Otel iflas etmiş

İflas ettiyse zor. Oncelik devletin alacaklarinindir, devletten sonra geriye bisey kalmaz genelde. Tuketici hakem heyeti bu durumda napabilir bilemedim otelin parasi olsa zaten iflas etmez. Cok uzuldum size gecmis olsun

Ben pek anlamam ama ohal doneminde bu mumkun mu? Iflas aciklamadan bahsediyorum.

İflas ettiyse zor. Oncelik devletin alacaklarinindir, devletten sonra geriye bisey kalmaz genelde. Tuketici hakem heyeti bu durumda napabilir bilemedim otelin parasi olsa zaten iflas etmez. Cok uzuldum size gecmis olsun

Merhaba haberlere düşmüş,sahibi de kaçmış banka açısından yapabileceğimiz bişey var mı ben hiç bilmiyorum böyle konuları ailem de yok yanında dondum kaldım

Bende sanmıyorum alabiliceğinizi ama taksit taksit bile olsa banka anlaşması önemli. Mesela bizim dükkanımız var biz daha fazla komisyonla taksidi beklemeden hemen alıyoruz parayı. İnşallah onlar yüksek komisyonu kabul etmemişlerdir diyelim. Ama devlet alacaklı dedikleri gibi. Otel sahibinin üzerine birşey yoksa hiç bir şey alamazssınız. İnşallah banka ile çözersiniz. Yoksa iflas ettiyse kılıfına uydurmuştur hiç birşey alamazsınız.

X