Orta Karbonhidrat Menüler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tatilin ilk gününden gayet kontrollü gidiyorum saldırmıyor böyle devam edersem göreceğim artiyi bir kaç güne veririm. Patates cipsi hamurdan tatlıdan fellik fellikkacar oldum. Gözlemlerin başından ayrılmayan ben

Dün 72.3
Bugün 72.2
Geçen yıl kilo verdiğim bir düzeni tekrar denicem bugün
2 kez 200-250 kalori altı öğün
4 saat belirleyip içinde 1 saat istediğimi yiyordum

Örn: sabah türk kahvesi ve kuruyemiş,leblebi
13.00-17.00 aralığında önce mantı , 2 saat sonra supangle
akşam 1 yumurta,1 dilim peynir ve maydanoz,limon, yeşil elma

Bunu sağlıklı yaparsam sonuç daha iyi oluyordu öğlen çok yesem bile
Örneğin tb ekmek, tavuk ızgara, salata
tatlı olarak da şekersiz puding belki avokadolu kakaolu

Harika cnm teşekkürler
Nasılsınız
İyiyiz canım yatıyoruz bol bol uzanıyoruz yemek temizlik eşim de sağ olsun ben arada kalkıyorum şimdilik sıkıntısız ilerliyoruz ama yürüyüş yapamadığım için kilo almak kaçınılmaz oldu artık çok takmıyorum kafaya zaten o eşği aştık salla modundayım inşallah doğumdan sonra yine veririm senin nasıl gidiyor neler yapıyorsun tatile filan gidecek misin

Oh dinleniceksin tabi
Sağolsun eşin de
Memlekete gidip geldik 3 gün canım
Bu ay denize gidicez kısmetse
Sen arabaya biniyor musun

Oh dinleniceksin tabi
Sağolsun eşin de
Memlekete gidip geldik 3 gün canım
Bu ay denize gidicez kısmetse
Sen arabaya biniyor musun
Takip ettim ne güzel yemekler yemişsin Ay bu sene denize gidememek üzüyor beni evdeyim arabaya biniyorum ama kısa mesafeler hep riske atmamak için denize nereye gideceksiniz

Takip ettim ne güzel yemekler yemişsin Ay bu sene denize gidememek üzüyor beni evdeyim arabaya biniyorum ama kısa mesafeler hep riske atmamak için denize nereye gideceksiniz

Hımm hangi şehirdeydin canım
Daha belli değil kuzucum biraz daha mı ısınsa diyoruz ağustos eylül olabilir

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…