal edin.
Adam siz uzulmeyin diye oldukça politik konusmus. Sizi kirmamak icin guzel bir uslup kullanmis. Bence de unutsaniz iyi olur. Umut verici bir sey goremedim bu konusmanin icinde.

Bence ayril o isyerinden..adamla konusarak hata yapmissin kibarca reddedilmissin.Burda umut var diyenlere bakma bence

Kız ayrıntılı anlatsana biraz nasıl söyledin
Lafa nerden girdin
Öyle dümdük ben size aşık oldum ahanda istifam mı dedin özel sebeplerim var diye dolandırdın mı
Adam dumur olmadı mı
Yüzüne baktın mı konuşurken
Hiç şaşırmadı mı
Hiç sessizlik olmadı mı
Ay niye beni bulmaz şöyle ekşınlar
Ne sıkıcı hayatım var:bicak:
Yuzunr buyuk cogunlukla hep baktim. Ama hic srssizlik olmadi. Buyuk bi sakinlikle dinledi beni ve cokcada konusup fikrini soyledi. Ozel sebep mebep hic bisey katmadim. Direk soyledim bu yuzdende ise odaklanamadigimi hayallere daldigimi daha fazlasini istedigimi ve kendjme engel olamadigimi soyledim. Ona olan ilgimin baslama sebebinide kucuk bi ozetledim :)) evet baskasi anlatsa gercekten benim icinde cok heyecanli olurdu. Ama suan o kadar tuhafim ki anlatamam.

bir tabir vardır eşşeğin aklına karpuz kabuğunu sokmak gibi.bence iyi bişey yapmışsın.bundan sonra olacaklara bak artık senin bulunduğun yere daha sık gelmeye başlayacaktır.senle biraz daha fazla ilgilenebilir ama sana tavsiyem sen kendini fazla kaptırmaman zira terstte tepebilir.nedenine gelince genelde işin açığa çıkmaya başladıkça diğer kardeşleri sizden rahatsız olup sizi ekarte etmeye durduk yere stres yaşamaya başlayabilirsiniz.dikkatli olun bakışlarınızın başkalarının yakalamamasına dikkat edin.taki ondan bir cevap gelene kadar.birde kendinizi basit değil zor biri olduğunuzu sizin ona aşık ama her şeyinizi verecek kadar olmadığını anlamasını sağlayın.yani kısacası görüşme isterse ben ciddi görüşme istiyorum diyin direk.bu kadar acık konusmusken bunuda söyleyebilirsiniz.inşallah hakkınızda hayırlısı olur.
Benim oldugum yere daha sik gelmesi,beni daha cok gormek istemesi filan nedense hic sanmiyorum. Bence tel yoluyla ulasabilirdi onuda almadi zaten. Ama madem acik bi kapi birakti gibi bende bi sure beklemeyi dusunuyorum kendimi geri cekerek.

Hoşuna gitmiş Adam'ı tanımadığım için daha fazla yorum yapamayacağım ama sene hiç tanımadan aşık oldum gibi kesin bir söz söyleme Fazlasıyla hoşlanmışsınız belli Ama aşk çok ağır olur bence biraz geri adım at bak o sana nasıl yaklaşıyor bence sen geri çekilsen o adım atar muhtemelen ama guvenme

Bence patronunuz çok akli basında ve mantıklı davranmış şu an sizin hal ve hareketlerinizi incelediğini düşünüyorum bir süre sonra ona borcunuz olan 1 saati sizden isteyecek emin olun.

Canim patronun cok olgun davranmis biraz daha mesafeli olmaliydi cunku biraz umutlanmissin anladigim kadariylaZ

Ama O sadece ona hissettigin duygularsan dolayi isini birakmaman icin aana cok guzel yol gostermis.

Kac yasindasin? Ne kadardir calisiyorsun?

Ben 15 yildir is hayatindayim yuksek lisans yaparken calismaya basladim ve inan bana is hayati ben onu begendim bunu soyleyip istifa edeyim diyecegin bir yer degil ama tabii ki basarili olup kariyer sahibi olmak istiyorsan.

Ve patronunun da dedigi gibi bu konudan kimseye bahsetme sen isini yap zaten farkli bolumdeymissiniz

Adam süpermiş yalnız, kaliteli birisi bence. Numaranı alsaydı bunları söylemezdim. Gevşemeden sırnaşmadan eli gözü oynamadan politikce çıkartmış seni ortamdan. Ne evet demiş ne reddetmiş. Tam bir pro. Sana “hadi git dinlen” demesi yeşil ışık göstergesi. Hoşuna gitmiş bu cesaret.

Yuzunr buyuk cogunlukla hep baktim. Ama hic srssizlik olmadi. Buyuk bi sakinlikle dinledi beni ve cokcada konusup fikrini soyledi. Ozel sebep mebep hic bisey katmadim. Direk soyledim bu yuzdende ise odaklanamadigimi hayallere daldigimi daha fazlasini istedigimi ve kendjme engel olamadigimi soyledim. Ona olan ilgimin baslama sebebinide kucuk bi ozetledim :)) evet baskasi anlatsa gercekten benim icinde cok heyecanli olurdu. Ama suan o kadar tuhafim ki anlatamam.

Kıl oldum ben bu adama
Haspam hergün aşk ilanı alıyor zaar
o kadar politik, sakin,serinkanlı
Kendine dikkat et bacım :KK50:

Bence adam tam anlamıyla red etmemiş .belki o da bir süre için seni gözlemlemek istiyor olabilir.nasibe inanırmısın demesi çok anlamlı bence .senden emin olmak istiyor olabilir.malum zengin koca avcısı çok.

Siz bir insansınız. Birine sevgi beslemeniz ve bunu paylaşmanızdan daha doğal hiçbir şey yok.
Bu bir eziklik değil, onur kırıcı bir hadise de değil.

Adam bence gayet aklıbaşında davranmış. Şunu da düşünmek lazım: Biri pat diye ilanı aşk etmiş genç bir kadın. Şaşırır sanırım.

Biraz zaman verin ama artık adım atmayın.
Bakalım ne olacak.

Adam süpermiş yalnız, kaliteli birisi bence. Numaranı alsaydı bunları söylemezdim. Gevşemeden sırnaşmadan eli gözü oynamadan politikce çıkartmış seni ortamdan. Ne evet demiş ne reddetmiş. Tam bir pro. Sana “hadi git dinlen” demesi yeşil ışık göstergesi. Hoşuna gitmiş bu cesaret.

Etkileyici yorumlardan biri daha :) ne yapmalıyım beklemeli miyim? Ümitlenmemeli miyim? gerçi şuan ne söylense işlenmiyor sanki. Sevgim iki kat daha arttı sanki uakından ona bunları söyleyip onunda öyle dinlemesini görünce..

Bence adam tam anlamıyla red etmemiş .belki o da bir süre için seni gözlemlemek istiyor olabilir.nasibe inanırmısın demesi çok anlamlı bence .senden emin olmak istiyor olabilir.malum zengin koca avcısı çok.
Ben tam anlamıyla yorumunuz gibi düşünmesini o kadar çok isterdim ki.. çünkü beni tanıyınca zaten kaygılarının yer olduğunu farkedip bana gelecek diye düşünürdüm. Ne güzel olurdu :)

Ay sende adamla birsey yaşamadan ne aşkı ya
Beğenmişsin işte hepsi bu
Sanki leyla ile mecnun
Adam dua et iyi niyetli biri çıkmış
Kötü niyetli olsa senin zaafını kullanırdı.
Zaaflarıma yenilmeyecek olgunlukta ve yaşta olduğumu düşünüyorum. Yinede öneriniz için teşekkür ederim. Birinin duygularını bu kadar hafifsemenizi de doğru bulmadım ek olarak. Çünkü ben,sizin beğenmişsin işte hepsi bu dediğiniz adamın hayaliyle yatıp kalkıyorum. En zor zamanımda onu sevmeye başlayıp bununla yaralarımı sardığımı düşünerek ayağa kalkıyorum. Hiçbir şey bu kadar basit deil. Sadece ben biraz daha fazla hassasımdır o kadar.

Bence patronunuz çok akli basında ve mantıklı davranmış şu an sizin hal ve hareketlerinizi incelediğini düşünüyorum bir süre sonra ona borcunuz olan 1 saati sizden isteyecek emin olun.
Öyle mi dersiniz? geri çekilme ve ortalarda görünmeme kararı aldım bi süre. Mecbur kalmadıkçada odasına çıkmayacağım. O 1 saati istemesi için herşeyi yapardım:) ama ben ne yazıkki sizin kadar olumlu enerji alamıyorum nedense.

Etkileyici yorumlardan biri daha :) ne yapmalıyım beklemeli miyim? Ümitlenmemeli miyim? gerçi şuan ne söylense işlenmiyor sanki. Sevgim iki kat daha arttı sanki uakından ona bunları söyleyip onunda öyle dinlemesini görünce..
Etraftan kimseye bahsetme öğüdünü dikkate al, vardır bir bildiği. Çok sert ters bi adam olsa sen bu itirafları yapamadan odadan kovulurdun. Söyledikleri sadece gururunu okşasa yine de gün sonunda çıkışını verebilirlerdi, senin yerine çalıştırabilecekleri eleman bulmak kolay. (İş arayan insan çok fazla). Bence gözlemleyecek bir süre, doğal davran bu süreçte . Yakın zamanda işin rengi belli olur. Ben patronunun hoşuna gittiğini düşündüm açıkçası. (Kızı işinden etmeyelim mantığıyla Hulusi kentmenlik yaptığını düşünmüyorum. Pek umrunda olmaz onların)

X