para,balayı,ev meselesi

Balayindami verdin mujdeyi adama iyi bal ayi olmus bal yapmiy bal

Belki en sert en acımasız damgası yiycem ama dost acı söylerden feyiz alarak şöyle diyorum...

Evlilik cidden bir kumardır huyu suyu mantığımıza uyan yanları yanında birde kalbimizi çarpıtan isteriz hepsi bi kişide toplanmaz tabi... Şahsi fikrim olaya biraz yatırım olarak bakın hayatınızı böyle bir insana yatırıcaksınız ve bir kadın olarak zaten bi adım önde fedakarlıklar vericeksiniz.. Bu yolda sözünün eri olan birlikte eğlenip gülebildiğiniz, sizi yönetmeyen kısıtlamayan bencil olmayan sizi taşıyabilen erkek seçin derim zira evlenince rahatlık seviyesi artıyor ve her olumsuzluk daha da batıyor.. Verdiği sözü turmuyorsa sineye çekmeyin kırılın tepkinizi verin.. sizle aynı heyecanı taşıyor ama göstermiyor olabilir lafı da koca bi yalandır sizin nasıl içinizden heyecan heves çağlıyorsa o da insan gerçekten istediği bir şey için aynı hevesi hissetmesi gerekir... yolunuzu iyi seçin sonradan kendim ettim olmasın... kırılmayın nolur ama doğrusu ne yazıkki bu hevesle bi yola girip gözümüzü kendmz kör ediyorz.. mutlu kalın

Balayını ve kiralayacağınız evi maddi durumunuza gore seçerseniz sıkıntı yasamazsiniz. Yurtdışı tatili sizin için cok asiri önemliyse takilarla gidersiniz ama bence gereksiz bir harcama olur. Eşinizin ailesi takıları nasıl istiyor hic anlamadım böyle bir gelenek varsa eğer hayatımda ilk defa duyuyorum benim bildiğim takılar gelinde kalır. Ama sorun çıkaracak insanlarsa zaten kavgayla da olsa alırlar muhtemelen bisey yapamazsınız

canım teşekkür ederim anlattıkların için
ama gene kır düğünü olacak zaten yeri tuttuk sadece istediğim yer lükstü orası olmayacak
yok nişanlım dedi zaten ben tanıdıklarıma söylücem sana taksınlar diye
çokta umrumda değil
nişanlımın bu sinirlenince söyledikleri canımı sıkıyor

gidelim diyor ama takılan paralara bakalım altınları bozalım gene gidelim diyor
e nerden emin olucam demi ama

Takilar kadinindir, kimin uzerine takilirsa takilsin. Sakun verme. Asla... Dugunden once kasa kirala bir bankadan ve altinlarini orada muhafaza et. Kasa sadece senin adina olsun, esinin degil. Cunku takilar kadinindir. Hukukta da boyle.
biz ev alıcaz zaten takıları ben almıcam bile hemen bozdurucam
anlamsız yaptıkları

ya cimri de değildir asla hesap ödetmez de
ne bu anlamsız şeyler ben de anlamadım
bu arada tutacağımız yerde evler 600-700 arası o yüzden fazla geliyor

hahahah çok tatlısın

ben dedim set almayın 3 bilezik fazla yapın yok yapamayız dediler ne dicen
vizesiz ülkeye gidicez

yok düğün kına aynı gün olacak
yalakalığı hiç beceremem
şuan borçsuz ilerliyoruz da bizimki 1 lira bile borç istemiyor
e öyle de olmayacak gibi

baştan gidilmeyen balayına sonradan gidilmiyor
baştan zorlayın, zorlatın şartları
düğünü ucuza getirip balayından kaçmak tuhaf
düğünün yüksek masraflsına borç olacaksa gençlere bende karşıyım ama
balayı ayarlamayassan düğün iptal erteleyelim deyin
zorlayın ciddi olduğunuzu anlar

evet çalıştığımız ilçede kiralar 700 falan o yüzden ona fazla geliyor anlıyorum ama ev çok güzel :)
haklısın zaten kızgınlıkla söyledi gidecek nasıl olsa
kalp kırmak istemiyorum artık o da benimkini kırmasın istiyorum
idare edicez bi şekilde

inanmıyorum canım zaten gidecek öyle ya da böyle

ona da kira ödemek enayilik geliyor ev kredisine öderiz onun yerine diyor

ya cimri de değildir asla hesap ödetmez de
ne bu anlamsız şeyler ben de anlamadım
bu arada tutacağımız yerde evler 600-700 arası o yüzden fazla geliyor

600-700 civari evlerin oldugu yerde 1500 liralik evde kalmak istiyorsan bu luks.Bir ay odemeyeceksin bu kirayi ve ev de almayi dusunyorken neden 2 kati kira veresin ? Senin bazi isteklerin lukse kaciyor.

600-700 civari evlerin oldugu yerde 1500 liralik evde kalmak istiyorsan bu luks.Bir ay odemeyeceksin bu kirayi ve ev de almayi dusunyorken neden 2 kati kira veresin ? Senin bazi isteklerin lukse kaciyor.
isteklerim hiç bitmiyormuş öyle diyor

isteklerim hiç bitmiyormuş öyle diyor

Altin vs o konulari bilemem ama bu konuda hakli oldugunu dusunmuyorum.
Y.disi tatil istiyorsun.Sana bircok altetnatif sunuldu ama sessiz kaldin.Sen nereyi istiyorsun ? Ortalama fiyatlari arastirdin mi ? Butcenizi asar mi yoksa dugun parami 5 gune gommeye deger diyor musun ? Ama söz verdi diyorsun da adam sapkadan euro cikartamayacagina gore basil bir cozum onerisi dusunuyorsun ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…