Otel iflas etmiş

Aynen tatilde gitti parada
Can'ım sana bı haberım var
bende marmarıste yasıyorum tesadüfen sımdı gördüm
marmarısın yerel basınında çıkmış maalesef sız dolandırılmıssınız
bır odayı 50 kısıye satmışlar
yıne allahtan sız gıtmemıssınız mıllet bavullarıyla ortada kalmışlar lınkını atabılırsem burdan paylaşıcam sana haberın

Evet duyduk bizde tesekkurler

İyice araştırın daha demin haberlerde duydum bir odayı 50 aileye rezervasyon etmişler 4 yıldızlı bir otelmiş yine de. Öyle birşey varsa da paranızı geri almak için uğraşın mağdursunuz.

Geçmiş olsun
Aklınızda bulunsun bundan sonrası için otelden değil bilindik acentelerden sigortayla otel rezervasyonu yapın .
Son yıllarda batma adı altında kapatıp kaçmalar çok arttı

Önce bankayla görüşün sonrada türsabla görüşün ancak o şekilde çözersiniz

Gruba yazan arkadaş otel sahibi paralarla kaçtı dedi, hatta kartından alışveriş yapılmış 9 bin TL zarardayım diyodu

Adı bilindik tur şirketlerini tercih edin bundan sonra, 20 30 lirada cayma sigortası var tatile 3 gün kalana kadar cayarsan paran iade sen sağ ben selamet

haberlerde izledim şimdi marmariste bir otel yer olmadığı halde 50 kişiye daha rezervasyon yapmış ve millet kapıda kalmış polis soruşturma başlatmış.bu sizin otel olabilir mi

Paranızı alabileceginizi sanmiyorum... ama bankayla konusup geri kalan taksiti durdurabilirsiniz... ve itiraz dilekçesi imzalayip bankaya fakslamaniz gerekicek... belki oyle kurtarabilirsiniz.... tuketici mahkemeler le ugrasmatin derim... onlardan da bi sonuç alamazsiniz... ama bankayla hemen irtibata geçin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…