Patronuma ilani ask ettim

Kızlar Bugün ne oldu biliyormusunuz; rica ediyoerum her hareketinden mana çıkarmacılar yorum yapmasın tartışmaktan sıkıldım.
odanın önünden geçerken çağırdı yine beni içeri gittim.
Gerçekten bişeyleri bahane etmiş gibiydi.
Biz nakliye sektöründeyiz bu arada
Naber nasılsın nasıl gidiyor vs sorular sordu ben iyiyim ama araçlar gitmedi oturuyorum şimdilil boşum dedm
Oda boştan kastın ne araçlar pozisyonda görünüyor dedi

Dedim geç gttiler ama yüklemeye faturası bugün kesilmez.
Niye faturaya taktın ki dedi gülümsedi(acaba yana yakıla fatura kesip götürmek istediğimimi düşündü,öyle kendimi ele mi verdim acaba dedim üff)
Bende sz sorunca otomatikmen aklıma fatura geldio yüzden, siz genel soruyorsunuz yani anladım dedim evet genel sordum dedi

Kagıtlara baktı böyle hafif tebessümle tamam dedi sessizlik oluştu bende görüşürüz diyerek çıktım odadan

Daha önce böyle çağırmazdı mesela artık daha sık görüşüyoruz diye mi yada diğer fatura götürenlerede karşı böylemi bilmiyorum geçen hatta bi erkek çalışanına gel misafirim ol kahvemden iç filan demiş tesadüfen duydum.

Ama duygularımı bildği halde beni istemeseydi böyle bişi sormaz çağırmaz mümkün olduğunca az görüşmek isterdi sanıyorum dimi? Yani yine az görşüyoruz ama bugün çağırması için gerçekten bi sebep yoktu 1 dakika anca konuşmuşuzdur ztn. Yine ben mi mana çıkarıyorum acaba? Burdakiler öyle söylüyor ya :)))

ay oda bi tuhaf ama heyecanlandığımı bildiği halde sorularıyla sıkıştırıyor beni işle alakalı bile olsa böyle bi tuhaflşıyorum korkuyorum heyecanımı belli edcem yine diye. Sen niye faturaya taktın ki dedi ya o an acaba fatura kesipte görürmek istediğimimi ima etmeye çalıştı acaba

İşten çıkma konusunda çok acele etme lütfen bekle biraz daha ben sana ilk baştaki yorumlarımda da söylemiştim bence seni izliyor şuanda güvendiği anda bir adım atacaktır. Adam firma sahibi işinde gücünde üstelik kişilik olarakta oturaklı biri belliki..Düşünsene sana hemen dışarıda görüşme teklifinde bulunsaydı belki sende acaba duygularımı mı kullanacak diye bir an tereddüde düşebilirdin . Üstelik adamın eski çalışanlarından biriyle geçmişte yaşanmışlıkları vs var ekstradan temkinli davranmak zorunda. O yüzden ben derim ki çıkma süreni uzat biraz daha kalbini böylesine ufak bir sohbette bile çarptıran adam için bence az daha sabır:)

bu adam senin ilginle egosunu tatmin ediyor bu sebeple nadir aralıklarla sana kendini hatırlatıyor.Zamanında ağzı yandığı için bir kızın duygularıyla oynadığının farkında da değil.

"her hareketinden mana çıkarma"cı değilim de...
zorluyorum, bir mana çıkaramıyorum gerçekten...
adamın hoşuna gidiyor. onu beğendiğinizi biliyor ve bu konuda ukalalık yapıyor.

işten çıkmaya gerek yok, ruh sağlığınızı etkilemeyecekse..
lisedeyken, (üniversitedeyken platonik aşkım olmadı) aynı okulda okumaya devam ediyorduk :)

cesaretiniz için tebrikler öncelikle..ben bu konuda şöyle düşünüyorum eğer karşıdan hiçbir ışık görmeden duygular açılacaksa erkeğe bunu yapan kadın kişiliği oturmuş ve özgüveni tam olmalı yoksa erkek tarafından oyuncak edilebilir ,terslenirse dünyası yıkılabilir birsürü ihtimal var.platoniğin her hareketine anlam yükleme durumu sizinki..adam hiçbir şey hissetmiyor olabilir.duygularınızı umarım suistimal etmez ,erkek yani ne kadar modern düşünürsek düşünelim ilkel yönleri aynı hepsinin.

Yancı olmadan şu şarkıyı sana ita fen buraya iliştireyim......Git dersin gitmez ki Aşk Laftan Anlamaz Ki.....Yıldız ne de güzel demiş:)

Evet Sen mana cikariyorsun canim. Adamin her hareketini her lafini sorguluyor altinda baska mana ariyorsun. Adam patronun ve Sana is ile alakali sorular soruyor ve konusmalariniz is ile alakali. Yani olmasi gerektigi gibi kagitlara Boyle tebessimle bakti, onceden Boyle cagirmazdi nedir canim Benim yaa. Silkelen ve kendine gel lutfen. Eger bu adamin Sana ilgisi olsaydi siz zaten Suan birlikte olurdunuz ya da en azindan Sen onun duygularindan emin olur, hareketlerden tahmin yurutmezdin. Adam seni kibarca reddetmis ve akilli(cakal) davranip kucuk bir acik kapi birakmis. Zaten onda da yuvarlak konusmus nasip kismet gibi. Biliyorum yazdiklarim hosuna gitmeyecek ama haketen iyiligin icin soyluyorum. Umitlenme daha fazla.

Oda boştan kastın ne araçlar pozisyonda görünüyor dedi
Adam diyor ki tek işin fatura mı, ona niye takıyorsun, araçlar hazırda bekliyor yani başka işlerin de vardır, boş derken nasıl bir boşluk. Tek işin fatura kesmek değilse boş olamazsın di mi Ceylin. Ceylincim, her hareketinden mana çıkarıyorsuncular gelmesin diyip, sadece seninle çıkarımlar yapanların yazmasını bekleyip, ben mi mana çıkarıyorum diye soruyorsun ya alemsin.

Son düzenleme:
bu adam senin ilginle egosunu tatmin ediyor bu sebeple nadir aralıklarla sana kendini hatırlatıyor.Zamanında ağzı yandığı için bir kızın duygularıyla oynadığının farkında da değil.
Boş kısmı
boş araç kısmına takılmadım ki ama ben beni bir sebep yokken çağırıp hal hatır sormasından mana çıkardım, beni istemese ilgimden rahasız olsa kaçmaya çalışsa en azındsn bunları yapmazdı. Belli ki ilgim hoşuna gidiyor. Ama sadece bu kadardır kalkıpta bana bir şey hissediyor demiyorum ki. Niye bu kadar anlamakta zorlanıyosunuz gerçekten kendmimi ifade edemiyorum acaba

Çıkarım yaptığın kısım fatura ile ilgili kısım olduğu için yazdım, parantez içinde yazdığın kısım var ya. Adamın sana demek istediğini anlamamışsın, acaba bunu mu demek istedi diyorsun. Güzelim sen bir yerde değil ki tüm olay akışında kuruyorsun kendini. :) Mana falan yok, kendin diyorsun başka çalışanını kahve içmeye odasına çağırmış diye. Adam iş hayatında demek ki çalışanları ile temas kuruyor, tamamen mesafeli bir adam değilmiş.

Size ister umut versin ister vermesin, platonik olarak aşık olan bir insan yapılan her davranıştan mana çıkarır, bu da sizi çok yorar, çok yorucu olur. Ve size sadece zulüm olur.
İşten çıkmanızı tavsiye ederim, merak etmeyin, bulmak veya aramak isteyen asıl sizi siz yokken arar, yani dışarıda.

Ya tamam bir daha güncel yazmayacağım.. kafamda belli belirsiz kurmalarımı anlatırken moralimin alt üst olmasını,aşkın bana yaşattığı heyecanı rahat yaşamamamı,her akşam konunun boş yere trend olmasına tahammül edemiyorum sanırım artık. Her gün o işyerinde ilanı aşk etmiş olmanın verdiği tatlı mahcubiyet,olacak mı üzüntüsü ve stresi de benimle birlikteyken evet kötü yorumlarınıza da tahammül edemiyorum. Zulüm oldu bana bu,sırf sevgim için katlanıyorum.
Hiçbir şey yapmıyorum artık, buraya da yazmıyorum içimide rahatlatmıyorum adımda atmıyorum kendimi de göstermiyorum ona. Ne olursa olsun,böylece dediğiniz gibi kendi içimdede bu konuyu kapamış ve PSiKOLOJİMİN bozulmasını engellemiş olurum.
Herkese yorumları ve vakti için teşekkür ederim.

Evet adam başka çalışanıyla da sohbet edebilir çay içeriz vs diyebilir.ama Ceylin in durumu farklı, kendisine aşık olduğunu biliyor.onunla başkaları gibi konuşmaması gerektigini bilmesi gerekir,özellikle bukadar tecrübeli bir adam olarak.ben faturalara taktın kısmını farklı degerlendirdim ama buraya yazimicam.ayrica bu platonik takılma üzülürsün diyenleri de anlamıyorum.birinci insan kalbine laf geçirebiliyor mu,benim bildiğim imkansız.ayrica karşılıklı yaşadığımız ilişkilerde hep cok mu mutlu oluyoruz.o zamanda ağlayıp zırlamıyormuyuz, depresyon lara girip üzülmüyorumuyuz.nedir
yani hep kuşlar kelebekler falanmi var ilişkilerde.
Ceylin belli yaşta bir kiz.umudunu kaybederse üzülür ağlar bir şekilde toparlanır.

Adam reddettiğini ve bu şekilde konunun kapandığını düşünüyorsa, aksine herkese davrandığı gibi davranmaya özen gösterir ki boşa manalar çıkarmasın diye, farklı davransa niye bana böyle davranıyor da onlara öyle der karşıdaki kişi. Valla platonik takılabilir, hatta kendince çıkarımlar da yapabilir, bunlar normal şeyler; ama insanın kendisini sadece olumluya sevk edip, olumsuza tamamen kapatması ilişkinin olumsuz sonuçlanması sonucunda travma etkisi de bırakılır üstünde. Bence tüm olaylar mantık çerçevesinde gözlem yapılırsa daha iyi sonuç verir.

Şimdi ben kesinlikle bu iş olur diyemem ama adamın bu bazı davranışları anlamsız değil.benim anlamadığım siz mesela neye istinaden kesinlikle olmaz diyorsunuz,adamla şahsen görüştünüz mu bu konuyu.yazinizdan anlaşılan mantık meselesinde çok iddalisiniz.hayatinizda ve ikili ilişkilerde çok mu başarılı ve mutlusunuz.ayrica bu kızın kaderinde bu konu ile ilgili üzülmek varsa üzülür zaten.sizin bu alaycı (özellikle gülen emojiler kullanmanız)kızin erken ve gereksiz üzülmesine sebep oluyor bunu hiç düşündünüz mü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…