para,balayı,ev meselesi

Erkeklerin geneli böyle hangi erkek gelinlik modeli secer?
Altin konusuna kadar hersey normal takmayin bende oturma grubunu falan kaynanamlarla sectim calisiyodu benimki. Sonra onunla baktik tekrar gidip iyi guzel secmissin dedi o kadar erkekler böyle cok bisey beklemeyin. Biz kadinlar ayrintili dusunuyoruz.
Ama altin konusunda kesinlikld haklisiniz yok öyle bisey alamzlar size takilanlari sacmalik. Onlar size takilio esinizin babasina degil. Bi geride dursun ne kadar ayip.
yok bütün eşyalarımızı ikimiz seçtik aldık zaten yani sözdeki mum detaylarına kadar beraber gezip aldık öyle ilgisiz değildir ama ön araştırma yapmaz gidip bakıp alır

Evet bu doğru ve yerinde bir yorum olmus konu sahibi,dikkate almalisin
Erkekler boyle seylerle ilgilenmezler
Ben gelinlik bakmaya esimle gittim,nedeni evime uzak bir yerdeydi arabam yok esim aldi beni götürdü. Yok büyüsü bozulurmus falan ugursuzlukmus bu isler traş.....
Neyse ben giydim himm guzel dedi ona gore hepsi ayniymis gelinliklerin :KK70:
Bende kışın evlendim
Kol diktirdim bileklerine inci düğmeler diktirdim uzerime gore yaptırdım
Ev esyalari icinde fazla pahali olmasin hayatim dedi
Biz evlendigimizde piyasa bozuk degildi zaten
Bende sectim tek tek
Mail attim
Internetten aldim
Tek tek yolladim
Oda getirtti mobilyalari
Suan bu evde onun zevkine göre alinmis tek bisey var.
Oda antre halısı :KK70: o kadar.
Eve bana sormadan bise almaz bilir ki neden aldin dicem ben takintiliyim bir kahve altlığım kirilsa onu bulmak icin tum memkeketi gezerim
:KK70:
Sen sec gelinligini o da odesin parasini
Yalniz benimki sonradan tvse gördüğü gelinlikleri unlulerin falan diorki bu ne bicim gelinlik duvak kötüymüş.ogrendi yani sonradan hahahahahhhahaa
hahaha
yok gelinlik bakmaya ben de gelicem dedi ben ailemle bakıcam dedim benim fikrimi almadan alamazsın dedi
benim derdim ön araştırma yapmaması

ben de seninle yakın zamanlarda evleneceğim. gelinliği çoktan aldık, balayını da yeni ayarladık.
erkeklerin geneli bu süreçte çok hevesli olmuyor. o yüzden gelinlikçiden sen randevu almalısın ve şu gün şu saate gelinlik randevusu aldım. geliyor musun diye sormalısın.
balayı yurtdışı düşünüyorsanız daha fazla geç kalmayın. uçak biletleri gün geçtikçe pahalılanacak, ve avrupa düşünüyorsanız vize başvurusu için randevu almalısınız.
sete birşey söylemeyin, size başkasının alacağı setin pazarlığını yapamazsınız bence.

AMAAAAA. Damada takılacak altınların alınması... gelinliği balayını seti vs bırakın bir kenara en büyük derdiniz bu olmalı. paylaştınız mı bunu eşinizle, ailenizle?

ben de seninle yakın zamanlarda evleneceğim. gelinliği çoktan aldık, balayını da yeni ayarladık.
erkeklerin geneli bu süreçte çok hevesli olmuyor. o yüzden gelinlikçiden sen randevu almalısın ve şu gün şu saate gelinlik randevusu aldım. geliyor musun diye sormalısın.
balayı yurtdışı düşünüyorsanız daha fazla geç kalmayın. uçak biletleri gün geçtikçe pahalılanacak, ve avrupa düşünüyorsanız vize başvurusu için randevu almalısınız.
sete birşey söylemeyin, size başkasının alacağı setin pazarlığını yapamazsınız bence.

AMAAAAA. Damada takılacak altınların alınması... gelinliği balayını seti vs bırakın bir kenara en büyük derdiniz bu olmalı. paylaştınız mı bunu eşinizle, ailenizle?
canım gelinlikçiye benle gelmesi değil derdim ki zaten ben istemiyorum o gelicem diyor benimki internetten ön araştırma yapmaması gidip orda bakması
vizesiz bir ülke düşünüyoruz
damada takılan altınların alınmasını da herkes biliyor ailem boşver dedi
nişanlım babasıyla bu konuları konuşamaz çünkü adam fenalaşıyor
ben tepki verince de çok kötü oldu
aman alırlarsa alsınlar yapcak bir şey yok
ev alırken yardım edeceklermiş öyle olsun napalım

internetten ne tip bir ön araştırma bekliyorsun? sıklıkla internetten alışveriş yapan biri olarak söyleyebilirim ki, gelinlik işi internetten önaraştırmayla olacak bir iş değil. en fazla ünlü modacıların instagram hesabından modelleri görebilirsin.o da erkek arkadaşınla ilgili değil zaten. yani onun yapacağı bir iş değil. o yüzden gidip randevu alacaksınız, o da ister gelsin ister gelmesin.

vizesiz ülke düşünüyorsanız benim aklıma maldivler, endonezya, thailand geliyor ki gitmeden önce önemli araştırma yapmalısınız. pek çok otel var, bütçe önemli, 10 bin tl diyorsunuz, çok az kalır, ayrıca mayıs sonunda muson dönemi başlıyor.

gecikiyorsunuz. ama nişanlından bekleme, senin bu süreçte biraz daha yönlendirici olman gerekiyor.

internetten ne tip bir ön araştırma bekliyorsun? sıklıkla internetten alışveriş yapan biri olarak söyleyebilirim ki, gelinlik işi internetten önaraştırmayla olacak bir iş değil. en fazla ünlü modacıların instagram hesabından modelleri görebilirsin.o da erkek arkadaşınla ilgili değil zaten. yani onun yapacağı bir iş değil. o yüzden gidip randevu alacaksınız, o da ister gelsin ister gelmesin.

vizesiz ülke düşünüyorsanız benim aklıma maldivler, endonezya, thailand geliyor ki gitmeden önce önemli araştırma yapmalısınız. pek çok otel var, bütçe önemli, 10 bin tl diyorsunuz, çok az kalır, ayrıca mayıs sonunda muson dönemi başlıyor.

gecikiyorsunuz. ama nişanlından bekleme, senin bu süreçte biraz daha yönlendirici olman gerekiyor.
ya oraları çok istiyorum ama uçak bileti sadece 2 kişi gidiş dönüş 7000
oralar olmaz :)
dün konuştuk gidicez dedi
zaten sinirle söyledi ben biraz abarttım sanırım
en iyisi benim ilgilenmem çünkü ben masa başı iş yapıyorum o beden işçisi
haklısınız

ya oraları çok istiyorum ama uçak bileti sadece 2 kişi gidiş dönüş 7000
oralar olmaz :)
dün konuştuk gidicez dedi
zaten sinirle söyledi ben biraz abarttım sanırım
en iyisi benim ilgilenmem çünkü ben masa başı iş yapıyorum o beden işçisi
haklısınız
Evet ne yazık ki bilete biz de o kadar ödedik. çok düşündük ama öyle olsun a karar verdik.
evet siz biraz yönlendirici olun o süreçte. hatta otellere bakıp seçenekleri 3-4 e indirip ona atabilirsiniz (ben öyle yapmıştım)
gelinlik için de sayılı zaman kalmış. bu haftasonu randevu alabilirseniz hızlanmış olur.
hayırlı olsun :)

Evet ne yazık ki bilete biz de o kadar ödedik. çok düşündük ama öyle olsun a karar verdik.
evet siz biraz yönlendirici olun o süreçte. hatta otellere bakıp seçenekleri 3-4 e indirip ona atabilirsiniz (ben öyle yapmıştım)
gelinlik için de sayılı zaman kalmış. bu haftasonu randevu alabilirseniz hızlanmış olur.
hayırlı olsun :)
çok teşekkürler mutluluklar :)

evet oğluna takılan çeyrekleri aman neyse alırsa alsın napayım demi
elimden bir şey gelmiyor
Bence aman napiyim deme kendi kararin tabiki ama bak bunlar en basindan belli etmis kendini. Bi borca girerler sonra sizden para isterler vermeme gibi bi hakkniz olmaz.simdiden bu kadar karismasina izin verme bence. Ne demek yani bundan sonra o onun ogluysa senin de kocan olcak oyle kendi maliymis gibi alamaz. O yuva ikinizin 3. Kisi bi girmesin araya kendi maddi durumunuzu kendiniz ayarlayin

Bence aman napiyim deme kendi kararin tabiki ama bak bunlar en basindan belli etmis kendini. Bi borca girerler sonra sizden para isterler vermeme gibi bi hakkniz olmaz.simdiden bu kadar karismasina izin verme bence. Ne demek yani bundan sonra o onun ogluysa senin de kocan olcak oyle kendi maliymis gibi alamaz. O yuva ikinizin 3. Kisi bi girmesin araya kendi maddi durumunuzu kendiniz ayarlayin
ama şimdi biz ev alınca yardım edecekler 8-10 çeyrek için kaz gelmesin mi :))

X