Otel iflas etmiş

Geçmiş olsun
Aklınızda bulunsun bundan sonrası için otelden değil bilindik acentelerden sigortayla otel rezervasyonu yapın .
Son yıllarda batma adı altında kapatıp kaçmalar çok arttı

Önce bankayla görüşün sonrada türsabla görüşün ancak o şekilde çözersiniz

Kartı iptal ettirdik ni sorun çıkar mı artik giden parada değiliz başımız belaya girmesin istiyoruz

Rezervasyon esnasında sigorta yapılıyor para için, herhangi bir durumda geri ödeniyor verilen para ne kadar ise...

Hangi siteden veya tur şirketinden yaptınız rezervasyonu ilk bağlantıyı kiminle kurduysanız onunla bir iletişime geçin tekrar, yönlendirirler...

Şöyle bir araştırdım da adamlar dolandırıcının dik alası...
1 oda 5 kişiye satılmış aynı anda, paranızı geri almanız çok zor bu durumda...

Milliyet haberde şöyle diyor "Marmaris bölgesinin adı kirletilmemesi amacı ile bu otelden rezervasyon yaptıran mağdurlar çevre otellere çok cüzi rakamlara yerleştirilecekler"

Fakat yine ekstra çıkacak cebinizden mantıklı mı bilemedim...
En iyisi şikayette bulunmak gibi görünüyor...

Paramızı geri alma şansımız yok mu:KK43:
Onu okumustum isletme muduru dolandirmis saniyorum senin gibi cok kisi dolandirilmis.
Sikayetini yapmalisin hemen telafisi olmasi icin.Ayrica yanlis bilmiyorsan bankaya bildirirsen iade alabilirsin.
Otelin adini yaz arama motoruna orda cikar yorumlarda vs. Pesini birakma.

Ben pek anlamam ama ohal doneminde bu mumkun mu? Iflas aciklamadan bahsediyorum.
İflas mümkün ancak iflas erteleme mümkün değil. İflas erteleme de bildiğim kadarıyla ben iflas ettim kimseye borç ödemiyorum ancak belki toparlanır öderim o yüzden faaliyetlerimi devam ettiriyorum gibi bir şey.

Haberlerde gördüm ben de, marmariste otel, günlük 95 lira fiyatı.
Mağdur olanları başka otele yerleştirdiler.

Kartı iptal ettirdik ni sorun çıkar mı artik giden parada değiliz başımız belaya girmesin istiyoruz

Başınız neden belaya girsin mağdur olan sizsiniz?

Kartı iptal ettirdiniz tamamda ödeme neolucak ? Ödemeyi durdurmanız gerekir
Bundan sonraki taksitler için

Tursabla iletişime geçin mağduriyetiniz giderilsin onlar peşini bırakmaz

iflas demek hukuksal olarak alacaklıların devlet tarafından sıraya dizilmesi demek. sırayla para bitene kadar herkesin alacağını verecekler. size sıra gelir mi, umarım gelir.

Banka ödersiniz diyor
Ailem polise gidecek

Arkadaşım banka tani ödersiniz diyecek belki o da mağdur

Sen bankadan kartla alışveriş yaptın 10 taksit yaptın otel onu 10 taksitte almıyo bankadan anlaşmasına göre 1gün sonra 1ay sonra komisyon kesilip alıyo

Ama sen önce tursabla görüşürsen sana banka konusunda da yol gösterir polis neyapabilir ?

Önce tursab bininci kez söylüyorum tursab burayla görüşmen gerekiyo

Vereceğin dilekçe şikayet hepsinde seni yönlendiricekler banka konusunda da

Anlatabildim umarım?

X