Patronuma ilani ask ettim

Canım ara ara bir ilerleme varmı diye takipteyim seni üzecek tada dalga konusu yapan yorumlara hiçççç aldırma kendini ifade etmeyede çalışma boşverrr... kısmetinde varsa olur bu tatlı duygularının tadını çıkar adam ne yapsın ına sevdiğini söyler söylemez kabul edecek değil ya belli yaşının ve yapısının getirdiği bir olgunluğu var adamın gayet normal takma kafana gerçekten bu duygularının tadını çıkarmaya bakk

Bu konu ilk açıldığında okumuştum. O zaman bu adamın sana ilgisi olmadığını sanırım yazmıştım yani adama ilanı ask ettiğinde adamın soylediklerine bakarak..
Şimdi de üşenmedim tüm sayfaları okudum değişen bişey yok. Sen burda olumsuz yorum yapanlara kızıyorsun ama gercekleri de görmen lazım...En azından şu anki durumu

Bak yaşım erkekleri yeterince tanıyacak kadar ileri ve ben de bir erkeğe hoşlandığımı belli etmiştim. Gidip açıkça konuşmadım o biraz erkeği korkutur ya da kızı şıpsevdi gösterebilir onun yerine ilgimi yeterince belli ettim anlamasını sağladım..O da çok geçmeden bana bi bahaneyle görüşmeyi teklif etmişti.

Kısacası erkek karsıdaki bayan ona ilgi gösterdiyse mutlaka bunu değerlendirir en azından dener ve kısa süre içinde yapar bunu... Amaaaaa senin bu kırsaçlı patronda olduğu gibi kayıtsız kalıyorsa kesinlikle şu sebeplerden biri vardır ve bunları 40lı yaş erkeğine göre yazıyorum

1) İYİ GİDEN bir ilişkisi vardır (her yönüyle yani cinsellik dahil)
2) İlişkisi yoksa seni çekici bulmamıştır ve bulmayacaktır. Başka avlar peşindedir zaten. Çekicilik giyimle kuşamla oldurulabilecek bişey değil. Ona çekici gelmezsin ama başka erkeğe afrodit gibi gelebilirsin.

Yeterince süre geçti sana net bir olumlu tavır sergilemedi. Erkekler önce ima eder baktı anlamadın direkt açık açık söylerler hiç beklemezler emin ol...Seni değerlendiriyordur yorumlarına asla katılmıyorum tam lise kafası.

Artı senin patronunun ettiği bazı sözlerin de mealini sana yapayım
"Heyecanlanma sakin ol" vb bi lafı vardı: çocuk aşkı seninki az kendine gel de işimize bakalım
"Faturaya niye taktın ki bu kadar?": beni görmek için faturayı bahane edipduruyorsun aşık kız, şirinsin sadece ve ben bu hoşlantıdan moral buluyorum hepsi bu...

Ben patronuma aşık olsaydım onun hakkında önce bilgi toplardım. Ona bu kadar yakınsam mekan olarak hayatında biri var mı falan nasıl yaşar bunları anlardım önce. Benim fikrime göre gidip ilanı aşk etmekle değil hakkında bilgi toplayıp biraz da pohpohlamakla çeşitli şekillerde ilgisini çekmekle olur eğer tabi adam boştaysa...
3. Bir secenekte var Kadinlardan hoslanmiyorda olabilir bu cok normal ve gunumuzde sık karsilasilan bir durum Ve coguda belli etmez
Amaaan konu sahibi herkese atarlaniyor bizene kendi yasasin kendi gorsun
Ben adamin narin nazikce reddedip iyi bir calisaninida kaybetmek istemedigini dusunuyorum
Birde acikcasi biri size duygu acinca ekstra nazik olursunuz ayni ortamda olunca kalp kirarsiniz diye cekinirsiniz yani adamin oncesinden daha bir adim ileri olusu sohbeti artirmasi ondanda olabilir hot zot yapsa ters olsa karsi taraf kirilir ekstra birde duygusu var bana diye dusunuyorda olabilir
Birde herkes ceylin tarafindan bakiyorda adami kimse dusunmemis nakliye sektoru (cok kucuk degilse parali sektordur )arada var 13 yas adam acaba ne dusunuyor diyen yok belki ciddiye almadi onca yasiti yakisikli var bana niye geldi bu imkanlar iyi diye cazip gelmis olabilirim diye dusunmus bile olabilir
Konu sahibini ithafen yazmiyorum ama gunumuzde erkeklerde gayet kadinlar gibi ince eleyip sık dokuyarak dusunebiliyor sonucta inlarinda akillarinda 40 tilki dolanabiliyor

Kızlar Bugün ne oldu biliyormusunuz; rica ediyoerum her hareketinden mana çıkarmacılar yorum yapmasın tartışmaktan sıkıldım.
odanın önünden geçerken çağırdı yine beni içeri gittim.
Gerçekten bişeyleri bahane etmiş gibiydi.
Biz nakliye sektöründeyiz bu arada
Naber nasılsın nasıl gidiyor vs sorular sordu ben iyiyim ama araçlar gitmedi oturuyorum şimdilil boşum dedm
Oda boştan kastın ne araçlar pozisyonda görünüyor dedi

Dedim geç gttiler ama yüklemeye faturası bugün kesilmez.
Niye faturaya taktın ki dedi gülümsedi(acaba yana yakıla fatura kesip götürmek istediğimimi düşündü,öyle kendimi ele mi verdim acaba dedim üff)
Bende sz sorunca otomatikmen aklıma fatura geldio yüzden, siz genel soruyorsunuz yani anladım dedim evet genel sordum dedi

Kagıtlara baktı böyle hafif tebessümle tamam dedi sessizlik oluştu bende görüşürüz diyerek çıktım odadan

Daha önce böyle çağırmazdı mesela artık daha sık görüşüyoruz diye mi yada diğer fatura götürenlerede karşı böylemi bilmiyorum geçen hatta bi erkek çalışanına gel misafirim ol kahvemden iç filan demiş tesadüfen duydum.

Ama duygularımı bildği halde beni istemeseydi böyle bişi sormaz çağırmaz mümkün olduğunca az görüşmek isterdi sanıyorum dimi? Yani yine az görşüyoruz ama bugün çağırması için gerçekten bi sebep yoktu 1 dakika anca konuşmuşuzdur ztn. Yine ben mi mana çıkarıyorum acaba? Burdakiler öyle söylüyor ya :)))

ay oda bi tuhaf ama heyecanlandığımı bildiği halde sorularıyla sıkıştırıyor beni işle alakalı bile olsa böyle bi tuhaflşıyorum korkuyorum heyecanımı belli edcem yine diye. Sen niye faturaya taktın ki dedi ya o an acaba fatura kesipte görürmek istediğimimi ima etmeye çalıştı acaba:110:
sen aşkın heyecanıyla uçan kuştan mana çıkarırsın, normaldir.
patronun sadece senin o ilgili, utangaç, heyecanlı hallerinden keyif alıyor gibi.
ileride aşka dönüşür mü, kimse bilemez.
sana ilgisi ya da merakı olsa dışarıda bir kahve ikram ederdi en azından diye düşünüyorum.

Kadın aşık olmuş,normal değil mi her hareketten bir anlam çıkarması ?
Bazı insanların robot olduğunu düşünüyorum gerçekten.Bir de dalga geçmişler.Siz mantığınızı ön plana almış olabilirsiniz,bu kadın alamıyorsa suç mu yani ?
Hayret bir şey,şöyle bir konuda bile gerginlik çıkarabiliyorsunuz.İlgisi var ya da yok yazıp çekilmek çok mu zor yani.

Kadın aşık olmuş,normal değil mi her hareketten bir anlam çıkarması ?
Bazı insanların robot olduğunu düşünüyorum gerçekten.Bir de dalga geçmişler.Siz mantığınızı ön plana almış olabilirsiniz,bu kadın alamıyorsa suç mu yani ?
Hayret bir şey,şöyle bir konuda bile gerginlik çıkarabiliyorsunuz.İlgisi var ya da yok yazıp çekilmek çok mu zor yani.
Hanım efendi bakın 50.kez yazıyorum. Inşallah son yazışımdır, anlarsınız artık. Aşık olan Ceylin ve onun için normal bu durum. Ama biz değiliz, adamın hareketlerine mantıkla gözle bakabiliriz ve mana aradığı şeylerde bir mana yok, bunu da yazıyorum ve konu sahibi mana çıkarıyorsun diyenler yazmasın diyip, mana mı çıkarıyorum yazmış, aşırı ironik bir yazı olmuş ve güldüm, başkası da yazsa gülerim. Hala da gülüyorum. Komik bir yazıydı var mı ötesi? Sanki kadının saf aşık halleri ile dalga geçiyormuşum modunda savunmalar yapıyorsunuz.

Hanım efendi bakın 50.kez yazıyorum. Inşallah son yazışımdır, anlarsınız artık. Aşık olan Ceylin ve onun için normal bu durum. Ama biz değiliz, adamın hareketlerine mantıkla gözle bakabiliriz ve mana aradığı şeylerde bir mana yok, bunu da yazıyorum ve konu sahibi mana çıkarıyorsun diyenler yazmasın diyip, mana mı çıkarıyorum yazmış, aşırı ironik bir yazı olmuş ve güldüm, başkası da yazsa gülerim. Hala da gülüyorum. Komik bir yazıydı var mı ötesi? Sanki kadının saf aşık halleri ile dalga geçiyormuşum modunda savunmalar yapıyorsunuz.

Yazım pek size yönelik değildi.2 3 sayfa önceydi sanırım bir arkadaşın aklınca ''komik'' olan yorumunu gördüm de kan beynime sıçradı açıkçası.

Yazım pek size yönelik değildi.2 3 sayfa önceydi sanırım bir arkadaşın aklınca ''komik'' olan yorumunu gördüm de kan beynime sıçradı açıkçası.
Özür dilerim o halde sizden, yanlış anlamışım yorumunuzu, mantıkla ilgili yorumlar bana ait olunca ben üstüme alındım.

Özür dilerim o halde sizden, yanlış anlamışım yorumunuzu, mantıkla ilgili yorumlar bana ait olunca ben üstüme alındım.

Ben özür dilerim eğer kırdıysam.Belki de ben yanlış anlattım.
Sizin yorumlarınızda görmedim,ama duygularını açıkça yazan bir kadınla o şekilde dalga geçilmesi gerçekten rahatsız etti.

Patronun senden hoşlandığı falan yok elektrik te almamış..Söyledin bitti. Adam işine gücüne devam ediyor belki birileri var hayatında ya da kafasında. Bence işine devam et ve sen de kabullen karsına baskası cıjar unutursun

Valla ben hep en basinsan beri olumsuz yorum yaptim.Hatta en sonki uzun mesajimda bile acaba agir mi yazdim uzulur mu ceylin dedim ama yok ya normalmis benimki.Nasil bu kadar agir yorumlar var anlamis degilim.Insallah bu adam da asik olur da herkes agzinin payini alir diyorum.
Benim gibi aşık olmasını beklemiyorum zaten kendimi ifade edemiyorum atarlanıyormuşuö yada olumsuza kapalıymış gibi görünsede inatla şunu söylemek istiyorum ki bana bir şans verip denemek istemesi bile benim için müthiş bir adım olur. 40 yasında iskolik bir adamın benim heyecanımı yaşamasını yaşamayacağı pekte ala biliyorum. O ancak bunu zamanla bir şeyler yaşayarak hissedebilir. Denemeye değer olduğunu düşünmesini bekliyorum biliyorum olmayacak ama o hislerimin arkasında tuttuğum arsızlığım dan belkide hala minik bi umut diyorum.
Kendmi dalga geçilecek bir konuma sokmak istemem elbet, en fazla bir ay daha dayanır çıkarım da zaten. Bir dahada bana ima yaparsa seviyeyi aşmadan ağzının payını vermeyi düşünüyorum. Onu seviyorum diye oyuncak bebeği olacak halim yok. Artık umarım olumsuzluğa kapalı olduğum yorumlanmaz,çünkü burdada kendimi anlatmak/anlatamamaktan çok sıkıldım.
Bunca insan vakit ayırıp yorum yaptı diye tuttum kendimi konuyu kapattırmadım. Artık güncelde hiçbir şey yazmam elle tutulur bir adım olmadıkça.

Benim gibi aşık olmasını beklemiyorum zaten kendimi ifade edemiyorum atarlanıyormuşuö yada olumsuza kapalıymış gibi görünsede inatla şunu söylemek istiyorum ki bana bir şans verip denemek istemesi bile benim için müthiş bir adım olur. 40 yasında iskolik bir adamın benim heyecanımı yaşamasını yaşamayacağı pekte ala biliyorum. O ancak bunu zamanla bir şeyler yaşayarak hissedebilir. Denemeye değer olduğunu düşünmesini bekliyorum biliyorum olmayacak ama o hislerimin arkasında tuttuğum arsızlığım dan belkide hala minik bi umut diyorum.
Kendmi dalga geçilecek bir konuma sokmak istemem elbet, en fazla bir ay daha dayanır çıkarım da zaten. Bir dahada bana ima yaparsa seviyeyi aşmadan ağzının payını vermeyi düşünüyorum. Onu seviyorum diye oyuncak bebeği olacak halim yok. Artık umarım olumsuzluğa kapalı olduğum yorumlanmaz,çünkü burdada kendimi anlatmak/anlatamamaktan çok sıkıldım.
Bunca insan vakit ayırıp yorum yaptı diye tuttum kendimi konuyu kapattırmadım. Artık güncelde hiçbir şey yazmam elle tutulur bir adım olmadıkça.

Ben seni oyuncagı yapacak kadar da seni onemsediğini düşünmüyorum. Bence işine gucune bak adamı da düşünmemeye bak. İşten sakın cıkma sonra napıcaksın evde iş bulamazsan??

Ben seni oyuncagı yapacak kadar da seni onemsediğini düşünmüyorum. Bence işine gucune bak adamı da düşünmemeye bak. İşten sakın cıkma sonra napıcaksın evde iş bulamazsan??
Ben sizin gbi düşünmüyorum patronumu tanıyorum ve karakterini az çok çözdüm sandığınız gibi o kadsr önemsiz basit değilim gözünde ayrıca normal yaşantımdada karamsar bir insanımdır sadece his yoksa yok işte zorlamanın anlamı yok bunu kendime kabullendirmeye çalışıyorum

"Bana bi kere sarılsa ben platonik kalmaya razıyım" demişsiniz. Hayatımda bu kadar ezik başka bi cümle okumadım. Beni sevmeyen insanın bana sarılmasından bilakis rahatsızlık duyardım ben.
O sizsiniz buda benim dolayısıyla fikrimde bu.
Ona sarılmak koklamak istiyorum,hemde deli gibi. İçimde yaşadığımı göremediğinize göre böyle konuşmak kolay tabi.

allaşkına konu sahibine bu ne düşmanlık ya. ezik diyen var konu sahibine pes valla.

ceylin başından beri konunu takipteyim, ilk kez yazabiliyorum.
ben patronunun kişiliğinin olgunluğundan ötürü zamana yayılmasını normal bulanlardanım ve seninle birlikte anlam yükleyenlerdenim.

ben bu konularda enerjiye de çok inanırım ve enerjini düşürme buradaki olumsuz yorumlarla. ben mutsuzluk saçmaya çalışanların hiç aşık olmadığını düşünmüyorum, aşık olmuş da olabilirler ama mutsuz olduklarını düşünüyorum.

sen ofiste çiçekler saçmaya çalış, bir yerden sonra sen de öyle olduğuna enerjinin yüksek olduğuna inanırsın.
yaş farkı bence gayet güzel, ortam aşık olmaya müsait. genç olman da burada avantaj. sen sadece duygularını söyledin ve geri çekildin, tacizci gibi değilsin. en ufak farklı davranmıyorsun adama. evet mana yüklüyoruz zira adam ortada bıraktı, net konuşmadı. arkadaşlar diyor belki sevgilisi vardır vs o zaman bunu kibarca söylerdi.

işten ayrılmanı ise hiç önermiyorum. olursa çok güzel bir ilişki olur, olmazsa da zamanla onu görerek de olsa unutursun.

allaşkına konu sahibine bu ne düşmanlık ya. ezik diyen var konu sahibine pes valla.

ceylin başından beri konunu takipteyim, ilk kez yazabiliyorum.
ben patronunun kişiliğinin olgunluğundan ötürü zamana yayılmasını normal bulanlardanım ve seninle birlikte anlam yükleyenlerdenim.

ben bu konularda enerjiye de çok inanırım ve enerjini düşürme buradaki olumsuz yorumlarla. ben mutsuzluk saçmaya çalışanların hiç aşık olmadığını düşünmüyorum, aşık olmuş da olabilirler ama mutsuz olduklarını düşünüyorum.

sen ofiste çiçekler saçmaya çalış, bir yerden sonra sen de öyle olduğuna enerjinin yüksek olduğuna inanırsın.
yaş farkı bence gayet güzel, ortam aşık olmaya müsait. genç olman da burada avantaj. sen sadece duygularını söyledin ve geri çekildin, tacizci gibi değilsin. en ufak farklı davranmıyorsun adama. evet mana yüklüyoruz zira adam ortada bıraktı, net konuşmadı. arkadaşlar diyor belki sevgilisi vardır vs o zaman bunu kibarca söylerdi.

işten ayrılmanı ise hiç önermiyorum. olursa çok güzel bir ilişki olur, olmazsa da zamanla onu görerek de olsa unutursun.
Gerçekten artık suyunu çıkardılar. Mantıklı çerçeveden bakıp sözde bana gerçeği kabullendirmeye çalışmalarının altındaki bu şey nedir anlayamadım. Gerçekten negatif olupta iyi niyetli yorumlara cevap veriyorum ve onlar benim her açıdan bakmama yardımcı oluyorlar yalan yok. Ama ciddi anlamda bazı yorumlardan rahatsızlık duymaya başladım,taş değilim sabrım var benimde.
Neyin ne olduğunu anlayacak yaştayım demeyeyimde kapasitedeyim. Kendimi rezil etmeden ortamdan uugun bi şekilde ayrılabilirim,ben şuandada biliyorum olmayacağını ama emin olun iki gün sonra kendmi geri çektiğim halde yine bir şeye anlam yüklemeye devam edeceğim belkide karalar bağlayacağım.yani sonu yok. Ben bu işyerinde olduğum sürece bu kısır döngü böyle devam eder bende en fazla bir ay dayanır,bu işkenceye bi son veririm. Çok istiyorum onu böyle beni istemediği halde birşey yokmuş gibi suratına bakıp devam edemem ben.
He o minik ihtimal gerçek olurda patronum bana bir fırsat verirse banada çok büyük süpriz olur.

X