Orta Karbonhidrat Menüler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Canım bakalım olcek mi
Neler yapıyorsun bakalım
2 aydır haftada üç gün fitness salonuna gidiyorum. 4 kilo vermişim. Onun dışında hayatımda hareket sıfır. Evden çalışıyorum, yürüyüş alanım çalışma odamla diğer odalar arası Bol bol su içerim, ekmeği çok severim, neredeyse ekmek arası ekmek yiyeceğim yani (azalttım valla).

Oo sporun çok güzel
Evde 20 bin adım atanımız bile var diyet gruplarında cnm ,benim rekorum da odamda 12 bindi yani oluyor gerçekten
Ekmek ben de yiyorum canım ,protein çok önemli bak
Yeme tercihlerin nasıl gün içinde besin grupları açısından ☺ örneğin et yemem nohut severim vb

7 haziran menü
11.00
1 haşlanmış yumurta
1 dilim peynir
Domates salatalık yeşillik
8 zeytin
2 dilim çavdar ekmeği

14.00
1 fincan kiraz saplı çay
1 avuç leblebi
2 tk karadut özü

16.00
3 kaşık yoğurt
10 leblebi
1 elma

18.00
1 kepçe çorba
1 porsiyon kadar ızgara tavuk göğüs
Salata

3 litre su
Leslie 2 mile

Ben de azck sosun tadına baktım karadut lu çikolata sos yaptım ıslak keke çay kaşığı ile bakıp bıraktım geriye de çocuklara yetecek kadar bırakıp komşulara dağıttım
Oyy çok değişik eline sağlık
Hem de sevaba girmişin

Afiyet olsun canım menü ,spor süper

Heheee
Ay aynen cnm azalmış ama kalori saymıyorum tam bilmiyorum
Besin öğeleri için yaklaşık bi aralık sayıyorum
Sen tartıldın mı ayrıldıktan sonra
Günaydin. Tartiliyorum. Bir kilo kadar almisim. Olacak o kadar. Daha cok almiyim da.

Günaydın. Güne su ile başlar, sade filtre kahve ile devam ederim. Öğlen çok acıkırsam biraz yeşil zeytin, 1 dilim tam buğday ekmeği... Akşama kadar bir şey yemem. Oldum bittim böyleydim zaten. Kahvaltı yok, öğle yemeği yok bende. Akşam yemekte pirinç pilavı ve koca bir salata mutlaka olur. Salatayı çok seviyorum. Yemem dediğim çok nadir şey vardır, seçmem. Fakat olmazsa olmazım salata...

Göbek sıkıntılı benim. Siz neler yapıyorsunuz bu topicte? Listeler mi paylaşılıyor, olayınız ne?

Güzel bir gün dilerim canım
Liste olarak besin değeri aralığı sayıyorum canım, yeni başladım ben de daha katılan olmadı
Topiği ilk açtığımdan beri sürekli deniyorum bakalım buldum sanki

Canım protein çok az alıyosun o zaman , birkaç önerim olsun kabul edersen kuzum

sabah aç olmuyorsan bi tarçınlı hindistan cevizi yağlı türk kahvesi içebilirsin
*Öğlene mutlaka peynir + yumurta ya da birini 2 porsiyon ekle
*Ara öğün olarak kabak çekirdeği,yer fıstığı ve yanında meyve ,limonlu yeşil çay ya da yoğurt olabilir
*Akşam da protein ekle kuzum ,ister nohut ister tavuk balık neyi seviyorsan ve çeşitlendirebilirsin vegan ya da vejetaryensen size özel etler var ,tofu var vs

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…