para,balayı,ev meselesi

ya vurmayın ölmüş kız :KK53:

konu sahibi ilk kez sana yüzde 20 kadar hak verdim, hadi yine iyisin :KK53: sen istiyorsun ki karşıdaki de senin gibi heyecanlansın, hazırlıklara girişsin, her şey senin planladığın gibi olsun ama olmaz.. insanlar bu stresi yaşamamak için organizatörlerle anlaşıyorlar.. ben pek beklentiye girme derim, kendin yap bütün planları.. bu arada balayı 1 yıl sonra bile olur yahu, bu kadar kasma hepsi zamanında olacak diye..

ya vurmayın ölmüş kız :KK53:

konu sahibi ilk kez sana yüzde 20 kadar hak verdim, hadi yine iyisin :KK53: sen istiyorsun ki karşıdaki de senin gibi heyecanlansın, hazırlıklara girişsin, her şey senin planladığın gibi olsun ama olmaz.. insanlar bu stresi yaşamamak için organizatörlerle anlaşıyorlar.. ben pek beklentiye girme derim, kendin yap bütün planları.. bu arada balayı 1 yıl sonra bile olur yahu, bu kadar kasma hepsi zamanında olacak diye..
canım zaten her şeyi beraber alıyoruz mobilyaları beyaz eşyaları küçük ev aletlerini hepsini beraber gezdik hatta beni o yönlendirdi günlerce gezdik kaç yere gittik
ben internetten bakıp öneri sunsun istiyorum o gidince bakar seçeriz diyor
balayı 1 yıl sonra olmaz :/

Gelinliği neden damat seçicek öneri sunacak ki? Hiç öyle bir talebim olmadı, son provada gelip dekoltesine bakıcam demişti eşim o kadarcık.

Takı istemek çok ayıp bana bunu takın şuram boş kalmasın denmez.

Siz de akıllı olun her şeyi kendiniz yapıyorsunuz madem takı makı vermeyin. Tamam demediniz umarım.

Gelinliği neden damat seçicek öneri sunacak ki? Hiç öyle bir talebim olmadı, son provada gelip dekoltesine bakıcam demişti eşim o kadarcık.

Takı istemek çok ayıp bana bunu takın şuram boş kalmasın denmez.

Siz de akıllı olun her şeyi kendiniz yapıyorsunuz madem takı makı vermeyin. Tamam demediniz umarım.
öyle şey mi olur dedim de ailem tamam dedi

Ne dugun yaptım,ne balayi, nede 1 gram altın takıldı. Hiç birini de dert etmedim. Çünkü biliyorum o balayına illede gideceğiz:) gerekirse bebekle. Sıkmayin canınızı böyle şeyler icin.

evet çalıştığımız ilçede kiralar 700 falan o yüzden ona fazla geliyor anlıyorum ama ev çok güzel :)
haklısın zaten kızgınlıkla söyledi gidecek nasıl olsa
kalp kırmak istemiyorum artık o da benimkini kırmasın istiyorum
idare edicez bi şekilde
Mısır'daki deden ölüp sana arsa birakmadikca, büyük bir terfi almadıkca bu bütçeyle devam edeceksiniz.
Yani 750e de bir ev bulup daha rahat oturmak varken neden iki katı bir parayı boşu boşuna veresiniz ki?
Şu prenses sendromundan, "ben herşeyin en iyisini hak ediyorum" hallerinden çıkarsan hayata daha mutlu bakarsın bence.

Mısır'daki deden ölüp sana arsa birakmadikca, büyük bir terfi almadıkca bu bütçeyle devam edeceksiniz.
Yani 750e de bir ev bulup daha rahat oturmak varken neden iki katı bir parayı boşu boşuna veresiniz ki?
Şu prenses sendromundan, "ben herşeyin en iyisini hak ediyorum" hallerinden çıkarsan hayata daha mutlu bakarsın bence.
Bence de seni çok haklı buluyorum gerekirse türkiye de tatil yaparız ya napalım

Erkeklerin geneli böyle hangi erkek gelinlik modeli secer?
Altin konusuna kadar hersey normal takmayin bende oturma grubunu falan kaynanamlarla sectim calisiyodu benimki. Sonra onunla baktik tekrar gidip iyi guzel secmissin dedi o kadar erkekler böyle cok bisey beklemeyin. Biz kadinlar ayrintili dusunuyoruz.
Ama altin konusunda kesinlikld haklisiniz yok öyle bisey alamzlar size takilanlari sacmalik. Onlar size takilio esinizin babasina degil. Bi geride dursun ne kadar ayip.

Erkeklerin geneli böyle hangi erkek gelinlik modeli secer?
Altin konusuna kadar hersey normal takmayin bende oturma grubunu falan kaynanamlarla sectim calisiyodu benimki. Sonra onunla baktik tekrar gidip iyi guzel secmissin dedi o kadar erkekler böyle cok bisey beklemeyin. Biz kadinlar ayrintili dusunuyoruz.
Ama altin konusunda kesinlikld haklisiniz yok öyle bisey alamzlar size takilanlari sacmalik. Onlar size takilio esinizin babasina degil. Bi geride dursun ne kadar ayip.

Evet bu doğru ve yerinde bir yorum olmus konu sahibi,dikkate almalisin
Erkekler boyle seylerle ilgilenmezler
Ben gelinlik bakmaya esimle gittim,nedeni evime uzak bir yerdeydi arabam yok esim aldi beni götürdü. Yok büyüsü bozulurmus falan ugursuzlukmus bu isler traş.....
Neyse ben giydim himm guzel dedi ona gore hepsi ayniymis gelinliklerin :KK70:
Bende kışın evlendim
Kol diktirdim bileklerine inci düğmeler diktirdim uzerime gore yaptırdım
Ev esyalari icinde fazla pahali olmasin hayatim dedi
Biz evlendigimizde piyasa bozuk degildi zaten
Bende sectim tek tek
Mail attim
Internetten aldim
Tek tek yolladim
Oda getirtti mobilyalari
Suan bu evde onun zevkine göre alinmis tek bisey var.
Oda antre halısı :KK70: o kadar.
Eve bana sormadan bise almaz bilir ki neden aldin dicem ben takintiliyim bir kahve altlığım kirilsa onu bulmak icin tum memkeketi gezerim
:KK70:
Sen sec gelinligini o da odesin parasini
Yalniz benimki sonradan tvse gördüğü gelinlikleri unlulerin falan diorki bu ne bicim gelinlik duvak kötüymüş.ogrendi yani sonradan hahahahahhhahaa

Evet bu doğru ve yerinde bir yorum olmus konu sahibi,dikkate almalisin
Erkekler boyle seylerle ilgilenmezler
Ben gelinlik bakmaya esimle gittim,nedeni evime uzak bir yerdeydi arabam yok esim aldi beni götürdü. Yok büyüsü bozulurmus falan ugursuzlukmus bu isler traş.....
Neyse ben giydim himm guzel dedi ona gore hepsi ayniymis gelinliklerin :KK70:
Bende kışın evlendim
Kol diktirdim bileklerine inci düğmeler diktirdim uzerime gore yaptırdım
Ev esyalari icinde fazla pahali olmasin hayatim dedi
Biz evlendigimizde piyasa bozuk degildi zaten
Bende sectim tek tek
Mail attim
Internetten aldim
Tek tek yolladim
Oda getirtti mobilyalari
Suan bu evde onun zevkine göre alinmis tek bisey var.
Oda antre halısı :KK70: o kadar.
Eve bana sormadan bise almaz bilir ki neden aldin dicem ben takintiliyim bir kahve altlığım kirilsa onu bulmak icin tum memkeketi gezerim
:KK70:
Sen sec gelinligini o da odesin parasini
Yalniz benimki sonradan tvse gördüğü gelinlikleri unlulerin falan diorki bu ne bicim gelinlik duvak kötüymüş.ogrendi yani sonradan hahahahahhhahaa
Evet gelinlik konusunda biraz alınganlik yapmis konu sahibi :) ah erkekler keske dusunceli olsa bizim kadar :))

X