Orta Karbonhidrat Menüler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
canım hoşgeldin, aynen, bir diyet düzeni kurmaya çalıştım ama çok karıştı 😂 menülerini yazarsan fikir veririm canım 😘 ve tabi ki kaçamaklardan doya doya konuşmak serbest :KK70:
Ay ben hiç bir zaman düzenli diyet programı yapamam. Yok sabah 1 yumurta kibrit kutusu kadar peynir bunlar yoruyor beni:KK70:
Belli başı şeyleri çıkarıyorum hayatımdan, bide spor yapıyorum yetiyor:KK70:
Kaçamak bizim işimiz, kaçamaktan sonra ağlamakta öyle:KK70:

tamam canım :KK66: emziren anneler için de güzel bir detoks çayı gördüm seher akgül kanalında,onun linkini de atarım sana 😍 e çok güzel,az bir yolun kalmış maşallah :KK66: karın egzersizi de yapman çok iyi olur 🤗
Ay çok iyi olur teşekkür ederim valla🤩
Lily sabrinin egzersizleri çok iyi ama yoruyor baya:KK70:

Ay ben hiç bir zaman düzenli diyet programı yapamam. Yok sabah 1 yumurta kibrit kutusu kadar peynir bunlar yoruyor beni:KK70:
Belli başı şeyleri çıkarıyorum hayatımdan, bide spor yapıyorum yetiyor:KK70:
Kaçamak bizim işimiz, kaçamaktan sonra ağlamakta öyle:KK70:
o zaman kaçamakları dengeleyip günleri de azalttın mı tamamdır 😍

canım burda , azar azar içip bakarsın etkisine,iyi gelirse içersin cnm
hıı ben hiç yapmadım onu,fitness blender ve popsugar fitness seviorum ben de 🤩 ama 70li kilolarda yapıyodum şimdi sadece leslie :KK70:

Ay Allah razı olsun, bakayım hemen🥰
Şu an çizelgende 61 yazıyor sanırım. Baya bir kilo vermişsin o zaman tebrik ediyorum valla🤩 senin dediklerine de bir bakayım şimdi:))

canım diyet günlüğü de çok faydalı oluyor, yediğin içtiğin su,adımın sporun vs yaz cnm
tabii her zaman beklerim :KK200:
Ben fatsecret kullanıyorum kalori kaydetmek için:)) su içmek içinde ayrı bir hatırlatıcı program da var 🤣 ama hepsi bir arada program bulamadım hiç 😂 sağol canım 💕

Ay Allah razı olsun, bakayım hemen🥰
Şu an çizelgende 61 yazıyor sanırım. Baya bir kilo vermişsin o zaman tebrik ediyorum valla🤩 senin dediklerine de bir bakayım şimdi:))
Senden de razı olsun cnm işe yarar inşallah :KK200:
Aynen 76 ydım geçen yıl ağustosta cnm yavaş yavaş verdim :) çok sağol 🤩

Ben fatsecret kullanıyorum kalori kaydetmek için:)) su içmek içinde ayrı bir hatırlatıcı program da var 🤣 ama hepsi bir arada program bulamadım hiç 😂 sağol canım 💕
oo bayağı donanımlısın şekerim 😍 yani telefonundaki not defteri olur,bilgisayarda olur, ben hesap vs bilgisayarda yapıp gerçek bi deftere renkli kalemlerle geçiriyorum cnm o günün sonunda 🥰

Karamel tadı alamadım çok fazla canım yoksa puding tatlı güzel ama beklentim fazlaydı🤣

Ölçüsünü ayarlayıp öyle yapabilirim canım blr hafta sonu deneyeyim🥰
hıı o yüzden :KK70: olsun puding tadı güzelse 😍 hazır toz halinde de satılıyor galiba
aynen cnm bir tabaklık olabilir ya da hazırlardan al 🥰

Senden de razı olsun cnm işe yarar inşallah :KK200:
Aynen 76 ydım geçen yıl ağustosta cnm yavaş yavaş verdim :) çok sağol 🤩

oo bayağı donanımlısın şekerim 😍 yani telefonundaki not defteri olur,bilgisayarda olur, ben hesap vs bilgisayarda yapıp gerçek bi deftere renkli kalemlerle geçiriyorum cnm o günün sonunda 🥰
Vay be takdir ettim🤩
Ya o kadar azimli olmayı çok isterdim:KK70: ama tek başına kalori hesaplaması yetmiyor ya o çok can sıkıcı:KK70:. O gün az kalorili şeyler yiyorsun mesela ama içeriğinde çok fazla yağ, şeker, karbonhidrat bulunduruyor bir anlamı kalmıyor o zamanda. Onları da hesaplamak lazım o kadarına da üşenirim:KK70:

Vay be takdir ettim🤩
Ya o kadar azimli olmayı çok isterdim:KK70: ama tek başına kalori hesaplaması yetmiyor ya o çok can sıkıcı:KK70:. O gün az kalorili şeyler yiyorsun mesela ama içeriğinde çok fazla yağ, şeker, karbonhidrat bulunduruyor bir anlamı kalmıyor o zamanda. Onları da hesaplamak lazım o kadarına da üşenirim:KK70:
evet o zaman da vücut toparlanamıyor hamır kalıyor :KK70:
canım fatsecret da oranları vermiyor mu? protein şu kadar gr yağ şu kadar diye cnm
sen menülerini yaz bakalım beraber 🤩 bir yerden sonra otomatiğe bağlanıyor canım sabretmeli

hıı o yüzden :KK70: olsun puding tadı güzelse 😍 hazır toz halinde de satılıyor galiba
aynen cnm bir tabaklık olabilir ya da hazırlardan al 🥰
Büyük ihtimal gider hazır alırım🤣🤣 Ay nerden aklıma düştüyse canım fıstıklı baklava çekti ya da böyle kaymaklı ekmek kadayıfı anlaşılan ben şerbetli tatlı istiyorum sütlü tatlı kesmiyor beni😂😂😂

Büyük ihtimal gider hazır alırım🤣🤣 Ay nerden aklıma düştüyse canım fıstıklı baklava çekti ya da böyle kaymaklı ekmek kadayıfı anlaşılan ben şerbetli tatlı istiyorum sütlü tatlı kesmiyor beni😂😂😂
o zaman şöyle yaap canım,1 sürahi limonlu zencefilli yeşil çayını hazırla, sabah miden bulanmazsa sabah ye tatlıyı ve sade kahveyle, sonra sporunu yap ve çayı bitir cnm
öğlen protein,sebze, ara öğün sütlü kahve olabilir sade,akşam da çorba sebze yemeği ayran salata cnm :rolleyes: ikindiye getirirsen derste sorun olabilir çık gek çık gel :KK70:

evet o zaman da vücut toparlanamıyor hamır kalıyor :KK70:
canım fatsecret da oranları vermiyor mu? protein şu kadar gr yağ şu kadar diye cnm
sen menülerini yaz bakalım beraber 🤩 bir yerden sonra otomatiğe bağlanıyor canım sabretmeli
Aaa veriyor mu😳 ne biçim kullanıcıyım ben:KK70: neyse bundan sonra bakayım bari, sağol canım 💕
Bundan sonra yazıcam her gün, 21 gün yaparsak alışkanlık haline getiririm😂
Tabi ben premature bebek annesiyim, ondan dolayı vitaminler de alıyorum ve kuruyemiştir meyvedir falan da biraz abartıyorum benim sütümden oğluma geçsin diye. Onlar da kilo yapıyor hâliyle🤣

Canım hoşgeldin diyet sayfası diye açmıştım ama karar veremeyince değiştirdim 🤗 bizim grup da dolu ama burda menülerini yazarsan fikir veririm canım 😘
Canım teşekkür ederim. Ne zamandır uğraşıyorum veremedim yaaa diyet listem falan yok yardımcı olursan çok sevinirim🤣🤣 evde yapılacak spor falan var mı

Aaa veriyor mu😳 ne biçim kullanıcıyım ben:KK70: neyse bundan sonra bakayım bari, sağol canım 💕
Bundan sonra yazıcam her gün, 21 gün yaparsak alışkanlık haline getiririm😂
Tabi ben premature bebek annesiyim, ondan dolayı vitaminler de alıyorum ve kuruyemiştir meyvedir falan da biraz abartıyorum benim sütümden oğluma geçsin diye. Onlar da kilo yapıyor hâliyle🤣
:KK66:
oyy kıyamam :/ onlar kilo yapmaz canım emziriyorsun da :KK66: esas kilo yapan hamur pilav tarzı yiyecekler oluyor,paketli yiyorsan onlar,kızartma vs
menünü yaz da bakalım şekerim miktarlara da :KK39:

Canım teşekkür ederim. Ne zamandır uğraşıyorum veremedim yaaa diyet listem falan yok yardımcı olursan çok sevinirim🤣🤣 evde yapılacak spor falan var mı
canım önce şu hesap detayları ayarlarından kilonu boyunu gir istersen :KK66: sonra da menülerini yazarsan bakarız canım ,ne fazla ne az ona göre fikir verebilirim 😍
tabi cnm sürüsüyle var valla sen iste 😂 yeni başlayacaksan ya da benim gibi hafif yapmak istersen Leslie öneririm canım

canım önce şu hesap detayları ayarlarından kilonu boyunu gir istersen :KK66: sonra da menülerini yazarsan bakarız canım ,ne fazla ne az ona göre fikir verebilirim 😍
tabi cnm sürüsüyle var valla sen iste 😂 yeni başlayacaksan ya da benim gibi hafif yapmak istersen Leslie öneririm canım
Tamam canım giriyorum bilgilerimi. Sabahları yumurta yiyorum kahvaltılıklar ile ekmek falan yiyorum 🙈 öğlen cocopops ile geçiştiriyorum akşamları çok yiyorum yemek abur cubur tatlı vs ondan hep bozuluyor. Bugün yemeyeyim diyorum işte boğaz durmuyor.🤣🤣🤣🤣

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X