Patronuma ilani ask ettim

hadi bir süre sonra ilgine cevap verdi seninle birlikte olmak istedi bunca yaş farkı kıdem patronluk durumu vs. vs.. nasıl olacak? bunun ile ilgili düşündün mü peki? hayaller kurarken muhakkak bunlar da vardır içerisinde.

Dizilerdeki gibi. Patronunuz dusunmuyormus ama zorla dusundurtmus gibi olmussunuz. Ama acilarak iyi yazmissiniz gelismelerden haberdar edin :))

. Çok romantik bence adam çok güzel konuşmuş umut var gibi ama bundan sonrası Sana bağlı çek kendini geriye hamlenin yapmışsın sıra onda eger üstelersen itici olursan kaçan kovalanır kaç biraz

Yanlış anlamayın sizi üzmek istemem ama çok basit hareket etmişsiniz .sizi aşağıya çekmiş yaptığınız keske sabredip duruma göre hareket etseydiniz.

Ayyy cok heyecanli:) takipteyiz gelismeleri yazin lütfen..Bence ilginiz hosuna gitmiş, gizli gizli sizi arastiriyordur gözlemliyordur.Siz rahat olun, sanki hic o konusmayi yapmamissiniz gibi davranin,işinize odaklanin eminim daha da meraklanacak ve ilgilenecek sizinle.Ben arkadaslarin aksine reddettigini düşünmüyorum.Politik davranmiş.Hakkinizda hayirlisi

Zaten istifayı ına vermeyecektim yanına çıkarken gittim ve söyledikten sonrada ik birimine verecektim. Ona sadece istifa edeceğimi söyledim. Ayrıca öyle duşunu al bilmem ne demedi benim çok kuruntu ve heyecan yapmamı anladıktan sonra oldu. Bu kada rkendini sıkma keyfini çıkar haftasonunun demeye çalıştı bence. Kendi olumsuz olsa bile niyetinin kötü olduğunu zannetmiyorum.

Genç bir kadın olduğun işinden de olmaman için Aslında seni hoş görü ile karşılayıp seni onure etmiş .. Dostane davranıp psikolojik destek olmuş sana saygı duymuş Yaptığı profesyonelliğe ve iş etiğine aykırı değil olması gerekeni yapmış .. Ama bu rahatsız olmadığı yada olmayacağı size karşılık yada umut vereceği anlamına gelmez .. Görünmeyen kısım mahrem ve özel kısmı çok çok olumsuz olabilir. Bu durumdan rahatsızlığı ilerleyen zamanda artabilir .. Bence siz hiç bişey olmamış gibi işinize devam edin gururlu ve ağır olun asla kendisine hiçbirşey teklif bile etmeyin mesafeli olun ve yüz vermeyin

Açıkcası yaş fsrkı umrumda bile değil umarım onunda değildir. Çalışmaya devam rderim ve bunu gerçekten işime yansıtmamaya büyük özen gösterrim. Önce onun iyiliği için yaparım bunu.

Yanlış anlamayın sizi üzmek istemem ama çok basit hareket etmişsiniz .sizi aşağıya çekmiş yaptığınız keske sabredip duruma göre hareket etseydiniz.

Önce bende böyle düşündüm bu yüzden işten çıkacaktım hatta. Bunu onada söyledim. İnsan duyguları yüzündne bi duruma düşmez bu senin suçun değil vs gibi konuştu.

ben olsam böyle bi çalışanı yanımda tutmam. adam yine insaflı davranmış. ama bu tip yumuşaklıklara yer olmamalı bence iş hayatında.

Bende sizin gibi düşündüm ama bu kadar aşıkken nasıl yapıcam bunları? Kesinlikle geride durmaya özen göstericem fakat yüz vermeyin hiç bir şey olmamış gibi davranmayın adım atmayın kısmı benim için ne kadar zor bir bilseniz

Önce bende böyle düşündüm bu yüzden işten çıkacaktım hatta. Bunu onada söyledim. İnsan duyguları yüzündne bi duruma düşmez bu senin suçun değil vs gibi konuştu.
Hakkınızda hayırlısı olsun ama ben şahsen bundan sonra iş yerinizde dahada huzursuz olacağınızı düşünüyorum.bence bundan sonra çok mesafeli ve uzak durun hatta gözüne gorunmeyin istiyorsa o gelsin.ayrıca çok beyefendi biri kırmadan güzel konuşmuş.bence artık atak yapmayın.

42 yasinda hic evlenmemiş

yine ayni sicakligi gordum hatta ismimin anlamina bakip google dan aratip sonundada biz buraya nerden geldik ya diye gulusup konuyu kapadi

varligimdan memnun olduguju soyledi

Varligimdan haberiniz yoktu diyorsun ama bu benim sinirlarima giriyor oraya girme diyerek gulumsedi.

Karsimda cok guzel zarif dikkat cekici ve akli selim bi bayan var dedi

Nasip diye bir sey vardir bilirmisin ona cok inanirim eger nasipte varsa gelir bulurum bi sekilde ben seni' dedi.

neden kendine sorular sormak yerine ani yasamiyorsun dedi

Ayrica duygularindan kimseye guvenip bahsetmemeni tavsiye ederim sana dedi.

bana bir saat borclusun bi ara odersin deyip gulumsedi.

Bu yazdıklarınıza dayanarak diğer yorum yapanların aksine sizi kibarca reddetmediğini, aksine size yaklaşmak için yol yaptığını, ama bu yolun seviyeli bir beraberlik değil de gününü geçirme eksenli olduğunu düşünüyorum.

"Anı yaşamak" demesinden, "borcunu ödersin" demesinden sanki sizin ağzınızı yokluyor gibi geldi.

Bir de daha sonraki bir mesajınızda en son beraberliğinizin ne zaman olduğunu sormuş.

Bana feci bir kazanova gibi geldi bu adam. Sizinle düşünüyor ama ciddi düşünmüyor bence.
Dikkatli olun.

Patrona bak sen:)) Disiplin sıfır. İşime odaklanamıyorım diyen birinin kendi isteğiyle yaptığı istifasını reddeden bir özel şirket patronu. Adam ya çok iyi birisi ya da şöyle köşede dur egomu tatmin edeyim diyen birisi...13 yaş da çok bee

Bence yapacaginizi zaten yapmisiniz. Bendan sonra size dusen kenara cekilip beklemek ne bir ima ne de bir beklenti icerisine girmeyin. Yasinin verdigi olgunlugi gostermis ve duzgun bir insan oldugu belli ki sizin duygularinizi istirmar etmeye kalkmamis.
Sessizce bekleyin zaman herseyi gisterir. Ama bu surecte bir adim daha atarsaniz yapisik basit bir kiz konumuna dusersiniz.

Direk öpseydin bari

O konuşmaları inandırıcı bulmamakla birlikte
Yinede söylemek isterim ki
Bildiğin ezmişsin kendini.

Düşünsene adamın karsısına oturuyorsun
Sana aşığım, ilk şurada başladı, seninle ilgili hayaller kuruyorum
Farkımda bile değilsin :/
Daha fazlasını istiyorum dsçdnmv

İlk okul öğrencileri öğretmenlerine aşık olur ya
Onlarda başını okşar, hay allah mode on..

Açılmak, ilk adımı atmak.. Böyle olmamalı, bu çok başka bir şey olmuş.

Patrona bak sen:)) Disiplin sıfır. İşime odaklanamıyorım diyen birinin kendi isteğiyle yaptığı istifasını reddeden bir özel şirket patronu. Adam ya çok iyi birisi ya da şöyle köşede dur egomu tatmin edeyim diyen birisi...13 yaş da çok bee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…