Patronuma ilani ask ettim

Bir kız okadar adım atıyor karşıdaki naza çekiyor kendisini bu yüzden kesinlikle olmaz deniyor olmasın.....
Bir erkek bir kadından hoşlanıyorsa sevgilisi yoksa kadında dünden hazırsa erkek neyi bekliyor... ben hiç hem hoşlanıp hemde geri duran bir erkek görmedimde...

Siz neye istinaden olumlu düşünüyorsanız ben de ona istinaden olumsuz olduğunu düşünüyorum bu olay akışının. :) Ben bir çok fikrimi belirttim bu başlıkta, bu sorunuzun da cevabı var, bulabilirsiniz. Evet fazlasıyla iddialıyım daha önce de yazdım yine bunları, mantıkla bakacak bir gözle istişare ederim hep olayları ki ayağım sağlam bassın yere. Ben saf aşık göremem, belki bazı şeyleri yanlış anlarım; ama aşık olan benim, diğer mantığına güvendiğim arkadaş değil ve beni sadece olumluya yönlendirmeyeceğini bilirim ki sadece olumluya yönlendirse de şüpheye kapılırım, acaba ben mutlu olayım diye mi böyle konuşuyor diye, kişilik özelliğim böyle fazla şüpheci biriyimdir.
Edit: Yazısı aşırı ironikti o yüzden güldüm. Sadece kendisi gibi kafadan kuranların yazmasını isteyip, sonra ben mi mana çıkarıyorum demesi aşırı ironik. Buna hala gülüyorum. :)

="Ceylinceylinbjk, post: 53530726, member: 857990"]Ya ne kadar boş insansın,ne geçiyor eline bunu yapınca?
İnsanların mutsuzluğundan zevk aldığına göre mutlak problemlerinle sana böyle devam et diyorum sadece.
Yalnız çok saygısızsın bak. Boş falan diyorsun da adamın yaptığı her hareketten anlam çıkaracak kadar boşta olan kim gayet açık bence. İşyerinde de baya boşsun ve buna rağmen işten çıkarmıyor seni bunu da düşün bak bi.

Konuyu başından beri okuyorum . Konuyu takip edenler ikiye bölünmüş durumda .. bir yanda aşkı yüreğinde hiç hissetmemiş o kalp çarpıntılarından bihaber olanlar ve kendilerini mantıklı ve dengeli görenler ..diğer tarafta aşkın o büyülü tarafını bilen ve herşeye rağmen kalbinin sesini dinleyenler..tabi ki aynı pencereden bakmayınca karşı görüşler olacak

Konu sahibi yüreğindeki sevgiye bir bak verdiği mutluluk ve coşku daha fazla belli ki o duyguyla yaşamak seni yıpratmıyorsa ne mutlu ama yüreğin fazlasıyla acı çekiyorsa aklını ve yüreğini başka şeylerle meşgul etmeye çalış ve bekle hayırlısını bekle..hayırlısını dile..sank bu işin sonu iyi olacak gibi belki de böyle olmasını yürekten istediğim için (istediğimiz)için öyle hissediyoruz...

Yok valla ask cigerimi kackez yakti ben de aksi taraftayim

Ama iste cok sayida olunca yipraniyor insan.Bu hayal kirikligini cokca yasamis bir insan olarak ne gerek var yipranmaya diyorum.Ama su var hic evlenmemis 30 yas alti bunlari rahatca denemeli uzulmeli aslinda.Tecrube olur iyinin kiymetini bilir
Cunku 30'dan sonra heleki bosanmadan sonra zinhar cekilmiyor.
Dene bakalim konu sahibi gelismeleri yaz merak ediyoriz nolacak.Ama madalyonun obur yuzunu asla unutma.Yine de cok yipranmamalisin gereksiz yere.Adam 42 miydi sen de 30.Oh karta bak kac yas kucuk buluyor.Nebilim baska asklari beklesen iyi ya bana gore.Yillarin heba olmasin.30 yasindasin.Zaman cabuk geciyor.Biraz bekleyip baskasini beklemeye ac artik kapini derim

Evet haklısınız sonuç hayal kırıklığı olursa kız çok üzülür ama seviyor yapacak birşey yok.adamda ara ara göz kırpıyor.ozellikle ilk konusmada kıza beğendiğini açıkça söylemiş.simdi bu kızın o küçücük ümidini de biz mi öldürelim.yaşasin görsün iyi veya kötü sonuçlarını da yaşasın.

iyinin kiymetini bilmesi icin evet kesinlikle kotuyu bilmek lazim zira insan cok cahil

Evt yasasin gorsun ben de oyle dusunuyorum ama kafa bu ,duygu bu cok yoruluyor ,cok sayida yasayinca, hor kullanmamali insan.Idareli kullansin derim.

Ya ne garip kafada insanlarsınız, Ceylin gibi kafada kurmayınca aşk ne demek bilmiyor, hiç aşık olmamaşız mı demek oluyor. Aksine fazlasıyla çekmiş ve mümkün mertebe zırh örmeye çalışan biriyim kendime daha fazla üzülmemek adına. 20-22 yaşlarımda bu kadar mantıklı düşünemiyordum mesela; ama işte hayat kazık ata ata öğretiyor her şeyi, aynı şeyleri yaşamamak için mümkün mertebe sağlam adımlarla gitmeye çalışıyorum ki aynı acıları aynı büyüklükte tekrar yaşamayayım, bu da sadece mantıkla ilerleyince oluyor. Duygularımı mantığımla dengelemeye çalışıyorum ki bunu yapmam çok zor olduğu için dışarıdan akli selim bir göz arıyorum.
Deneyimlerinizden bir şeyler çıkaramıyorsanız bu bizim suçumuz değil. Bu bizi aşkı bilmez yapmaz, bu tamamen sizle ilgili bir durum.

Neden kapansin? Hayir kime ne zarari var bu konunun ben cidden anlamadim. Sizce de gereksiz bi gerginlik yok mu bu konuda? Yani adam zengin falan, o yuzden bu gerginlik diye dusunecem neredeyse, yok ama yaa o kadar da degildir heralde! Hayir yani napti bu kadin, sevdigi adama acildi eee kime ne ya? Madem hoslanmiyosun girme okuma kac zamandir konuyu bilmeyen yok zaten. niye surekli agir elestiriler geliyo, kullancak seni, bincek ustune vuracak kirbaci vuracak kirbaci. Ihtimal degerlendirmiyosunuz resmen olmasini istediginiz seyleri soyluyosunuz. Bazi yorumlar tabi yoksa konu sahibinin iyiligi icin yapilan negatif yorumlar belli oluyor zaten. Inadina mutlu sonla biter insallah bu hikaye.

Ceylin kac gundur banliydim yazamadim gercekten sinirlendim bazi yorumlara, sen konunu kapatma geregi hissetme, kurallara aykiri bi konu degil, kimseyi ilgilendirmiyor, mesala ben merak ediyorum, gereksiz sgal falan etmiyorsun. Insallah hakkinda hayirlisi olsun. <3

Ne tatlı bir yorum bu böyle
Altına imzamızda atarım, bende anlamıyorum...

Bu konu ilk açıldığında okumuştum. O zaman bu adamın sana ilgisi olmadığını sanırım yazmıştım yani adama ilanı ask ettiğinde adamın soylediklerine bakarak..
Şimdi de üşenmedim tüm sayfaları okudum değişen bişey yok. Sen burda olumsuz yorum yapanlara kızıyorsun ama gercekleri de görmen lazım...En azından şu anki durumu

Bak yaşım erkekleri yeterince tanıyacak kadar ileri ve ben de bir erkeğe hoşlandığımı belli etmiştim. Gidip açıkça konuşmadım o biraz erkeği korkutur ya da kızı şıpsevdi gösterebilir onun yerine ilgimi yeterince belli ettim anlamasını sağladım..O da çok geçmeden bana bi bahaneyle görüşmeyi teklif etmişti.

Kısacası erkek karsıdaki bayan ona ilgi gösterdiyse mutlaka bunu değerlendirir en azından dener ve kısa süre içinde yapar bunu... Amaaaaa senin bu kırsaçlı patronda olduğu gibi kayıtsız kalıyorsa kesinlikle şu sebeplerden biri vardır ve bunları 40lı yaş erkeğine göre yazıyorum

1) İYİ GİDEN bir ilişkisi vardır (her yönüyle yani cinsellik dahil)
2) İlişkisi yoksa seni çekici bulmamıştır ve bulmayacaktır. Başka avlar peşindedir zaten. Çekicilik giyimle kuşamla oldurulabilecek bişey değil. Ona çekici gelmezsin ama başka erkeğe afrodit gibi gelebilirsin.

Yeterince süre geçti sana net bir olumlu tavır sergilemedi. Erkekler önce ima eder baktı anlamadın direkt açık açık söylerler hiç beklemezler emin ol...Seni değerlendiriyordur yorumlarına asla katılmıyorum tam lise kafası.

Artı senin patronunun ettiği bazı sözlerin de mealini sana yapayım
"Heyecanlanma sakin ol" vb bi lafı vardı: çocuk aşkı seninki az kendine gel de işimize bakalım
"Faturaya niye taktın ki bu kadar?": beni görmek için faturayı bahane edipduruyorsun aşık kız, şirinsin sadece ve ben bu hoşlantıdan moral buluyorum hepsi bu...

Ben patronuma aşık olsaydım onun hakkında önce bilgi toplardım. Ona bu kadar yakınsam mekan olarak hayatında biri var mı falan nasıl yaşar bunları anlardım önce. Benim fikrime göre gidip ilanı aşk etmekle değil hakkında bilgi toplayıp biraz da pohpohlamakla çeşitli şekillerde ilgisini çekmekle olur eğer tabi adam boştaysa...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…